Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Ulricehamnsloppet
2011-02-13
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 639[
1
2
]
D 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Karin Nilsson
IFK Umeå
2:06:16.757500
68.4p
2
Kristin Ander
OK Landehof
2:27:03.882200
+20:47.124600
56.7p
3
Majken Johansson Henæs
Anderstorps OK
2:28:12.889100
+21:56.131500
56.2p
4
Lubov Pospeshina
IFK Skövde SK
2:30:00.899900
+23:44.142300
55.4p
5
Ing Marie Larsson
Redvägs SK
2:38:04.948300
+31:48.190700
52.1p
6
Jenny Johansson
IK Ymer
2:38:58.953700
+32:42.196100
51.7p
7
Åsa Norberg
Göteborg/Majorna OK
2:44:27.986600
+38:11.229000
49.7p
8
Pernilla Eggöy
IK Stern
2:45:10.990900
+38:54.233300
49.4p
9
Veronica Adolfsson
Anderstorps OK
2:52:02.1032100
+45:46.274500
47.1p
10
Cecilia Bang-Melchior
IK Stern
2:53:58.1043700
+47:42.286100
46.5p
11
Therese Andersson
Högaborgs Athleter
2:55:26.1052500
+49:10.294900
46.0p
12
Sofia Davidsson
Ölmstads IS
2:56:05.1056400
+49:49.298800
45.9p
13
Magdalena Göransson
Trollhättans SOK
3:00:03.1080200
+53:47.322600
44.7p
14
Marie Hald
København SK
3:00:51.1085000
+54:35.327400
44.5p
15
Karin Lersten
IK Stern
3:03:06.1098500
+56:50.340900
43.8p
16
Camilla Jacobsson
IK Stern
3:04:12.1105100
+57:56.347500
43.5p
17
Eleonor Öström
IK Stern
3:04:18.1105700
+58:02.348100
43.5p
18
Kristina Dahlqvist
Njurunda OK
3:05:17.1111600
+59:01.354000
43.2p
19
Christine Flood
IK Stern
3:07:15.1123400
+1:00:59.365800
42.7p
20
Sofia Sandberg
IK Stern
3:08:03.1128200
+1:01:47.370600
42.5p
21
Ellen Bersås
IK Stern
3:08:05.1128400
+1:01:49.370800
42.5p
22
Mailin Lemurell
Sjövalla FK
3:08:52.1133100
+1:02:36.375500
42.3p
23
Anna Gerremo
Volvo IF
3:12:07.1152600
+1:05:51.395000
41.5p
24
Karin Eickhoff
IF Hallby SOK
3:13:09.1158800
+1:06:53.401200
41.2p
25
Lina Hulander
IK Wilske
3:15:47.1174600
+1:09:31.417000
40.6p
26
Meri Blomfeldt
Göteborgs SK
3:20:23.1202200
+1:14:07.444600
39.5p
27
Eva Hallquist
IK Ymer
3:24:17.1225600
+1:18:01.468000
38.6p
28
Aino Kukkonen
IK Stern
3:24:53.1229200
+1:18:37.471600
38.5p
29
Katarina Litzén
IK Stern
3:39:14.1315300
+1:32:58.557700
35.7p
30
Linda Lovecraft
Borås SK
3:39:45.1318400
+1:33:29.560800
35.6p
31
Sofia Stensson
Göteborgs SK
3:42:42.1336100
+1:36:26.578500
35.0p
32
Inger Bergström
IK Stern
3:45:52.1355100
+1:39:36.597500
34.5p
33
Frederikke Kroon
København SK
4:02:53.1457200
+1:56:37.699600
31.8p
34
Lisa Sävås
Gislaved SK
4:10:54.1505300
+2:04:38.747700
30.7p
35
Irene Andersson
OK Kullingshof
4:35:33.1653200
+2:29:17.895600
27.7p
36
Johanna Lindblad
Göteborgs SK
4:35:57.1655600
+2:29:41.898000
27.6p
-
Maria Ericson
Väst Alpin SK
23:59:58.8639700
-
-
Therese Alfredsson
Swedbank IF
23:59:59.8639800
-
-
Johanna Hendén
Högaborgs Athleter
23:59:59.8639800
-
-
Eivor Johansson
Navåsens FK
23:59:59.8639800
-
H 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Markus Jönsson
Tranemo IF
1:45:09.630800
86.4p
2
Dan Moberg
IFK Skövde SK
1:45:10.630900
+1
86.3p
3
Marcus Johansson
Ulricehamns IF
1:45:54.635300
+45.4400
85.6p
4
Oscar Lund
IF Hallby SOK
1:46:11.637000
+1:02.6100
85.3p
5
Anders Palmér
Karlslunds IF SF
1:46:50.640900
+1:41.10000
84.6p
6
Christian Olsson
Tranemo IF
1:49:17.655600
+4:08.24700
82.1p
7
Erik Wickström
IF Hallby SOK
1:49:18.655700
+4:09.24800
82.1p
8
Tobias Westman
IK Stern
1:51:40.669900
+6:31.39000
79.9p
9
Linus Larsson
Ulricehamns IF
1:51:56.671500
+6:47.40600
79.6p
10
Johan Pettersson
OK Landehof
1:52:41.676000
+7:32.45100
78.9p
11
Emil Ekman
IF Hallby SOK
1:54:00.683900
+8:51.53000
77.8p
12
Anders Johansson
OK Skogshjortarna
1:54:53.689200
+9:44.58300
77.0p
13
Mattias Karlsson
Ulricehamns IF
1:55:58.695700
+10:49.64800
76.1p
14
Samuel Norlén
Ulricehamns IF
