Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Daniel RickardssonHudiksvalls IFse93.8p
2Björn SandströmPiteå Elit SKse93.3p
3Jens BurmanÅsarna IKse93.1p
4Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse92.8p
5Marcus HellnerGellivare Skidallians IKse92.7p
6Karl-Johan WestbergBorås SKse92.2p
7Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse91.9p
8Oscar KardinTeam Ragde Eiendom91.8p
9Simon LagesonÅsarna IKse91.7p
9Teodor PetersonIFK Umeåse91.7p
11Marcus FredrikssonLycksele IFse91.6p
12Petter EngdahlÖstersunds SKse91.4p
13Johan HäggströmPiteå Elit SKse91.3p
14Daniel SvenssonIFK Mora SKse91.2p
14Gabriel ThornSK Borese91.2p
16Anton LindbladHudiksvalls IFse91.1p
17Andreas HolmbergTeam Serneke91.0p
18Gustav NordströmBorås SKse90.9p
18Erik SilfverIFK Umeåse90.9p
18Anton HedlundFalun Borlänge SKse90.9p
18Emil PerssonÖstersunds SKse90.9p
18Håkan EmilssonOK Skogsfalkense90.9p
23Anton KarlssonSockertoppen IF90.8p
23Viktor ThornUlricehamns IFse90.8p
25Gustaf BerglundIFK Mora SKse90.7p
26Marcus RuusÅsarna IKse90.6p
27Oscar PerssonSK Borese90.5p
27Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse90.5p
27Markus OttossonSkellefteå SKse90.5p
30Max NovakOfferdals SKse90.4p
30Olof JonssonTrillevallens Sportklubb90.4p
32Robin NorumIFK Umeåse90.2p
32Jacob NystedtHudiksvalls IFse90.2p
34Alfred BuskqvistIK Sternse90.1p
34Martin BergströmStrömnäs GIFse90.1p
36Nils PerssonÖstersunds SKse90.0p
36Simon AnderssonFalun Borlänge SKse90.0p
38Johan LövgrenVännäs SKse89.9p
38Fredrik AnderssonSollefteå Skidor IFse89.9p
38Leo JohanssonSkillingaryds FKse89.9p
41Niklas HenrikssonGellivare Skidallians IKse89.7p
42Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse89.6p
42Filip DanielssonSK Borese89.6p
42Gustav ErikssonIFK Mora SKse89.6p
45Pontus HermanssonSK Borese89.5p
45Marcus JohanssonUlricehamns IFse89.5p
47Petter HedmanIFK Umeåse89.4p
47Eddie EdströmAnkarsvik89.4p
47Tom FahlénLandsbro IF SKse89.4p
50Mikael NorbergOK Gränsense89.3p
50Johannes EklöfIF Hallby SOKse89.3p
52Andreas SvenssonUlricehamns IFse89.2p
52Jonas ErikssonIFK Mora SKse89.2p
54Victor GustafssonIFK Mora SKse89.1p
54Jörgen BrinkBrink Ski Team89.1p
54William PoromaaÅsarna IKse89.1p
57Lucas LennartssonGarphyttans IFse89.0p
57Axel EkströmGarphyttans IFse89.0p
57Eric RosjöIF Hallby SOKse89.0p
60Johan PerssonTrillevallens Sportklubb88.9p
60Anton PerssonSK Borese88.9p
60Adam GillmanGarphyttans IFse88.9p
60Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse88.9p
64Markus JönssonTranemo IFse88.8p
65Johannes RingsbySK Borese88.7p
65Dario ColognaVal Müstairch88.7p
67Adam LarssonFalun Borlänge SKse88.6p
68Anders SödergrenHudiksvalls IFse88.4p
68John LeanderÅsarna IKse88.4p
70Erik AnderssonHudiksvalls IFse88.3p
71Jimmie JohnssonRembo IKse88.2p
