Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Björn SandströmPiteå Elit SKse93.4p
2Fredrik AnderssonSollefteå Skidor IFse92.9p
3Daniel RickardssonHudiksvalls IFse92.6p
4Jens BurmanÅsarna IKse92.5p
5Oscar PerssonSK Borese92.4p
5Marcus RuusÅsarna IKse92.4p
5Simon LagesonFalun Borlänge SKse92.4p
5Eddie EdströmIFK Mora SKse92.4p
9Jonas ErikssonIFK Mora SKse92.1p
10Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse91.9p
11Eric RosjöIFK Mora SKse91.8p
12Tiio SöderhielmÅsarna IKse91.7p
12Axel EkströmIFK Mora SKse91.7p
14Gustav ErikssonIFK Mora SKse91.5p
14Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse91.5p
16Martin BergströmIFK Umeåse91.4p
17Filip DanielssonSK Borese91.3p
17Karl-Johan WestbergBorås SKse91.3p
19Johan HäggströmPiteå Elit SKse91.2p
20Gustaf BerglundIFK Mora SKse91.1p
21Håkan EmilssonOfferdals SKse90.9p
21Petter EngdahlÖstersunds SKse90.9p
23Simon AnderssonFalun Borlänge SKse90.8p
24Gabriel ThornSK Borese90.7p
25Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse90.6p
25Max NovakOfferdals SKse90.6p
27Anton LindbladHudiksvalls IFse90.5p
28Jens AnderssonKalix SKse90.3p
29Jörgen BrinkDelsbo IFse90.2p
30Marcus GrateIFK Umeåse90.1p
31Johan HerbertIFK Mora SKse90.0p
31Marcus FredrikssonHudiksvalls IFse90.0p
33Anton PerssonSK Borese89.7p
33Johannes EklöfIF Hallby SOKse89.7p
33Leo JohanssonSkillingaryds FKse89.7p
36Nils PerssonÖstersunds SKse89.4p
37William PoromaaÅsarna IKse89.3p
38Erik SilfverIFK Umeåse89.2p
39Alfred BuskqvistIK Sternse89.1p
39Anders SödergrenHudiksvalls IFse89.1p
41Axel AflodalOfferdals SKse88.9p
42Jimmie JohnssonRembo IKse88.8p
42Fredrik JonssonHudiksvalls IFse88.8p
44Gustav NordströmBorås SKse88.7p
44Robin NorumIFK Umeåse88.7p
44Jonathan NorderIF Hallby SOKse88.7p
44Simon KarlssonIFK Umeåse88.7p
48Adam GillmanGarphyttans IFse88.6p
48Olof JonssonTrillevallens Sportklubb88.6p
48Oscar OlssonHudiksvalls IFse88.6p
51Lucas LennartssonGarphyttans IFse88.5p
51Martin HerbertIFK Mora SKse88.5p
51Tom FahlénLandsbro IF SKse88.5p
51Erik AnderssonHudiksvalls IFse88.5p
51Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse88.5p
56Lars NelsonÅsarna IKse88.4p
57Axel JutterströmIFK Mora SKse88.3p
57Pål JonssonStrömnäs GIFse88.3p
59Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse88.2p
60Erik RostHudiksvalls IFse88.1p
61Marcus LennartssonGarphyttans IFse88.0p
62Victor HallquistÅsarna IKse87.9p
62Jesper NyströmFalun Borlänge SKse87.9p
62Gustav KvarnbrinkIFK Umeåse87.9p
62Felix ErlanderHudiksvalls IFse87.9p
66Victor GustafssonIFK Mora SKse87.8p
66Calle HalfvarssonSågmyra SKse87.8p
66Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse87.8p
66Rikard TynellGrycksbo IF OKse87.8p
70Pontus HermanssonSK Borese87.7p