1:57:14.703300
+12:05.72400
75.1p
15
Per Gustavsson
Herrljunga Skid o OL
1:57:56.707500
+12:47.76600
74.5p
16
Peter Johansson
OK Skogshjortarna
1:58:18.709700
+13:09.78800
74.2p
17
Philip Askeroth
IK Stern
1:58:26.710500
+13:17.79600
74.1p
18
Jonas Blom
IF Hagen SK
1:58:34.711300
+13:25.80400
74.0p
19
Niklas Andersson
Falköpings AIK SK
1:58:41.712000
+13:32.81100
73.9p
20
Peter Nilsson
Ölmstads IS
1:58:44.712300
+13:35.81400
73.9p
21
Andreas Lundblad
Ulricehamns IF
1:58:52.713100
+13:43.82200
73.8p
22
Mattias Nygren
Ulricehamns IF
1:58:54.713300
+13:45.82400
73.7p
23
Torgny Sundqvist
Gnosjö FK
2:00:12.721100
+15:03.90200
72.7p
24
John Enander
Ulricehamns IF
2:00:13.721200
+15:04.90300
72.7p
25
Martin Gotting
Grönahögs IK
2:00:14.721300
+15:05.90400
72.7p
26
David Siebers
IK Hakarpspojkarna
2:00:26.722500
+15:17.91600
72.5p
27
Håkan Johansson
Ulricehamns IF
2:00:31.723000
+15:22.92100
72.5p
28
Karl-Erik Assarsson
Borås SK
2:00:54.725300
+15:45.94400
72.2p
29
Nils Spetz
Ulricehamns IF
2:01:33.729200
+16:24.98300
71.7p
30
Thorbjörn Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:01:48.730700
+16:39.99800
71.5p
31
Björn Arnesson
Redvägs SK
2:02:18.733700
+17:09.102800
71.2p
32
Jörgen Håkansson
IK Ymer
2:02:30.734900
+17:21.104000
71.0p
33
Gustaf Eklöf
Borås SK
2:03:21.740000
+18:12.109100
70.4p
34
Jonas Lindeblom
SOK 68
2:03:25.740400
+18:16.109500
70.4p
35
Mikael Zachrisson
Hortlax SK
2:03:45.742400
+18:36.111500
70.1p
36
Jakob Hjelmåker
IK Stern
2:04:00.743900
+18:51.113000
69.9p
37
Anders Rundqvist
Annelunds IF
2:04:06.744500
+18:57.113600
69.9p
38
Martin Melin
OK Kullingshof
2:04:16.745500
+19:07.114600
69.8p
39
Gary Larsson
OK Skogshjortarna
2:04:29.746800
+19:20.115900
69.6p
40
David Källström
Mölndals RK
2:04:39.747800
+19:30.116900
69.5p
41
Ragnar Crona
OK Landehof
2:05:48.754700
+20:39.123800
68.7p
42
Eric Ristenstrand
Linköpings SK
2:05:51.755000
+20:42.124100
68.7p
43
Edvin Wilson
Tranemo IF
2:06:02.756100
+20:53.125200
68.5p
44
Tobias Thorsson
IK Trenne
2:06:12.757100
+21:03.126200
68.4p
45
Stefan Norling
IK Stern
2:06:15.757400
+21:06.126500
68.4p
46
Fredrik Persson
IK Stern
2:06:52.761100
+21:43.130200
68.0p
47
Martin Andersson
Borås SK
2:06:54.761300
+21:45.130400
68.0p
48
Emanuel Laago
IF Hallby SOK
2:07:01.762000
+21:52.131100
67.9p
49
Ricard Sjögren
Tranemo IF
2:07:20.763900
+22:11.133000
67.7p
50
Tobias Hendén
Högaborgs Athleter
2:07:34.765300
+22:25.134400
67.5p
51
Johan Andersson
Hindås SK
2:08:05.768400
+22:56.137500
67.2p
52
Marcus Svalsjö
OK Landehof
2:09:18.775700
+24:09.144800
66.4p
53
Johan Johnsson
Björnstorps IF
2:09:21.776000
+24:12.145100
66.4p
54
Richard Sundquist
Gnosjö FK
2:09:25.776400
+24:16.145500
66.3p
55
Fredrik Georgsson
Jönköpings OK
2:09:36.777500
+24:27.146600
66.2p
56
Krister Emanuelsson
Ulricehamns IF
2:09:37.777600
+24:28.146700
66.2p
57
Anders Svensson
Navåsens FK
2:09:55.779400
+24:46.148500
66.0p
58
Martin Ekwall
Ulricehamns IF
2:10:20.781900
+25:11.151000
65.7p
59
Jakob Hanberger
Äspereds IF
2:10:43.784200
+25:34.153300
65.5p
60
Peter Karlsson
Kungälvs Roddklubb
2:11:15.787400
+26:06.156500
65.2p
61
Niclas Nilsson
OK Gipen
2:11:51.791000
+26:42.160100
64.8p
62
Christer Nilsson
Sjövalla FK
2:11:57.791600
+26:48.160700
64.7p
63
Anders Olsson
Borås GIF
2:12:02.792100
+26:53.161200
64.7p
64
Mattias Gotting
Grönahögs IK
2:12:05.792400
+26:56.161500
64.7p
65
Kenneth Johansson
Tranemo IF
2:12:09.792800
+27:00.161900
64.6p
66
Mikael Andersson
Istrums SK
2:12:32.795100
+27:23.164200
64.4p
67
Erik Øren
Skiforeningen Oslo
2:12:38.795700
+27:29.164800
64.3p
68
Per Ericsson
Trollhättans SOK
2:12:40.795900
+27:31.165000
64.3p
69
Magnus Holtstrand
Borås GIF
2:12:44.796300
+27:35.165400