71Fredrik JonssonHudiksvalls IFse88.2p
71Rikard TynellGrycksbo IF OKse88.2p
71Klas NilssonSkellefteå SKse88.2p
75Thomas Bucher-JohannessenFossum IFno88.1p
76Marcus LennartssonGarphyttans IFse88.0p
76Johan HerbertIFK Mora SKse88.0p
78Jonathan NorderIF Hallby SOKse87.9p
79Fredrik ByströmOrsa SKse87.8p
79Patrik TallbomÖstersunds SKse87.8p
79Pontus NordströmÖstervåla IFse87.8p
79Anders SvaneboStockviks SFse87.8p
79Mattias BångmanOfferdals SKse87.8p
79Alexander KarlssonIFK Mora SKse87.8p
79Pål JonssonStrömnäs GIFse87.8p
86Martin HerbertIFK Mora SKse87.7p
86Torleif SyrstadTeam Koteng87.7p
88Jens AnderssonKalix SKse87.6p
88Axel AflodalOfferdals SKse87.6p
88Daniel SöderstenOrsa SKse87.6p
91Emil JönssonAnna87.5p
91Marcus GrateIFK Umeåse87.5p
91Victor HallquistÅsarna IKse87.5p
91Karl Johan DyvikIFK Mora SKse87.5p
91Simon KarlssonIFK Umeåse87.5p
96Jonathan EngströmBorås SKse87.4p
96Felix ErlanderHudiksvalls IFse87.4p
98Ludwig TärningTeam Serneke87.3p
99Gustav RotvoldÅsarna IKse87.2p
99Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubb87.2p
99Andreas NygaardBurfjord ILno87.2p
99Alexander BolshunovRussiaru87.2p
103Tiio SöderhielmÅsarna IKse87.1p
103Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse87.1p
103Alexey ChervotkinRussiaru87.1p
106Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse87.0p
106Sergey UstiugovRussiaru87.0p
108Jesper NyströmFalun Borlänge SKse86.9p
108Edvard SundmanÅsarna IKse86.9p
110Anton ElvsethLierne IL86.8p
110Simon ÅstotIFK Umeåse86.8p
112William SchultzIFK Umeåse86.7p
113Carl OlanderIK Sternse86.6p
113Adam SteenAxa SCse86.6p
113Johan ForsbergIFK Umeåse86.6p
113Adam PerssonTeam Bragvin86.6p
113Amund HoelTeam Bragvin86.6p
113Magnus NäslundIFK Strömsundse86.6p
119Jens ErikssonDala-Floda IFse86.5p
119Måns SunessonSellnäs IFse86.5p
119Carl RotvoldÅsarna IKse86.5p
119Axel JutterströmIFK Mora SKse86.5p
119Mattias EdvardssonÅrsunda IFse86.5p
119Erik PerssonIF Hallby SOKse86.5p
119Gabriel StridIFK Mora SKse86.5p
119Oscar OlssonHudiksvalls IFse86.5p
127Gustav KvarnbrinkIFK Umeåse86.4p
128Calle HalfvarssonSågmyra SKse86.3p
128Oscar ClaessonIF Hallby SOKse86.3p
130Viktor AxelssonBorås SKse86.2p
130Edvin AnderssonLandsbro IF SKse86.2p
130Simon StenbergKalix SKse86.2p
130Lars NelsonÅsarna IKse86.2p
130Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng86.2p
135Ossian RosenbergÅsarna IKse86.1p
136Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse86.0p
136Robert ErikssonBjörkfors GOIFse86.0p
136Sebastian OlssonStockviks SFse86.0p
139Markus JohanssonZinkgruvans IFse85.9p
139Mikael SandgrenIFK Mora SKse85.9p
139Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse85.9p
139Johan EkbergNacka Värmdö SKse85.9p
139Kentaro IshikawaTeam Synnfjell85.9p
144Stian HoelgaardTeam Koteng85.8p