70Klas NilssonSkellefteå XCse87.7p
72Patrik TallbomÖstersunds SKse87.6p
72Mattias BångmanOfferdals SKse87.6p
72Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse87.6p
75Daniel SvenssonIFK Mora SKse87.5p
75Simon StenbergKalix SKse87.5p
77Niklas HenrikssonI 19 IFse87.4p
77Simon ÅstotIFK Umeåse87.4p
77Johan EkbergNacka Värmdö SKse87.4p
80Jonathan EngströmBorås SKse87.3p
80John LeanderÅsarna IKse87.3p
80Axel BergstenIFK Skövde SKse87.3p
83Simon HallströmIdre SKse87.2p
84Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse87.1p
85Adam PerssonIF Hallby SOKse87.0p
85Edvard SundmanÅsarna IKse87.0p
87Robert ErikssonBjörkfors GOIFse86.8p
87Carl OlanderIK Sternse86.8p
87Johan PerssonTrillevallens Sportklubb86.8p
87Johannes RingsbySK Borese86.8p
87Jonatan EngdahlTrillevallens Sportklubb86.8p
87William SchultzIFK Umeåse86.8p
87Erik GranströmStrömnäs GIFse86.8p
87Jonathan EdmanIFK Umeåse86.8p
95Adam SteenAxa SCse86.7p
95Markus JohanssonZinkgruvans IFse86.7p
95Andreas SvenssonTidaholm SOK Sisuse86.7p
98Emil PerssonLager 15786.6p
98Oskar ÅrebäckBolidens SKse86.6p
100Gabriel HöjlindIFK Mora SKse86.5p
100Alexander KarlssonIFK Mora SKse86.5p
100Marcus JohanssonLager 15786.5p
103Ossian RosenbergÅsarna IKse86.4p
104Samuel OskarssonIFK Mora SKse86.3p
104Måns SkoglundTäby IS SK86.3p
104Gabriel StridIFK Mora SKse86.3p
107Jens ErikssonDala-Floda IFse86.2p
107Simon JonssonIF Hallby SOKse86.2p
109Gustav AflodalOfferdals SKse86.1p
109Daniel SöderstenOrsa SKse86.1p
109Adam LarssonFalun Borlänge SKse86.1p
112Edvin AngerIFK Hedemora SKse86.0p
113Oscar KardinÖstersunds SKse85.9p
113Emil DanielssonHögbo GIFse85.9p
113Jonas AustadHenning Slno85.9p
113Truls GisselmanRehns BKse85.9p
113Magnus NäslundIFK Strömsundse85.9p
118Pontus NordströmÖstervåla IFse85.8p
118Charlotte KallaPiteå Elit SKse85.8p
118Joakim LindbergGrytgöls IKse85.8p
118Teodor PetersonIFK Umeåse85.8p
122Henrik FjällborgGellivare Skidallians IKse85.7p
122Anton LaineKalix SKse85.7p
124Georg ErssonIF Strategense85.6p
124Victor OlssonHudiksvalls IFse85.6p
124Eelis MurtoGellivare Skidallians IKse85.6p
127Anton KarlssonSockertoppen IF85.5p
128Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse85.4p
128Linus LarssonKarlslunds IF SFse85.4p
128Anton ElvsethLierne IL85.4p
128Johannes EngdahlDomnarvets GOIFse85.4p
128Markus OttossonSkellefteå SKse85.4p
128Jacob NystedtHudiksvall85.4p
134Anton MurtoGellivare Skidallians IKse85.3p
134Filip RosjöIF Hallby SOKse85.3p
136Petter HedmanIFK Umeåse85.2p
136Arvid JonssonTrillevallens Sportklubb85.2p
136Jesper PerssonÅsarna IKse85.2p
139Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse85.1p
139Markus JönssonTranemo IFse85.1p
139Karl HjalmarssonIK Sternse85.1p