64.3p
70
Anders Petersson
Rydaholms GOIF
2:12:50.796900
+27:41.166000
64.2p
71
Christer Nordberg
Göteborg/Majorna OK
2:13:21.800000
+28:12.169100
63.9p
72
Dan Claesson
Tranemo IF
2:13:36.801500
+28:27.170600
63.8p
73
Henrik Andersson
Borås SK
2:13:42.802100
+28:33.171200
63.7p
74
Henrik Larsson
Dalsjöfors GOIF
2:14:15.805400
+29:06.174500
63.4p
75
Pär Ekelund
Dalsjöfors GOIF
2:14:15.805400
+29:06.174500
63.4p
76
Björn Petersson
OK Landehof
2:14:41.808000
+29:32.177100
63.1p
77
Bo Gotting
Grönahögs IK
2:14:42.808100
+29:33.177200
63.1p
78
Daniel Andersson
Borås SK
2:15:09.810800
+30:00.179900
62.9p
79
Vidar Faxén
IK Stern
2:15:17.811600
+30:08.180700
62.8p
80
Sten Axengren
Ulricehamns IF
2:15:20.811900
+30:11.181000
62.8p
81
Henrik Lidhage
IK Ymer
2:15:45.814400
+30:36.183500
62.5p
82
Johan Brunberg
Stora Tuna IK SK
2:16:11.817000
+31:02.186100
62.3p
83
Oskar Sagne
Fjärås AIK
2:16:22.818100
+31:13.187200
62.2p
84
Ulrik Härensten
Anderstorps OK
2:16:53.821200
+31:44.190300
61.9p
85
Lasse Bertilsson
Borås SK
2:17:19.823800
+32:10.192900
61.7p
86
Eskil Mattsson
Urshults IF
2:17:24.824300
+32:15.193400
61.6p
87
Simon Solsjö
Ölmstads IS
2:17:25.824400
+32:16.193500
61.6p
88
Martin Quick
Falköpings AIK SK
2:17:29.824800
+32:20.193900
61.6p
89
Bo Andersson
Uddevalla SK
2:17:37.825600
+32:28.194700
61.5p
90
Lars Leijon
Mullsjö SOK
2:17:39.825800
+32:30.194900
61.5p
91
Stefan Lund
OK Skogshjortarna
2:17:46.826500
+32:37.195600
61.4p
92
Oscar Sjölin
Äspereds IF
2:17:54.827300
+32:45.196400
61.3p
93
Johan Bohlin
OK Landehof
2:18:04.828300
+32:55.197400
61.2p
94
Fredrik Olsson
Volvo IF
2:18:08.828700
+32:59.197800
61.2p
95
Tommy Rylander
Skogsbygdens IF
2:18:13.829200
+33:04.198300
61.2p
96
Sebastian Persson
Äspereds IF
2:18:20.829900
+33:11.199000
61.1p
97
Markus Ottosson
OK Landehof
2:18:24.830300
+33:15.199400
61.1p
98
Lennart Johansson
Ulricehamns IF
2:18:28.830700
+33:19.199800
61.0p
99
Kristian Larsson
IK Stern
2:18:32.831100
+33:23.200200
61.0p
100
Ulf Karlsson
Högaborgs Athleter
2:18:38.831700
+33:29.200800
60.9p
101
Andreas Stansvik
IK Stern
2:18:45.832400
+33:36.201500
60.9p
102
Mattias Carlsson
IK Trenne
2:19:33.837200
+34:24.206300
60.5p
103
David Ohlsson
IK Stern
2:19:34.837300
+34:25.206400
60.4p
104
Magnus Glännå
Club Ski & Run
2:19:50.838900
+34:41.208000
60.3p
105
David Martinsson
Kungsäters IF
2:19:51.839000
+34:42.208100
60.3p
106
Niclas Bjarnegård
Jönköpings OK
2:20:13.841200
+35:04.210300
60.1p
107
Stefan Dahl
OK Alehof
2:20:19.841800
+35:10.210900
60.1p
108
Mattias Strid
Linköpings SK
2:20:33.843200
+35:24.212300
59.9p
109
Isak Mankert
Club Ski & Run
2:20:39.843800
+35:30.212900
59.9p
110
Lars Olsson
Hestra IF
2:20:43.844200
+35:34.213300
59.8p
111
Ove Thorsson
IK Trenne
2:20:45.844400
+35:36.213500
59.8p
112
Martin Linde
Göteborgs SK
2:21:23.848200
+36:14.217300
59.5p
113
Christian Lofthammar
IF Hallby SOK
2:21:33.849200
+36:24.218300
59.4p
114
Fredrik Belin
IK Stern
2:21:34.849300
+36:25.218400
59.4p
115
Markus Qvarnström
IF Hallby SOK
2:21:42.850100
+36:33.219200
59.3p
116
Thomas Adolfsson
Hindås SK
2:21:48.850700
+36:39.219800
59.3p
117
Björn Dicander
Magra IS
2:21:58.851700
+36:49.220800
59.2p
118
Fredrik Persson
IK Stern
2:22:36.855500
+37:27.224600
58.9p
119
Daniel Wigren
IK Stern
2:22:37.855600
+37:28.224700
58.9p
120
Per Thunberg
Burseryds IF
2:22:37.855600
+37:28.224700
58.9p
121
Viktor Rosander
IK Stern
2:22:47.856600
+37:38.225700
58.8p
122
Martin Beckman
OK Nackhe
2:22:55.857400
+37:46.226500
58.7p
123
Tomas Nilsson
OK Gipen
2:22:57.857600
+37:48.226700
58.7p
124
Arnold Pettersson
IK Wallgårda
2:23:14.859300
+38:05.228400
58.6p
125
Johan Grahn
Göteborgs SK
2:23:49.862800
+38:40.231900
58.3p
126