144Oskar ÅrebäckBolidens SKse85.8p
144Andrey LarkovRussiaru85.8p
147Andrei LamovÄlvdalens IF SKse85.7p
148Linus LarssonKarlslunds IF SFse85.6p
148Samuel OskarssonSK Leksandse85.6p
148Simon JonssonIF Hallby SOKse85.6p
148Tord Asle GjerdalenTeam Ragde Eiendom85.6p
152Gabriel HöjlindIFK Mora SKse85.4p
152Emil TalsiÅsarna IKse85.4p
152Axel BergstenIFK Skövde SKse85.4p
155Henrik FjällborgGellivare Skidallians IKse85.3p
155Jonas BaumannTambo Splügencz85.3p
157Emil DanielssonHögbo GIFse85.2p
157Akira LentingTeam Akirajp85.2p
159Erik RostHudiksvalls IFse85.1p
159Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse85.1p
161Andrey MelnichenkoRussiaru85.0p
162Kein EinasteJoulu Skiclub84.9p
162Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse84.9p
162Martin HammarbergSundsvalls OKse84.9p
165Eric SimonssonLandöns IFse84.8p
165Joel LagerGarphyttans IFse84.8p
165Anton EnbergFalun Borlänge SKse84.8p
165Linus NygrenUlricehamns IFse84.8p
165Petr NovakVltava Fund Craft Team84.8p
170Rasmus BlomSK Borese84.7p
170Martin JohanssonIFK Mora SKse84.7p
170Charlotte KallaPiteå Elit SKse84.7p
170Bob ImpolaKarlslunds IF SFse84.7p
170David LarssonHudiksvalls IFse84.7p
170Evgeniy BelovRussiaru84.7p
176Dan MobergIFK Skövde SKse84.6p
176Anton MurtoGellivare Skidallians IKse84.6p
176Erik BjörkmanTäfteå IKse84.6p
176Oscar JohanssonZinkgruvans IFse84.6p
176Michael BobergÄlvdalens IF SKse84.6p
181John LagerskogÅre Längdskidklubbse84.4p
181Anders RoosÖstersunds SKse84.4p
181Isak AugustssonIFK Mora SKse84.4p
181Erik EngelinOfferdals SKse84.4p
181Gustav JonssonIFK Mora SKse84.4p
181Alexey PoltoraninKazakstankz84.4p
187Erik WilhelmssonLidköpings VSKse84.3p
187Simon PerssonIFK Umeåse84.3p
187Jerry AhrlinTeam Tynellse84.3p
190Anders AuklandTeam Ragde Eiendom84.2p
190Filip RosjöIF Hallby SOKse84.2p
190Jakob ThellsénVreta Skid o Mkse84.2p
193Stefan SunnerbergSK Ringense84.0p
193Martin GottingUlricehamns IFse84.0p
193Alexander BessmertnykhRussiaru84.0p
193Johan HoelÅsen ILno84.0p
197Jonna SundlingIFK Umeåse83.9p
197Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse83.9p
197Maxim VylegzhaninDinamo Kievua83.9p
200Jesper PerssonÅsarna IKse83.8p
200Joel ErnstssonFinspångs SOKse83.8p
200Martin MickelsBålsta SKse83.8p
200Toni LiversSkigo XC Team83.8p
204Joakim LindbergGrytgöls IKse83.7p
204Anton LaineKalix SKse83.7p
204John Magnus HaugenHommelvik ILno83.7p
204Eelis MurtoGellivare Skidallians IKse83.7p
204Karl HjalmarssonIK Sternse83.7p
204Graeme KillickPtarmigan Nordic Ski Clubca83.7p
204Naoto BabaJapanjp83.7p
211Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno83.6p
211Arvid JonssonDuveds IFse83.6p
211Daniel HolmgrenIFK Umeåse83.6p
211Erik LiebackUlricehamns IFse83.6p
211Sergey TurychevUgra Svsm 2ru83.6p