139Mikael AnderssonIFK Mora SKse85.1p
143Sebastian OlssonStockviks SFse85.0p
143Mikael SandgrenIFK Mora SKse85.0p
143Emil TalsiÅsarna IKse85.0p
146Elias AnderssonSunderby SKse84.9p
146Petter DahlIF Strategense84.9p
148Viktor ThornUlricehamns IFse84.8p
148Andreas HolmbergIFK Mora SKse84.8p
150Johan BergmanSollefteå Skidor IFse84.7p
151Måns SunessonSellnäs IFse84.6p
151Emil HagströmGarphyttans IFse84.6p
151Keishin YoshidaCold Weather Combat Training Unitjp84.6p
151Nils BergströmDomnarvets GOIFse84.6p
155Sander KrouwelStora Tuna IK SKse84.5p
156Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse84.4p
156Albin JohanssonSätra IFse84.4p
158Anders RoosÖstersunds SKse84.3p
158Rikard WestinSollefteå Skidor IFse84.3p
158Alexander MelinSundbybergs IKse84.3p
161Filip ÖbergKalix SKse84.2p
161Isak LiebackUlricehamns IFse84.2p
161Jakob ThellsénVreta Skid o Mkse84.2p
161Naoto BabaJapanjp84.2p
165Frida KarlssonSollefteå Skidor IFse84.1p
165Viktor AxelssonBorås SKse84.1p
165Linus NygrenUlricehamns IFse84.1p
168Hannes MickelssonGellivare Skidallians IKse84.0p
168David ThorellIK Sternse84.0p
168Oskar OlssonIFK Mora SKse84.0p
168Andreas HolmbergLager 15784.0p
172Johan LövgrenVännäs SKse83.9p
172Emrik NordgrenIFK Umeåse83.9p
172Johan Bjernhed NordahlDomnarvets GOIFse83.9p
175John LagerskogÅre Längdskidklubbse83.8p
175Joel AnderssonIFK Mora SKse83.8p
175Erik PerssonIF Hallby SOKse83.8p
175Joel ErnstssonFinspångs SOKse83.8p
175Viktor MäenpääTeam Mäenpää83.8p
180Lisa VinsaPiteå Elit SKse83.7p
180Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse83.7p
182Bob ImpolaSK Borese83.6p
182Gustav JonssonIFK Mora SKse83.6p
182Martin HammarbergSundsvalls OKse83.6p
182Gustaf NiordVreta Skid o Mkse83.6p
186Erik NeroMullsjö SOKse83.5p
186Erik EngelinOfferdals SKse83.5p
186Martin MickelsBålsta SKse83.5p
189Björn RydvallLycksele IFse83.4p
189Andreas KarlssonKalix SKse83.4p
189Marcus HellnerGellivare Skidallians IKse83.4p
189John Magnus HaugenHommelvik ILno83.4p
189Jerry AhrlinÖstersunds SKse83.4p
194Eric SimonssonLandöns IFse83.2p
194Hampus BodinSollefteå Skidor IFse83.2p
196Martin GottingUlricehamns IFse83.1p
196Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse83.1p
196Albin SjölénStockviks SFse83.1p
196Filip BorgströmIF Strategense83.1p
196Ole Morten FlatakerHommelvik ILno83.1p
196Dominik BuryPolandpl83.1p
202Karl Johan DyvikIFK Mora SKse83.0p
202Jesper LindbergGellivare Skidallians IKse83.0p
204Evelina SettlinHudiksvalls IFse82.9p
204Elis TingelöfSollefteå Skidor IFse82.9p
204Jonas GranlundHudiksvalls IFse82.9p
207Stefan SunnerbergSK Ringense82.8p
207Joel JänesStockviks SFse82.8p
209Daniel HolmgrenIFK Umeåse82.7p
210William KarlssonIFK Mora SKse82.6p