Patrik Hedemyr
IK Stern
2:24:04.864300
+38:55.233400
58.2p
127
Dan Lundberg
Borås SK
2:24:08.864700
+38:59.233800
58.1p
128
Fredrik Sturesson
OK Alehof
2:24:58.869700
+39:49.238800
57.7p
129
Freddy Wegelius
Borås SK
2:25:07.870600
+39:58.239700
57.7p
130
Kjell Martinsson
Dalstorps IF
2:25:20.871900
+40:11.241000
57.6p
131
Klas Friborg
Jönköpings OK
2:25:23.872200
+40:14.241300
57.5p
132
Lars Josefsson
Astrazeneca IF
2:25:32.873100
+40:23.242200
57.5p
133
Martin Malmkvist
Axa SC
2:25:49.874800
+40:40.243900
57.3p
134
Håkan Wirtén
IF Hallby SOK
2:25:56.875500
+40:47.244600
57.3p
135
Tommy Kreivi Sandell
IF Hallby SOK
2:27:04.882300
+41:55.251400
56.7p
136
Evert Nylander
ASK Växjö
2:27:16.883500
+42:07.252600
56.6p
137
Morgan Tideman
Jönköpings OK
2:27:21.884000
+42:12.253100
56.6p
138
Staffan Åkerlund
Jönköpings OK
2:27:48.886700
+42:39.255800
56.4p
139
Martin Cappelin
Magra IS
2:27:49.886800
+42:40.255900
56.4p
140
Urban Thorsson
Ätrans IF
2:28:02.888100
+42:53.257200
56.3p
141
Kristoffer Jidetoft
Trollhättans SOK
2:28:13.889200
+43:04.258300
56.2p
142
Benny Mild
Gällstads IF
2:28:27.890600
+43:18.259700
56.1p
143
Jonas Claesson
Ulricehamns IF
2:28:28.890700
+43:19.259800
56.1p
144
Johan Dahl
Volvo IF
2:28:52.893100
+43:43.262200
55.9p
145
Freddy Tengberg
Göteborgs SK
2:29:21.896000
+44:12.265100
55.7p
146
Jonny Persson
OK Gipen
2:29:22.896100
+44:13.265200
55.7p
147
Johan Gustafsson
Magra IS
2:29:25.896400
+44:16.265500
55.7p
148
Anders Åhs
Skärhamns IK
2:29:41.898000
+44:32.267100
55.5p
149
Henrik Järup
IK Hakarpspojkarna
2:29:51.899000
+44:42.268100
55.5p
150
Magnus Edgren
Lekeryd-Svarttorps SK
2:29:52.899100
+44:43.268200
55.5p
151
Roger Gustavsson
Magra IS
2:29:56.899500
+44:47.268600
55.4p
152
Joakim Claesson
IK Ymer
2:30:54.905300
+45:45.274400
55.0p
153
Per Anders Järsenholt
Försvarets Sk
2:31:13.907200
+46:04.276300
54.9p
154
Henrik Erickson
Försvarets Sk
2:31:13.907200
+46:04.276300
54.9p
155
Joakim Österlund
Länghems IF
2:31:22.908100
+46:13.277200
54.8p
156
Johan Ekbäck
Kramfors Polisens IF
2:31:24.908300
+46:15.277400
54.8p
157
Per Sundqvist
Tranemo IF
2:31:32.909100
+46:23.278200
54.7p
158
Stefan Lemurell
Sjövalla FK
2:31:42.910100
+46:33.279200
54.7p
159
Peter Jönsson
IK Trasten
2:31:42.910100
+46:33.279200
54.7p
160
Michael Svensson
Fågelfors IF
2:31:43.910200
+46:34.279300
54.7p
Logga in för att slippa de här annonserna
161
Kim Bergeå
Ulricehamns IF
2:31:54.911300
+46:45.280400
54.6p
162
Michael Olofsson
Dalstorps IF
2:32:04.912300
+46:55.281400
54.5p
163
Stellan Holmstrand
Herrljunga Skid o OL
2:32:16.913500
+47:07.282600
54.4p
164
Rasmus Myrgren
IK Stern
2:32:43.916200
+47:34.285300
54.2p
165
Roine Ek
IK Stern
2:32:49.916800
+47:40.285900
54.2p
166
Mats Bjersing
IF Rigor
2:32:50.916900
+47:41.286000
54.2p
167
Ove Johansson
Herrljunga Skid o OL
2:32:51.917000
+47:42.286100
54.2p
168
Michael Johansson
IK Stern
2:32:54.917300
+47:45.286400
54.2p
169
David Frisk
OK Gipen
2:33:33.921200
+48:24.290300
53.9p
170
Jon Ahlmark
Falu IK
2:33:54.923300
+48:45.292400
53.7p
171
Andreas Henningsson
IK Stern
2:33:56.923500
+48:47.292600
53.7p
172
Kristian Adolfsson
IK Ymer
2:34:07.924600
+48:58.293700
53.6p
173
Peter Nilsson
Volvo IF
2:34:09.924800
+49:00.293900
53.6p
174
Mikael Knutsson
Brännebrona SK
2:34:12.925100
+49:03.294200
53.6p
175
Hans Käll
Hestra IF
2:34:22.926100
+49:13.295200
53.5p
176
Johan Olsson
Äspereds IF
2:34:26.926500
+49:17.295600
53.5p
177
Emil Kronholm
Skillingaryds FK
2:34:35.927400
+49:26.296500
53.5p
178
Stig Simonsson
Ericsson IK
2:34:36.927500
+49:27.296600
53.4p
179
Magnus Bengtsson
Ericsson IK
2:34:36.927500
+49:27.296600
53.4p
180
Mikael Samuelsson
IK Ymer
2:35:25.932400
+50:16.301500
53.1p
181