216Tobias LindmanStockviks SFse83.5p
216Emil HagströmGarphyttans IFse83.5p
216Keishin YoshidaCold Weather Combat Training Unitjp83.5p
216Jonathan EdmanIFK Umeåse83.5p
220Jonatan EngdahlTrillevallens Sportklubb83.4p
220Devon KershawOnaping Falls Nordics Ski Clubca83.4p
222Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb83.3p
222Filip ÖbergKalix SKse83.3p
222Malte StefanssonOxbergs IFse83.3p
225Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse83.2p
225Oskar LundqvistSellnäs IFse83.2p
225Albin JohanssonSätra IFse83.2p
228Andreas KarlssonKalix SKse83.1p
228Sindre GrönflatenFjellørnen ILno83.1p
228Emrik NordgrenIFK Umeåse83.1p
228Morten Eide PedersenTeam BN Bank83.1p
232Frida KarlssonSollefteå Skidor IFse83.0p
232Joel AnderssonIFK Mora SKse83.0p
232Ludvig HolmbergUlricehamns IFse83.0p
232Jonathan HedbysNusnäs IF83.0p
236Gustav AflodalOfferdals SKse82.9p
236Georg ErssonIF Strategense82.9p
236Filip KyröHögbo GIFse82.9p
236Lasse EricssonNybro Skise82.9p
236Alexis JeannerodTeam Bauer82.9p
236Alexey VitsenkoRussiaru82.9p
242Maria NordströmBorås SKse82.8p
242Albert CarlingFalu IKse82.8p
242Gustav JohanssonUlricehamns IFse82.8p
242Truls GisselmanRehns BKse82.8p
246Björn RydvallLycksele IFse82.7p
246Jonny NilimaaAxa SCse82.7p
246Alexander JohanssonÄlvdalens IF SKse82.7p
246Erik GranströmStrömnäs GIFse82.7p
246Elias AnderssonLandsbro IF SKse82.7p
251Jakob JanssonÖstersunds SKse82.6p
251Chris Andre JespersenTeam Koteng82.6p
251Herman Martens MeyerFrogner IL82.6p
251Ivan Perrilat-BoiteuxFrankrikefr82.6p
255Anders JonssonStockviks SFse82.5p
255Stina NilssonIFK Mora SKse82.5p
255Petter PerssonBorås SKse82.5p
255Alfred ErikssonDala-Järna IKse82.5p
255Martin Johnsrud SundbyRøa ILno82.5p
255Mårten GeddaIK Sternse82.5p
255Bastien PoirrierTeam Jobstation82.5p
255Espen Udjus FrorudSkiptvet IL82.5p
263Karl Erik RabakukkValga82.4p
264Elis BergSunne SLFse82.3p
264Tim MagnussonIFK Mora SKse82.3p
264Erik JohanssonTranemo IFse82.3p
264Anders HøstTeam Serneke82.3p
264Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse82.3p
269Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese82.2p
269David ThorellIK Sternse82.2p
269Takatsugu UdaTokai Universityjp82.2p
272Johannes EngdahlDomnarvets GOIFse82.1p
272Linn SömskarIFK Umeåse82.1p
272Adam WestmanHudiksvalls IFse82.1p
272Jesper ThorÅsarna IKse82.1p
272Erik SjöbergEksjö SOKse82.1p
272Øystein PettersenTeam BN Bank82.1p
278Alexander MelinSundbybergs IKse82.0p
278William WesterlundFalu IKse82.0p
278Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse82.0p
278Mikael AnderssonSkeriol IF82.0p
282Bill ImpolaSK Borese81.9p
282Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse81.9p
282Emil WinsaSävast Ski Team IFse81.9p
285Joakim StåhlJärbo IFse81.8p
285Albert JónssonSfí81.8p