210Gustav PålssonUtrikes SKse82.6p
210Calle RuneTäby IS SK82.6p
210Michael BobergÄlvdalens IF SKse82.6p
214Emil LogårdRehns BKse82.5p
214Petter PerssonBorås SKse82.5p
216Tobias LindmanStockviks SFse82.4p
216Gustav RotvoldÅsarna IKse82.4p
216Imanol RojoAlpino Uzturrees82.4p
216Filip KyröHögbo GIFse82.4p
220Eric CarlssonIFK Umeåse82.2p
220Ida IngemarsdotterÅsarna IKse82.2p
220Viktor SvenskHögbo GIFse82.2p
220Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese82.2p
220Petter JohanssonSävast Ski Team IFse82.2p
220Gustav KarlssonSundbybergs IKse82.2p
220Jonathan HedbysNusnäs IF82.2p
227Erik WickströmUlricehamns IFse82.1p
227Anna DyvikIFK Mora SKse82.1p
227Ludwig TärningSK Borese82.1p
227Emil WinsaGellivare Skidallians IKse82.1p
227Olle AnderssonTidaholm SOK Sisuse82.1p
227Jonathan DahlbergSkellefteå SKse82.1p
233Dan MobergIFK Skövde SKse82.0p
233Anders SvaneboStockviks SFse82.0p
233Emil LagergrenTynderö IKse82.0p
233Johan StridhOckelbo SKse82.0p
233Anders HøstTeam Serneke82.0p
238Erik LarssonIFK Mora SKse81.9p
238Geir Kristian HoåsLånke IL81.9p
240Anton HedlundFalun Borlänge SKse81.8p
240Sofia HenrikssonPiteå Elit SKse81.8p
240Isak AugustssonIFK Mora SKse81.8p
240Moa Molander KristiansenFalun Borlänge SKse81.8p
240Linus JonssonÅrjängs IFse81.8p
240Tor RönnestrandÅs81.8p
240Erik BertilssonIF Hallby SOKse81.8p
247Emma RibomPiteå Elit SKse81.7p
247Elina RönnlundIFK Umeåse81.7p
247Maria NordströmBorås SKse81.7p
247Oskar LundqvistSellnäs IFse81.7p
247Benjamin TerentRehns BKse81.7p
247Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng81.7p
253Martin RosvallLycksele IFse81.6p
253Emil SimuLuleå Gjutarens IFse81.6p
253Felix SelinIFK Kirunase81.6p
253Dagur BenediktssonIslandis81.6p
253Alfred NilssonFilipstads SFse81.6p
258Moa LundgrenIFK Umeåse81.5p
258Haruki YamashitaJapanjp81.5p
260Jonny NilimaaAxa SCse81.4p
260Viktor MajbäckJukkasjärvi IFse81.4p
260Axel WernerIK Sternse81.4p
260Robert MalmgrenHestra IFse81.4p
260Tord Asle GjerdalenTeam Ragde Eiendom81.4p
265Emma WikénÅsarna IKse81.3p
265Erik LiebackUlricehamns IFse81.3p
265Oskar AlgotssonÅsarna IKse81.3p
265Andrei LamovÄlvdalens IF SKse81.3p
265Gustav HedströmÖstersunds SKse81.3p
270Mia ErikssonPiteå Elit SKse81.2p
270Linn SömskarIFK Umeåse81.2p
270Adam WestmanHudiksvalls IFse81.2p
270Albert JónssonSfí81.2p
270Petr KnopDukla Libereccz81.2p
270Jesper Abelsen AndreasenNorwayno81.2p
276Rebecca ÖhrnIFK Umeåse81.1p
276Runar Skaug MathisenVinje IL81.1p
278Sven LeanderÅsarna IKse81.0p
278Edvin AnderssonLandsbro IF SKse81.0p
280Gustav JohanssonUlricehamns IFse80.9p
280Jim LundmarkSkellefteå XCse80.9p
282Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese80.8p
282Jakob JanssonÖstersunds SKse80.8p