Richard Johansson
OK Klyftamo
2:36:04.936300
+50:55.305400
52.8p
182
Sven Bertil Skogastjerna
Anderstorps OK
2:36:16.937500
+51:07.306600
52.8p
183
Anders Almingefeldt
OK Skogshjortarna
2:36:31.939000
+51:22.308100
52.7p
184
Jens Winther
Holte Ski
2:36:36.939500
+51:27.308600
52.6p
185
Henrik Svensson
SOK 68
2:36:38.939700
+51:29.308800
52.6p
186
Andréas Håkansson
Axa SC
2:36:40.939900
+51:31.309000
52.6p
187
Peter Rundgren
IF Rigor
2:36:47.940600
+51:38.309700
52.6p
188
Torbjörn Gustafsson
Borås GIF
2:36:53.941200
+51:44.310300
52.5p
189
Henrik Dellborg
IK Stern
2:37:34.945300
+52:25.314400
52.2p
190
Jonas Emanuelsson
Borås GIF
2:37:41.946000
+52:32.315100
52.2p
191
Victor Persson
Westcoast Racers
2:37:44.946300
+52:35.315400
52.2p
192
Kurt Eriksson
Högaborgs Athleter
2:37:46.946500
+52:37.315600
52.2p
193
Dennis Svensson
OK Landehof
2:37:50.946900
+52:41.316000
52.1p
194
Robert Björk
IK Stern
2:38:03.948200
+52:54.317300
52.1p
195
Erik Gerremo
Spirit IF
2:38:03.948200
+52:54.317300
52.1p
196
Ulf Vuorenmaa
Magra IS
2:38:03.948200
+52:54.317300
52.1p
197
Jean Hamberg
IK Stern
2:38:13.949200
+53:04.318300
52.0p
198
Jens Bergquist
Borås GIF
2:38:21.950000
+53:12.319100
51.9p
199
Staffan Lundin
Ulricehamns IF
2:38:22.950100
+53:13.319200
51.9p
200
Erik Fredman
Göteborg Energi IF
2:38:24.950300
+53:15.319400
51.9p
201
Anders Erlandsson
Skanska IF
2:38:30.950900
+53:21.320000
51.9p
202
Niklas Iverheim
Hermansby IF
2:38:36.951500
+53:27.320600
51.8p
203
Roger Hansson
Ätrans IF
2:39:02.954100
+53:53.323200
51.7p
204
Johan Gradén
Nacka Värmdö SK
2:39:03.954200
+53:54.323300
51.7p
205
Stefan Gustavsson
Herrljunga Skid o OL
2:39:33.957200
+54:24.326300
51.5p
206
Ingebrigt Landsem
Volvo IF
2:40:10.960900
+55:01.330000
51.2p
207
Johan Sund
IK Stern
2:40:15.961400
+55:06.330500
51.2p
208
Magnus Jägerman
Volvo IF
2:40:27.962600
+55:18.331700
51.1p
209
Isak Nilsson
Gnosjö FK
2:40:29.962800
+55:20.331900
51.1p
210
Per Erik Andersson
Uddevalla Roddklubb
2:40:31.963000
+55:22.332100
51.1p
211
Fredrik Reinholdsson
Hofors Aif
2:40:48.964700
+55:39.333800
51.0p
212
Jens Åström
IK Stern
2:41:01.966000
+55:52.335100
50.9p
213
Jimmy Ronstad
Överlida IK
2:41:02.966100
+55:53.335200
50.9p
214
Olliver Forsgren
Tidaholm SOK Sisu
2:41:03.966200
+55:54.335300
50.9p
215
Claes Lindberg
OK Skogshjortarna
2:41:03.966200
+55:54.335300
50.9p
216
Lars Tegenfeldt
Göteborgs Polismäns IF
2:41:07.966600
+55:58.335700
50.9p
217
Magnus Gregart
Ljungskile FK
2:41:15.967400
+56:06.336500
50.8p
218
Sören Sturesson
Lerums SOK
2:41:30.968900
+56:21.338000
50.7p
219
Marcus Andersson
Tvärreds IF
2:41:52.971100
+56:43.340200
50.6p
220
Dan Wärja
OK Skogshjortarna
2:42:05.972400
+56:56.341500
50.5p
221
Bengt Lingegård
OK Gipen
2:42:09.972800
+57:00.341900
50.5p
222
Henrik Högnert
OK Flundrehof
2:42:47.976600
+57:38.345700
50.3p
223
Christian Gunni
Holte Ski
2:43:05.978400
+57:56.347500
50.2p
224
Johan Jönsson
SOK 68
2:43:41.982000
+58:32.351100
49.9p
225
Anders Johnsson
IF Rigor
2:43:59.983800
+58:50.352900
49.8p
226
Ulrik Hjort Lassen
IFK Göteborg
2:44:13.985200
+59:04.354300
49.8p
227
Johan Sjöberg
IK Ymer
2:44:16.985500
+59:07.354600
49.7p
228
Håkan Christiansson
IK Stern
2:44:18.985700
+59:09.354800
49.7p
229
Magnus Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:44:44.988300
+59:35.357400
49.6p
230
Dan Sjölander
IK Stern
2:45:03.990200
+59:54.359300
49.5p
231
Daniel Boman
Ericsson IK
2:45:05.990400
+59:56.359500
49.4p
232
Odd Löfvendahl
IK Stern
2:45:08.990700
+59:59.359800
49.4p
233
Kenneth Buch
Halden SK
2:45:12.991100
+1:00:03.360200
49.4p
234
Niclas Lygner
IK Stern
2:45:13.991200
+1:00:04.360300
49.4p
235
Fredrik Emanuelsson
IFK Skövde SK
2:45:15.991400
+1:00:06.360500