287Petter DahlIF Strategense81.7p
287Elis TingelöfSollefteå Skidor IFse81.7p
287Rikard WestinSollefteå Skidor IFse81.7p
287Ilia ChernousovTeam Bauer81.7p
287Lukas BauerTeam Bauer81.7p
287Martin NyengetLillehammer SKno81.7p
287Thomas FällgrenArvika ISse81.7p
294Eric CarlssonIFK Umeåse81.6p
294Ragnar Bragvin AndresenNjaardteam Jobzone81.6p
294Hampus BodinSollefteå Skidor IFse81.6p
294Hans Christer HolundLyn Ski81.6p
298Robin BryntessonSkiteam Novo Nordisk81.5p
298Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse81.5p
298William KarlssonKällbottens IKse81.5p
298Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno81.5p
298Jonas GranlundHudiksvalls IFse81.5p
298Akihito UdaJapanjp81.5p
304Martin LindkvistIFK Mora SKse81.4p
304Ola KarlssonÖstersunds SKse81.4p
304Philip KristofferssonHudiksvalls IFse81.4p
304Dominik BuryPolandpl81.4p
308Ida IngemarsdotterÅsarna IKse81.3p
308Isak LiebackUlricehamns IFse81.3p
308Johan KantoGöteborgs SKse81.3p
308Markus BäckXC Sthlm Ski Club81.3p
312Patrik LindTunafors SKse81.2p
312Lina KorsgrenTeam Brunbergs Bygg81.2p
312Jesper SvenskStora Tuna IK SKse81.2p
312Mathias RundgreenByåsen ILno81.2p
312Alexander LegkovDinamo Kievua81.2p
312Mattias WidmarkSvegs IKse81.2p
312Jonathan DahlbergSkellefteå SKse81.2p
312Christofer ErikssonFörsvarets Skse81.2p
320Ronny WedinNorbergs SKse81.1p
320Ronnie LöfHögbo GIFse81.1p
320Sebastian SamuelssonSollefteå Skidor IFse81.1p
320Alex HarveyClub Nordique Mont St. Anneca81.1p
320Maurice ManificatDouanes/Agy ST Sigismondfr81.1p
320Runar Skaug MathisenTeam Telemark81.1p
326Niklas DyrhaugTeam Koteng81.0p
326Jacob StarkStockviks SFse81.0p
326William StrömbergTäfteå IKse81.0p
326Hugo ErikssonHägglunds Ski Team SKse81.0p
326Lisa VinsaPiteå Elit SKse81.0p
326Jesper LindbergGellivare Skidallians IKse81.0p
326Didrik TønsethByåsen ILno81.0p
326Tomoki SatoWaseda Universityjp81.0p
326Erik HUSBYSkaun IL81.0p
326Simon GrenlövÄspereds IFse81.0p
336Nils AugustssonIFK Mora SKse80.9p
336David NordströmIFK Umeåse80.9p
336Adrien MougelRossignol80.9p
336Erik BertilssonIF Hallby SOKse80.9p
336Francesco de FabianiCS Esercitoit80.9p
336Hikari FujinokiNihon University80.9p
342Martin JohanssonKorsnäs IF SKse80.8p
342Moa Molander KristiansenFalun Borlänge SKse80.8p
342Felix SelinIFK Kirunase80.8p
342Simen Krüger HegstadLyn Ski80.8p
342Alfred NilssonFilipstads SFse80.8p
342Daniel PerssonSollefteå Skidor IFse80.8p
342Stefan JohanssonXC Sthlm Ski Club80.8p
342Antoine AugerFrankrikefr80.8p
350Emil IversenVarden ILno80.7p
350Carl QuicklundÖstersunds SKse80.7p
350Anna HaagAnna80.7p
350Harald EklöfIF Hallby SOKse80.7p
350Emil SvenssonÅsarna IKse80.7p
350Andreas BlohmFilipstads SFse80.7p
350Jean Marc GaillardDouanes - Pays Rochoisfr80.7p
