Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Billingens Långlopp
2011-02-05
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21 Motion
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Matilda Wilsson
IFK Skövde SK
1:12:56.437500
69.2p
2
Veronica Moberg
IFK Skövde SK
1:21:57.491600
+9:01.54000
61.6p
3
Lena Wallström
Tidaholm SOK Sisu
1:32:54.557300
+19:58.119700
54.3p
4
Camilla Jacobsson
IK Stern
1:33:58.563700
+21:02.126100
53.7p
5
Ann Sofie Gustafson
IFK Skövde SK
1:36:32.579100
+23:36.141500
52.3p
6
Elin Herrman
IK Wilske
1:36:38.579700
+23:42.142100
52.2p
7
Frida Prembäck
Bromma Vällingby SOK
1:40:37.603600
+27:41.166000
50.1p
8
Birgitta Andersson
Kungsäters IF
1:41:05.606400
+28:09.168800
49.9p
9
Karin Brydevall
Sjömarken
1:41:09.606800
+28:13.169200
49.9p
10
Lotta Bolin
Sjömarken
1:41:09.606800
+28:13.169200
49.9p
11
Hanna Wernerson
Kvänum
1:42:37.615600
+29:41.178000
49.2p
12
Malin Sörstrand
Istrums SK
1:45:32.633100
+32:36.195500
47.8p
13
Eva Berg
Volvo Flygmotor FF
1:49:18.655700
+36:22.218100
46.2p
14
Annelie Emanuelsson
Ulricehamns IF
1:50:57.665600
+38:01.228000
45.5p
15
Eva Karlsson
Lidköpings VSK
2:01:12.727100
+48:16.289500
41.6p
16
Malin Thor
Björneborg
2:01:34.729300
+48:38.291700
41.5p
17
Kristina Pettersson
Falköpings AIK SK
2:03:03.738200
+50:07.300600
41.0p
18
Sofia Karlsson
Istrums SK
2:06:45.760400
+53:49.322800
39.8p
19
Julia Wallström
Tidaholm SOK Sisu
2:10:32.783100
+57:36.345500
38.6p
20
Hanna Ericson
Kullavik IF
2:10:46.784500
+57:50.346900
38.6p
21
Ann Charlotte Ryrman
No Club
2:11:32.789100
+58:36.351500
38.4p
22
Sissi Baumann Frangos
Volvo Flygmotor FF
2:11:45.790400
+58:49.352800
38.3p
23
Anna Karlsson
IFK Skövde SK
2:12:55.797400
+59:59.359800
38.0p
24
Nina Bergman
Bredaryds SOK
2:13:27.800600
+1:00:31.363000
37.8p
25
Eva Johannesson
Hisingsbacka
2:13:29.800800
+1:00:33.363200
37.8p
26
Tanja Renfors
Mölltorp
2:17:07.822600
+1:04:11.385000
36.8p
27
Louise Franzen
Team Hångsdala
2:18:17.829600
+1:05:21.392000
36.5p
28
Carina Franzén
Team Hångsdala
2:18:22.830100
+1:05:26.392500
36.5p
29
Ellen Kristiansson
Aerotech Telub Fritid
2:18:22.830100
+1:05:26.392500
36.5p
30
Katarina Allansson
OK Alehof
2:22:46.856500
+1:09:50.418900
35.3p
31
Carina Eriksson
Nödinge
2:22:46.856500
+1:09:50.418900
35.3p
32
Annika Björk
No Club
2:25:00.869900
+1:12:04.432300
34.8p
33
Cathrine Ersmarker
No Club
2:25:24.872300
+1:12:28.434700
34.7p
34
Josefin Moberg
Volvo Flygmotor FF
2:27:41.886000
+1:14:45.448400
34.2p
35
Maria Eng
Volvo Flygmotor FF
2:28:02.888100
+1:15:06.450500
34.1p
-
Eva Johansson
Idåsen IF
23:59:58.8639700
-
-
Kicki Lamberg Castor
IFK Skövde SK
23:59:59.8639800
-
-
Ninna Klock
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Hanna Inemyr
Istrums SK
23:59:59.8639800
-
-
Åse Hansen
Fjärås AIK
23:59:59.8639800
-