49.4p
236
Gustaf Hederström
Club Ski & Run
2:45:23.992200
+1:00:14.361300
49.3p
237
Håkan Strandberg
Astrazeneca IF
2:45:31.993000
+1:00:22.362100
49.3p
238
Robert Onsander
Stenungsunds OK
2:45:47.994600
+1:00:38.363700
49.2p
239
Jonas Zetterlund
IF Hallby SOK
2:46:07.996600
+1:00:58.365700
49.1p
240
Leif Claesson
Gudhems IF
2:46:16.997500
+1:01:07.366600
49.0p
241
Anders Besterman
IK Trenne
2:46:38.999700
+1:01:29.368800
48.9p
242
Kristoffer Gottlieb
København SK
2:46:39.999800
+1:01:30.368900
48.9p
243
Per Lundin
FK Herkules
2:46:43.1000200
+1:01:34.369300
48.9p
244
Oscar Svensson
Ryda SK
2:46:52.1001100
+1:01:43.370200
48.8p
245
Anders Hermansson
OK Landehof
2:47:08.1002700
+1:01:59.371800
48.7p
246
Simon Oscarsson
Tvärreds IF
2:47:16.1003500
+1:02:07.372600
48.7p
247
Anders Nordeman
OK Skogshjortarna
2:47:18.1003700
+1:02:09.372800
48.7p
248
Jonas Wakéus
IK Stern
2:47:21.1004000
+1:02:12.373100
48.7p
249
Jan Ove Magnusson
Växjö Norra IF
2:47:22.1004100
+1:02:13.373200
48.7p
250
Ola Davidsson
Skogsbygdens IF
2:47:32.1005100
+1:02:23.374200
48.6p
251
Per Bertilsson
Mullsjö SOK
2:47:42.1006100
+1:02:33.375200
48.5p
252
Ronny Kristensseon
Hindås SK
2:48:14.1009300
+1:03:05.378400
48.4p
253
Hans Hofflander
Sjövalla FK
2:49:03.1014200
+1:03:54.383300
48.1p
254
Thomas Andersson
IK Stern
2:49:07.1014600
+1:03:58.383700
48.1p
255
Stefan Pettersson
IK Stern
2:49:15.1015400
+1:04:06.384500
48.0p
256
Flemming Baltser
København SK
2:49:21.1016000
+1:04:12.385100
48.0p
257
Nicklas Jonsson
Axa SC
2:49:23.1016200
+1:04:14.385300
48.0p
258
Johan Wallin
IK Stern
2:49:37.1017600
+1:04:28.386700
47.9p
259
Samuel Ling
Gnosjö FK
2:50:36.1023500
+1:05:27.392600
47.6p
260
Josef Hjelmåker
Axa SC
2:50:38.1023700
+1:05:29.392800
47.6p
261
Elias Moberg
IK Stern
2:51:26.1028500
+1:06:17.397600
47.3p
262
Tore Vigård
Björnstorps IF
2:51:30.1028900
+1:06:21.398000
47.3p
263
Åke Lindahl
Ulricehamns IF
2:51:51.1031000
+1:06:42.400100
47.2p
264
Torleif Magnusson
IK Stern
2:51:56.1031500
+1:06:47.400600
47.1p
265
Andreas Melander
Magra IS
2:52:05.1032400
+1:06:56.401500
47.1p
266
Christian Månsson
Göteborgs SK
2:52:06.1032500
+1:06:57.401600
47.1p
267
Andreas Haggärde
IK Stern
2:52:06.1032500
+1:06:57.401600
47.1p
268
Jan Andersson Back
OK Gipen
2:52:31.1035000
+1:07:22.404100
47.0p
269
Joakim Hallin
IK Stern
2:52:47.1036600
+1:07:38.405700
46.9p
270
Andreas Danielsson
Volvo IF
2:53:30.1040900
+1:08:21.410000
46.6p
271
Pauli Simpanen
IK Stern
2:53:38.1041700
+1:08:29.410800
46.6p
272
Per Eriksson
Högaborgs Athleter
2:53:44.1042300
+1:08:35.411400
46.6p
273
Johan Göranson
Borås GIF
2:53:52.1043100
+1:08:43.412200
46.5p
274
Jonas Halvardsson
Hindås SK
2:54:01.1044000
+1:08:52.413100
46.5p
275
Michael Melin
Volvo IF
2:54:38.1047700
+1:09:29.416800
46.3p
276
Åke Nyberg
Anderstorps OK
2:54:43.1048200
+1:09:34.417300
46.3p
277
Johan Hoff
IK Stern
2:54:46.1048500
+1:09:37.417600
46.3p
278
Lars Persson
Stadium IF
2:55:37.1053600
+1:10:28.422700
46.0p
279
Kristian Gotting
Tvärreds IF
2:55:45.1054400
+1:10:36.423500
46.0p
280
Martin Eriksson
IK Ymer
2:56:22.1058100
+1:11:13.427200
45.8p
281
Lykke Mulvad Jeppesen
København SK
2:56:28.1058700
+1:11:19.427800
45.7p
282
Bengt Göran Strid
IK Stern
2:56:39.1059800
+1:11:30.428900
45.7p
283
Lars Axelsson
IK Livsnerven
2:56:43.1060200
+1:11:34.429300
45.7p
284
Lars Ander
OK Landehof
2:57:06.1062500
+1:11:57.431600
45.5p
285
Sune Johansson
Falköpings AIK SK
2:57:31.1065000
+1:12:22.434100
45.4p
286
Kalle Hübsch
Axa SC
2:57:45.1066400
+1:12:36.435500
45.4p
287
Mattias Karlsson
OK Alehof
2:57:58.1067700
+1:12:49.436800
45.3p
288
Johan Hallquist
IK Ymer
2:58:39.1071800
+1:13:30.440900
45.1p
289
Christoffer Isacsson