350Petter jr NorthugStrindheim ILno80.7p
350Stanislav VolzhentsevDinamo Kievua80.7p
350Vinjar SKOGSHOLMTeam Parkettpartner80.7p
360Elina RönnlundIFK Umeåse80.6p
360Johan B NordahlDomnarvets GOIFse80.6p
360Jan AntolecTeam Bauer80.6p
360Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse80.6p
360Mattis StenshagenFollebu SK80.6p
360Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank80.6p
360Takahiro SuzukiJapanjp80.6p
360Maria GräfningsTeam Parkettpartner80.6p
368Mia ErikssonPiteå Elit SKse80.5p
368Frida HallquistÅsarna IKse80.5p
368Gustav JohnssonIFK Mora SKse80.5p
371Lars-Åke StenmarkJunsele IFse80.4p
371Lovisa ModigSävast Ski Team IFse80.4p
371Emil ThyrènTrönö IKse80.4p
371Moa LundgrenIFK Umeåse80.4p
371Karl IngardIK Rexse80.4p
376Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse80.3p
376Fredrik RosénJönköpings OKse80.3p
376Viktor SvenskStora Tuna IK SKse80.3p
376Emil SimuLuleå Gjutarens IFse80.3p
376Thomas GifstadRustad ILno80.3p
376Sjur RøtheVoss ILno80.3p
376Iivo NiskanenVuokatti Ski Team Kainuufi80.3p
376Konrad MattssonmyhrÅsarna IKse80.3p
384Albin SjölénStockviks SFse80.2p
384Zackarias BjörnRembo IKse80.2p
384Simen Andreas SveenRing ILno80.2p
384Einar Flaktveit Viking MoxnesViking Tifno80.2p
384Gustaf NiordVreta Skid o Mkse80.2p
389Ulf JanssonÖstervåla IFse80.1p
389Stefan EkmanStrömsbergs IFse80.1p
389Adam AxelssonHvetlanda SKse80.1p
389Valdemar NilssonBodens SKse80.1p
389Oskar OlssonFunäsdalens IFse80.1p
394Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese80.0p
394Andreas OskarssonSorsele SKse80.0p
394Mattias SundinVårby IKse80.0p
394Mattias BryntessonTrollhättans SOKse80.0p
394Max AnderssonDomnarvets GOIFse80.0p
394Olle Olsson BadTullus Sgse80.0p
394Adam FellnerTeam Bauer80.0p
394Mart Kevin PollusteTartu Skiclubee80.0p
394Olle WindahlZinkgruvans IFse80.0p
403Callum SmithVind ILno79.9p
403Imanol RojoAlpino Uzturrees79.9p
403Johanna HagströmUlricehamns IFse79.9p
403Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse79.9p
403Ole Morten FlatakerHommelvik ILno79.9p
403Martin JaksDukla Libereccz79.9p
403Andreas KatzSv Baiersbronnde79.9p
403Thomas BingRhoener Wsv Dermbachde79.9p
403Björn HänninenHögbo GIFse79.9p
412Erik NeroMullsjö SOKse79.8p
412Niclas ErikssonUmeåse79.8p
412Dietmar NoecklerTeam Trentino Robinson Trainer79.8p
412Kaichi NaruseJapanjp79.8p
412Mauro BRIGADOITeam Trentino Robinson Trainer79.8p
417Henrik OttossonÅsarna IKse79.7p
417Simon MagnussonOK Stigense79.7p
417Jonas DoblerSC Traunsteinde79.7p
417Perttu HyvarinenRiistaveden Urheilijatfi79.7p
417Johannes JilleröTrollhättans SOKse79.7p
422Jesper NilssonUlricehamns IFse79.6p
422Benjamin TerentRehns BKse79.6p
422Heikki KorpelaPyhäjärven Pohti79.6p
422Jesper LundqvistSkellefteå SKse79.6p
422Eirik Sverdrup AugdalRingkollen Skiklubb79.6p
