2023-03-11 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
93 | Elin Reuter | Bohuslän Dal | 5:13.31240 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Walter Persson | Bohuslän Dal | 3:56.23500 | |||||
28 | Noel Alsin | Bohuslän Dal | 4:08.24700 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
53 | Oscar Ahlstedt | Bohuslän Dal | 4:04.24330 | |||||
75 | Emil Thorpman | Bohuslän Dal | 4:27.26640 | |||||
2023-03-11 | ||||||||
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
91 | Elin Reuter | Bohuslän Dal | 3:45.22490 | |||||
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Walter Persson | Bohuslän Dal | 2:49.16850 | |||||
19 | Noel Alsin | Bohuslän Dal | 2:59.17820 | |||||
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
73 | Oscar Ahlstedt | Bohuslän Dal | 3:10.18990 | |||||
75 | Emil Thorpman | Bohuslän Dal | 3:13.19230 | |||||
2023-03-10 | ||||||||
3.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
93 | Elin Reuter | Bohuslän Dal | 17:35.105480 | |||||
3.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Walter Persson | Bohuslän Dal | 12:59.77870 | |||||
32 | Noel Alsin | Bohuslän Dal | 14:06.84570 | |||||
3.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
67 | Oscar Ahlstedt | Bohuslän Dal | 14:12.85110 | |||||
74 | Emil Thorpman | Bohuslän Dal | 14:37.87680 | |||||
2022-03-12 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
25 | Eira Olsson | Bohuslän Dal | 3:47.22630 | |||||
56 | Alva Hedlund | Bohuslän Dal | 4:12.25150 | |||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
20 | Agnes Gustafsson | Bohuslän Dal | 3:41.22000 | |||||
36 | Elsa Reuter | Bohuslän Dal | 3:49.22890 | |||||
61 | Vendela Olsson | Bohuslän Dal | 4:05.24420 | |||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
40 | Gustaf Persson | Bohuslän Dal | 3:29.20830 | |||||
52 | Isak Nilsson | Bohuslän Dal | 3:34.21390 | |||||
2022-03-12 | ||||||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Eira Olsson | Bohuslän Dal | 2:38.15750 | |||||
45 | Alva Hedlund | Bohuslän Dal | 2:56.17500 | |||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Agnes Gustafsson | Bohuslän Dal | 2:27.14670 | |||||
48 | Elsa Reuter | Bohuslän Dal | 2:45.16400 | |||||
65 | Vendela Olsson | Bohuslän Dal | 2:52.17100 | |||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
61 | Gustaf Persson | Bohuslän Dal | 2:35.15420 | |||||
69 | Isak Nilsson | Bohuslän Dal | 2:38.15750 | |||||
2022-03-11 | ||||||||
3.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Eira Olsson | Bohuslän Dal | 12:21.74010 | |||||
37 | Alva Hedlund | Bohuslän Dal | 13:47.82690 | |||||
3.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Agnes Gustafsson | Bohuslän Dal | 12:02.72100 | |||||
47 | Elsa Reuter | Bohuslän Dal | 13:23.80260 | |||||
83 | Vendela Olsson | Bohuslän Dal | 15:04.90340 | |||||
3.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Gustaf Persson | Bohuslän Dal | 11:30.68920 | |||||
74 | Isak Nilsson | Bohuslän Dal | 12:47.76690 | |||||
2020-09-13 | ||||||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Erik Olsson | Bohuslän Dal | 23:59:58.8639700 | |||||
2020-03-07 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Alva Olsson | Bohuslän Dal | 1:12.7100 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
69 | Klara Pettersson | Bohuslän Dal | 1:22.8120 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
68 | Anton Persson | Bohuslän Dal | 1:21.8050 | |||||
84 | Pontus Nilsson | Bohuslän Dal | 1:25.8430 | |||||
2020-03-07 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
20 | Alva Olsson | Bohuslän Dal | 2:06.12510 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
24 | Klara Pettersson | Bohuslän Dal | 2:02.12100 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
28 | Anton Persson | Bohuslän Dal | 2:01.12040 | |||||
90 | Pontus Nilsson | Bohuslän Dal | 2:26.14560 | |||||
2020-03-06 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Alva Olsson | Bohuslän Dal | 10:21.62080 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
49 | Klara Pettersson | Bohuslän Dal | 11:13.67220 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Anton Persson | Bohuslän Dal | 10:09.60870 | |||||
83 | Pontus Nilsson | Bohuslän Dal | 11:40.69980 | |||||
2020-03-01 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
17 | Emelie Olsson | Bohuslän Dal | 19:29.116820 |
Linus Nilsson | 9 st |
Samuel Gustavsson | 7 st |
Linn Halvarsson | 3 st |
Erik Halvardsson | 3 st |
Viktor Halvardsson | 3 st |
Alfred Johansson | 3 st |
Erik Olsson | 1 st |