Redvägs SK
2:58:48.1072700
+1:13:39.441800
45.0p
290
Kurt Miettinen
Uddevalla SK
2:58:57.1073600
+1:13:48.442700
45.0p
291
Mattias Johansson
OK Skogshjortarna
2:59:48.1078700
+1:14:39.447800
44.8p
292
Mattias Ambjörnsson
Ellos IF
2:59:52.1079100
+1:14:43.448200
44.7p
293
Lars Sten
IF Rigor
3:00:24.1082300
+1:15:15.451400
44.6p
294
Lars Fredholm
Ulricehamns IF
3:00:46.1084500
+1:15:37.453600
44.5p
295
Daniel Sigbladh
Gnosjö FK
3:00:48.1084700
+1:15:39.453800
44.5p
296
Torbjörn Friberg
Borås GIF
3:01:54.1091300
+1:16:45.460400
44.2p
297
Olof Rask
Lugi SK
3:02:07.1092600
+1:16:58.461700
44.1p
298
Espen Lunde
Hermansby IF
3:02:08.1092700
+1:16:59.461800
44.1p
299
Magnus Persson
IK Stern
3:02:14.1093300
+1:17:05.462400
44.1p
300
Mikael Corbé
Borås GIF
3:02:39.1095800
+1:17:30.464900
43.9p
301
Olle Granath
IF Hallby SOK
3:02:50.1096900
+1:17:41.466000
43.9p
302
Fredrik Nero
Ellos IF
3:02:50.1096900
+1:17:41.466000
43.9p
303
Markus Berger
IK Stern
3:03:03.1098200
+1:17:54.467300
43.8p
304
Johan Helin
IK Stern
3:03:04.1098300
+1:17:55.467400
43.8p
305
Ulf Linnman
Jönköpings OK
3:03:19.1099800
+1:18:10.468900
43.8p
306
Martin Andersson
IK Stern
3:03:20.1099900
+1:18:11.469000
43.8p
307
Martin Klasson
Gällstads IF
3:03:46.1102500
+1:18:37.471600
43.6p
308
Lars Wiklund
IK Stern
3:03:58.1103700
+1:18:49.472800
43.6p
309
Ola Petersson
Anderstorps OK
3:04:15.1105400
+1:19:06.474500
43.5p
310
Gustaf Öjerskog
FK Finn
3:04:26.1106500
+1:19:17.475600
43.5p
311
Fredrik Höge
Linköpings SK
3:04:33.1107200
+1:19:24.476300
43.4p
312
Stig Börjesson
Ulricehamns IF
3:04:41.1108000
+1:19:32.477100
43.4p
313
Peter Jacobsson
Väst Alpin SK
3:04:42.1108100
+1:19:33.477200
43.4p
314
Harald Haggärde
IK Stern
3:05:33.1113200
+1:20:24.482300
43.2p
315
Ove Johansson
IK Stern
3:05:41.1114000
+1:20:32.483100
43.1p
316
Erik Johansson
Avinode Sportsällskap
3:05:59.1115800
+1:20:50.484900
43.0p
317
Leif Karlsson
Hindås SK
3:06:49.1120800
+1:21:40.489900
42.8p
318
Göran Bergström
IK Stern
3:06:51.1121000
+1:21:42.490100
42.8p
319
Johan Lejonthun
Halmstad OK
3:07:32.1125100
+1:22:23.494200
42.6p
320
Linus Åkerlund
Gnosjö FK
3:07:45.1126400
+1:22:36.495500
42.6p
321
Thomas Axelsson
IK Livsnerven
3:08:09.1128800
+1:23:00.497900
42.5p
322
Bertil Johansson
FK Friskus Varberg
3:08:25.1130400
+1:23:16.499500
42.4p
323
Henrik Theander
Volvo IF
3:08:34.1131300
+1:23:25.500400
42.4p
324
Johan Hartler
IK Stern
3:08:37.1131600
+1:23:28.500700
42.3p
325
Andreas Jansson
IK Stern
3:08:43.1132200
+1:23:34.501300
42.3p
326
Per-Ola Tjäder
IK Stern
3:08:44.1132300
+1:23:35.501400
42.3p
327
Johan Leijgård
IK Wilske
3:08:55.1133400
+1:23:46.502500
42.3p
328
Mats Andersson
OK Alehof
3:08:57.1133600
+1:23:48.502700
42.3p
329
Tobias Börjesson
IK Stern
3:09:06.1134500
+1:23:57.503600
42.2p
330
Peter Kollberg
Volvo IF
3:09:17.1135600
+1:24:08.504700
42.2p
331
Torben Pihl
IK Stern
3:10:26.1142500
+1:25:17.511600
41.9p
332
Lars Holm
OK Gipen
3:11:12.1147100
+1:26:03.516200
41.7p
333
Mikael Karlsson
Volvo Flygmotor FF
3:11:21.1148000
+1:26:12.517100
41.6p
334
Leif Hansson
Ringhals IF
3:11:29.1148800
+1:26:20.517900
41.6p
335
Mikael Andersson
Göteborgs SK
3:11:37.1149600
+1:26:28.518700
41.6p
336
Michael Edgren
IK Vista
3:13:41.1162000
+1:28:32.531100
41.1p
337
Åke Nilsson
Göteborgs SK
3:13:46.1162500
+1:28:37.531600
41.1p
338
Edoward Marten van der Maas
Torestorps IF
3:13:59.1163800
+1:28:50.532900
41.0p
339
Göran Tistrand
IK Stern
3:14:11.1165000
+1:29:02.534100
41.0p
340
Viktor Siewertz
Mölndals RK
3:15:13.1171200
+1:30:04.540300
40.7p
341
Timo Pohjanvuori
OK Alehof
3:15:15.1171400
+1:30:06.540500
40.7p
342
Lennart Sturesson
Linköpings SK
3:15:20.1171900
+1:30:11.541000
40.7p
343
Tobias Antonsson