282Tony PerssonSK Borese80.8p
282Alfred ErikssonRehns BKse80.8p
282Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubb80.8p
282Lasse EricssonNybro Skise80.8p
282Adam FellnerTeam Bauer80.8p
282Hikari FujinokiNihon University80.8p
282Christofer ErikssonFörsvarets Skse80.8p
291Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse80.7p
291Nils AugustssonIFK Mora SKse80.7p
291Håvard Kne GalaaenRöros ILno80.7p
291Hyuga OtakiJapanjp80.7p
295Stian HoelgaardTeam Koteng80.6p
295William SelanderÖstersunds SKse80.6p
295Karl GrywenzTäby IS SK80.6p
295Anders Danielson FrostDala-Järna IKse80.6p
295Anton IvarssonTullus Sgse80.6p
300Arvid VärmsjöSK Borese80.5p
300Henrik AlmGnosjö FKse80.5p
300Mathias ModinSollefteå Skidor IFse80.5p
300Jacob LindehagStrömnäs GIFse80.5p
300Adam AxelssonHvetlanda SKse80.5p
300Rasmus HedebergSK Borese80.5p
300Andreas BlohmFilipstads SFse80.5p
300Akihito UdaJapanjp80.5p
300Alexander BolshunovRussiaru80.5p
309Bernt NivaIFK Kirunase80.4p
309Magnus HedlundGranbergsdals IFse80.4p
309Ronny WedinPumpen SK80.4p
309Mikael NorbergOK Gränsense80.4p
309Birk BlomqvistFunäsdalens IFse80.4p
309Oskar ÅslundÖstersunds SKse80.4p
309Linus SvenssonUlricehamns IFse80.4p
309Björn WennblomXC Sthlm Ski Club80.4p
317Melker NordgrenFalu IKse80.3p
317Andreas NygaardBurfjord ILno80.3p
319Rasmus BlomOutnorth Ski Team80.2p
319Edvin ClaessonIF Hallby SOKse80.2p
319Jakob TapaniJukkasjärvi IFse80.2p
319Magnus NorøyFrol ILno80.2p
319Ragnar SigurgeirssonIK Vistase80.2p
324Axel ElmbladGnosjö FKse80.1p
324Martin BlombergLycksele IFse80.1p
324Mårten GeddaIK Sternse80.1p
324Torleif SyrstadTeam Koteng80.1p
324Niklas LiedererAustriaat80.1p
324Erik WilhemssonLidköpings VSKse80.1p
324Jonas BestakCzech Republiccz80.1p
331Henrik DahlénTynderö IKse80.0p
331Max AnderssonDomnarvets GOIFse80.0p
331Alexander JonssonIF Hallby SOKse80.0p
331Oscar ClaessonIF Hallby SOKse80.0p
331Rickard EricssonGarphyttans IFse80.0p
331Gabriel SöderqvistStorvreta IKse80.0p
331Jörgen RoosBrunflo IFse80.0p
338Anders AuklandTeam Ragde Eiendom79.9p
338Ulf JanssonÖstervåla IFse79.9p
338Lovisa ModigPiteå Elit SKse79.9p
338Rasmus WesterlundBergeforsens SKse79.9p
338Ida DahlIFK Mora SKse79.9p
338Anton KarlssonTanums IFse79.9p
338Henrik GullikstadLillehammer SKno79.9p
338Jan KoristekSki Team Jase Latky79.9p
346Ida LindkvistIFK Mora SKse79.8p
346Tobias NilssonIFK Umeåse79.8p
346Dario ColognaVal Müstairch79.8p
346Kasper OlsenGrava SKse79.8p
346Morten Eide PedersenTeam BN Bank79.8p
346Carl TroedssonStockholms RKse79.8p
346Thomas FällgrenArvika ISse79.8p
346Vinjar SKOGSHOLMTeam Parkettpartner79.8p
354Anders BöhlmarkXC Sthlm Ski Club79.7p
354Gustaf LjungbergUlricehamns IFse79.7p
354Gaute IversenVarden ILno79.7p