422Giandomenico SalvadoriItalyit79.6p
422Björn WennblomXC Sthlm Ski Club79.6p
429Bernt NivaIFK Kirunase79.5p
429Henrik DahlénTynderö IKse79.5p
429Emma WikénÅsarna IKse79.5p
429Emma RibomPiteå Elit SKse79.5p
429Mathias ModinSollefteå Skidor IFse79.5p
429Olle WestinIK Sternse79.5p
429Torstein Buan RøvikVarden ILno79.5p
429Daniel StockNorges Skiforbund79.5p
437Hampus MillestuUtrikes SKse79.4p
437Per JutterströmIFK Mora SKse79.4p
437Viktor WiigIF Strategense79.4p
437Peter MlynarSkp Strbske Plesosk79.4p
437Andrew MusgraveTeam LeasePlan Go79.4p
437Vetle ThyliTeam Kaffebryggeriet79.4p
437Petter JohanssonSävast Ski Team IFse79.4p
437Petter StakstonSøre ÅL ILno79.4p
437Per Kristian NygårdVestre Spone IFno79.4p
437Adrien BackscheiderGerardmerfr79.4p
447Erik WickströmUlricehamns IFse79.3p
447Evelina SettlinHudiksvalls IFse79.3p
447Fredrik HanssonÅre Björnen Skidcenter79.3p
447Moa OlssonFalun Borlänge SKse79.3p
447Albin PerssonTranemo IFse79.3p
447Finn Haagen KroghTverrelvdalen ILno79.3p
447Erik SkottAapua IFse79.3p
447Dmitriy JaparovRussiaru79.3p
447Yevgeniy VelichkoKazakstankz79.3p
447Simen Nordli EngebretsenTeam Parkettpartner79.3p
447Fabian CsikyLycksele IFse79.3p
458Jakob TapaniSågmyra SKse79.2p
458Petr SedovRussiaru79.2p
458Magnus NorøyFrol ILno79.2p
458Thomas GjestrumbakkenTeam Parkettpartner79.2p
458Daniel NordeboGöteborgs SKse79.2p
458Niklas NiskaFinlandfi79.2p
464Jan SrailTeam Bauer79.1p
464Mikael GunnulfsenØrn IFno79.1p
464Jørgen Sæternes UlvangVarden ILno79.1p
464Claes SteimertMälarö SOKse79.1p
468Arvid ForssÅsarna IKse79.0p
468Vegard SivertsgårdÅlen ILno79.0p
468Simon SvaneboTynderö IKse79.0p
468Tobias Åhman1life IF79.0p
468Jonas AustadHenning Slno79.0p
468Ida DahlIFK Mora SKse79.0p
474Edvard NilssonFilipstads SFse78.9p
474Anton SwedbergIFK Mora SKse78.9p
474Maciej StaregaUks Rawa Siedlcepl78.9p
474Joel JänesStockviks SFse78.9p
474Matti HeikkinenVantaan Hiihtoseurafi78.9p
474Samuel CarlssonSundbybergs IKse78.9p
474Vladsqv SkobelevRussiaru78.9p
481Ida LindkvistIFK Mora SKse78.8p
481Jenny LarssonGellivare Skidallians IKse78.8p
481Stefan MessnerSävast Ski Team IFse78.8p
481Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF SKse78.8p
481Markus LundholmOK Renense78.8p
481Lars Ove AunliStrindheim ILno78.8p
481Arvid LarssonIFK Umeåse78.8p
481Haakon MIKALSENNordreisa ILno78.8p
481Sergey MalyshevKazakstankz78.8p
481Snorri Veidekke EinarssonTromsø SKno78.8p
481Linus SvenssonUlricehamns IFse78.8p
481Jonatan LindqvistTäfteå IKse78.8p
493Tobias KöpmanIFK Mora SKse78.7p
493Anders JohanssonRyda SKse78.7p
493Simon HallströmIdre SKse78.7p
496Jens SelahnStockviks SFse78.6p
496Rasmus PetterssonHägersta GFse78.6p
496Maicol RastelliCS Esercitoit78.6p
496Oskar ÅslundÖstersunds SKse78.6p
Ad