354Harald EklöfIF Hallby SOKse79.7p
354Britta Johansson NorgrenSollefteå Skidor IFse79.7p
354Sergey UstiugovRussiaru79.7p
354Oscar AnderssonIFK Mora SKse79.7p
354Isidor WikstenMatfors SKse79.7p
362Frida HallquistÅsarna IKse79.6p
362Moa OlssonFalun Borlänge SKse79.6p
362Jonas CarlssonStora Tuna IK SKse79.6p
362Tomoki SatoWaseda Universityjp79.6p
362Nick BergOrsa SKse79.6p
367Arvid VännStockviks SFse79.5p
368Jennie JirhedÖstersunds SKse79.4p
368Stina NilssonIFK Mora SKse79.4p
368Jonna SundlingIFK Umeåse79.4p
368Hugo ErikssonHägglunds Ski Team SKse79.4p
368Zackarias BjörnRembo IKse79.4p
368Elis WeslienNybro Skise79.4p
368Olle WindahlZinkgruvans IFse79.4p
375Jenny LarssonGellivare Skidallians IKse79.3p
375Oscar LindellStockviks SFse79.3p
375Adam BomanTranemo IFse79.3p
375Hugo HilmerssonGöteborgs SKse79.3p
375Amund HoelTeam Bragvin79.3p
375Johan KantoGöteborgs SKse79.3p
375Thomas Bucher-JohannessenFossum IFno79.3p
375Victor SvenssonGellivare Skidallians IKse79.3p
375Samuel HahnssonIK Sternse79.3p
375Gustav JohnssonIFK Mora SKse79.3p
385Jennie ÖbergPiteå Elit SKse79.2p
385Johanna HagströmUlricehamns IFse79.2p
385Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF SKse79.2p
385Erik SjöbergEksjö SOKse79.2p
389Oskar KarlssonHägglunds Ski Team SKse79.1p
389Chris Andre JespersenTeam Koteng79.1p
389Tobias Åhman1life IF79.1p
389Martin ElmvallHögbo GIFse79.1p
389Daniel PerssonSollefteå Skidor IFse79.1p
394Fredrik ByströmOrsa SKse79.0p
394Peter EttlingFinspångs SOKse79.0p
394Jacob SöderqvistPumpen SK79.0p
394Ludvig JonssonHudiksvalls IFse79.0p
394Pål Åge JotenTeam Synnfjell79.0p
394Claes SteimertMälarö SOKse79.0p
400Henrik MillestuUtrikes SKse78.9p
400Jesper NilssonUlricehamns IFse78.9p
400Isak NilssonGnosjö FKse78.9p
400Love KreijIF Strategense78.9p
400Erik SkottAapua IFse78.9p
400Harald ÖstensenIFK Skövde SKse78.9p
400Verneri SuhonenVinn78.9p
400Tobias ThomsonTtgu IF78.9p
400Andreas VikerIK Sternse78.9p
409Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno78.8p
409Frida ErkersIFK Mora SKse78.8p
409Erik OlofssonÅsarna IKse78.8p
409Tommy HedlundTtgu IF78.8p
409Linus NilssonIFK Umeåse78.8p
409Erik JohanssonTranemo IFse78.8p
409Takahiro SuzukiJapanjp78.8p
409Per Henrik SundellHammerdals IFse78.8p
417Emil JönssonAnna78.7p
417Albin BergerDomnarvets GOIFse78.7p
417Hugo SjögrenTranemo IFse78.7p
417Linn SvahnIFK Umeåse78.7p
417Ragnar CronaGöteborgs SKse78.7p
417Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse78.7p
423Tobias WestmanGöteborgs SKse78.6p
423Magnus GjemseVarden ILno78.6p
423Erik ViklundBondsjöhöjdens IKse78.6p
426Edvard NilssonFilipstads SFse78.5p
426Ludvig SvenningssonUlricehamns IFse78.5p
426Maja MajbäckJukkasjärvi IFse78.5p
426Isac MorinUtrikes SKse78.5p
426Eric WestbergSK Borese78.5p
426Robert BrundinKarlslunds IF SFse78.5p
426Jonatan LindqvistTäfteå IKse78.5p
433Patrik LindTunafors SKse78.4p
433Jonatan SteenTeam Ormsalva78.4p
433Jesper PetterssonStrömnäs GIFse78.4p
433Alicia PerssonStockviks SFse78.4p
433Anton SwedbergIFK Mora SKse78.4p
433Oliver AngelsiööStorvreta IKse78.4p
433Albert AskengrenVisborgs OKse78.4p
433Magnus SivertsenVerdal IL78.4p
433Erik FranssonBorås SKse78.4p
433Fredrik WallströmNaprapat Walle Skidklubb78.4p
443John EnanderUlricehamns IFse78.3p
443Daniel GustavssonBiathlon Östersund IFse78.3p
443Joel BodénBiken Ski78.3p
443Evgeniy BelovRussiaru78.3p
443Alexey ChervotkinRussiaru78.3p
443Gustav HinderKarlslunds IF SFse78.3p
443Jonas BöhlmarkNacka Värmdö SKse78.3p
450Albin LundqvistGillberga SKse78.2p
450Arvid LarssonIFK Umeåse78.2p
450Magnus CarlssonNacka Värmdö SKse78.2p
453Mattias SundinVårby IKse78.1p
453Ludvig HolmbergUlricehamns IFse78.1p
453Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse78.1p
453Jonathan NahlenDomnarvets GOIFse78.1p
453Mattias EdvardssonÅrsunda IFse78.1p
453John HermanssonIFK Mora SKse78.1p
453Bastien PoirrierTeam Jobstation78.1p
453Olle Olsson BadHallens SKse78.1p
453Wictor Magnusson BroderNybro Skise78.1p
453Thomas Hjalmar WestgaardIrland78.1p
463Jakob HjelmåkerUmara SCse78.0p
463Johan ForsbergIFK Umeåse78.0p
463Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse78.0p
463Malte StefanssonOxbergs IFse78.0p
463Rasmus KlintbergNaprapat Walle Skidklubb78.0p
463Evelina NiemiKalix SKse78.0p
463ulf bernhardssonÖstersunds SKse78.0p
470Tilde BångmanOfferdals SKse77.9p
470David SjöbergGimo IF SKse77.9p
470Samuel CarlssonSundbybergs IKse77.9p
470Henrik LitzellHestra IFse77.9p
474Sofia LindbergRobertsfors IKse77.8p
474Johannes HortlundÄlvsby IF SKse77.8p
474Carl RotvoldÅsarna IKse77.8p
474Stefan PalmLager 15777.8p
474Joel WessmanVreta Skid o Mkse77.8p
474David MelinGimo IF SKse77.8p
474Thommy LarssonTeam ROG77.8p
474Björn HaringXC Sthlm Ski Club77.8p
482Laila KveliLierne IL77.7p
482Adrian LundbergSK Borese77.7p
482Maria JonassonÖstersunds SKse77.7p
482Axel ÅslundHedesunda IFse77.7p
482Oskar OlssonTullus Sgse77.7p
482Adam EkstedtIF Ski Team Skånese77.7p
488Vegard StjernHommelvik ILno77.6p
488Axel SvenssonLandsbro IF SKse77.6p
488Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank77.6p
491Daniel GranbergMellansel IFse77.5p
491Lina KorsgrenTeam Ramudden77.5p
491Wilma JönssonIFK Östersund77.5p
491Henning SjökvistStora Tuna IK SKse77.5p
491Lukas HöibyOK Landehofse77.5p
491Erik BrandtDomnarvets GOIFse77.5p
491Loke ÖstangårdEksjö SOKse77.5p
491Emanuel VestbergTullus Sgse77.5p
491Jesper LundqvistSkellefteå XCse77.5p
Ad