Axa SC
3:15:59.1175800
+1:30:50.544900
40.5p
344
Peter Winther
Holte Ski
3:16:27.1178600
+1:31:18.547700
40.4p
345
Ingemar Schönning
IF Rigor
3:16:30.1178900
+1:31:21.548000
40.4p
346
Erik Sternemalm
IK Stern
3:16:31.1179000
+1:31:22.548100
40.4p
347
Anders Andersson
Tullus Sg
3:16:55.1181400
+1:31:46.550500
40.3p
348
Marcus Landin
Tenhults SOK
3:17:18.1183700
+1:32:09.552800
40.2p
349
Johan Björling
IK Stern
3:18:05.1188400
+1:32:56.557500
40.0p
350
Per Axel Hellman
Sätila SK
3:18:34.1191300
+1:33:25.560400
39.9p
351
Lars Westlund
Volvo IF
3:19:28.1196700
+1:34:19.565800
39.7p
352
Jörgen Ohlsson
Volvo IF
3:20:03.1200200
+1:34:54.569300
39.6p
353
Urban Ahlström
IK Stern
3:20:50.1204900
+1:35:41.574000
39.4p
354
Magnus Persson
Medåkers IF
3:21:13.1207200
+1:36:04.576300
39.3p
355
Gunnar Davidsson
Skogsbygdens IF
3:21:43.1210200
+1:36:34.579300
39.2p
356
Torbjörn Jahnke
OK Gipen
3:21:48.1210700
+1:36:39.579800
39.2p
357
Hans Andersson
Krogsereds IK
3:22:55.1217400
+1:37:46.586500
38.9p
358
Anders Johansson
Hindås SK
3:23:26.1220500
+1:38:17.589600
38.8p
359
Lars Olsson
OK Alehof
3:24:06.1224500
+1:38:57.593600
38.7p
360
Klas Florén
Borås GIF
3:24:09.1224800
+1:39:00.593900
38.7p
361
Torgny Sjöstedt
IK Stern
3:24:44.1228300
+1:39:35.597400
38.5p
Logga in för att slippa de här annonserna
362
Sture Abrahamsson
OK Gipen
3:25:11.1231000
+1:40:02.600100
38.5p
363
Henrik Orrsjö
Axa SC
3:25:26.1232500
+1:40:17.601600
38.4p
364
Daniel Ekman
Tvärreds IF
3:25:30.1232900
+1:40:21.602000
38.4p
365
Göran Eklöf
IK Ymer
3:27:03.1242200
+1:41:54.611300
38.1p
366
Henrik Persson
IK Stern
3:28:00.1247900
+1:42:51.617000
37.9p
367
Christian Fransson
SOK Aneby
3:28:27.1250600
+1:43:18.619700
37.8p
368
Dan Dehlén
IK Stern
3:28:32.1251100
+1:43:23.620200
37.8p
369
Mikael Svensson
Ryda SK
3:29:32.1257100
+1:44:23.626200
37.5p
370
Lennart Jansson
IK Stern
3:30:00.1259900
+1:44:51.629000
37.5p
371
John Davidsson
IK Stern
3:30:32.1263100
+1:45:23.632200
37.3p
372
Per Segell
Axa SC
3:31:03.1266200
+1:45:54.635300
37.2p
373
Pierre Jangteg
IK Stern
3:31:47.1270600
+1:46:38.639700
37.1p
374
Björn Fransson
Ljungskile FK
3:32:09.1272800
+1:47:00.641900
37.0p
375
Martin Gustafsson
Ljungskile FK
3:32:09.1272800
+1:47:00.641900
37.0p
376
Lars Olof Pettersson
Länghems IF
3:32:11.1273000
+1:47:02.642100
37.0p
377
Mattias Gunnarsson
Ljungskile FK
3:32:12.1273100
+1:47:03.642200
37.0p
378
Lars Bowald
Axa SC
3:32:33.1275200
+1:47:24.644300
36.9p
379
Jan Hallquist
IK Ymer
3:35:42.1294100
+1:50:33.663200
36.3p
380
Christian Deichmann Haagerup
Gentofte Skiklub
3:36:12.1297100
+1:51:03.666200
36.2p
381
Pär Stenberg
OK Skogshjortarna
3:36:52.1301100
+1:51:43.670200
36.1p
382
Jon Schiötz Lagerström
Joa IF
3:37:58.1307700
+1:52:49.676800
35.9p
383
Daniel Wernersson
Göteborgs SK
3:39:00.1313900
+1:53:51.683000
35.7p
384
André Miran
København SK
3:39:21.1316000
+1:54:12.685100
35.7p
385
Lars Neuman
Redvägs SK
3:39:26.1316500
+1:54:17.685600
35.6p
386
Per Börjeson
Ryda SK
3:40:30.1322900
+1:55:21.692000
35.4p
387
Juha Huusko
Ulricehamns IF
3:41:35.1329400
+1:56:26.698500
35.2p
388
Nicklas Täck
Kungälvs OK
3:42:09.1332800
+1:57:00.701900
35.1p
389
Göran Engblom
Skärhamns IK
3:44:27.1346600
+1:59:18.715700
34.7p
390
Bengt Hellberg
OK Skogshjortarna
3:50:21.1382000
+2:05:12.751100
33.7p
391
Gert Lindahl
Björnstorps IF
3:51:00.1385900
+2:05:51.755000
33.6p
392
Niels Ström Johansen
København SK
3:51:44.1390300
+2:06:35.759400
33.5p
393
Jan Magnusson
Hermansby IF
3:52:04.1392300
+2:06:55.761400
33.5p
394
Philip Cavling Monberg
København SK
3:58:52.1433100
+2:13:43.802200
32.4p
395
Andreas Club Roupé
Club Ski & Run
3:59:21.1436000
+2:14:12.805100
32.3p
396
Patric Bjälkander
Club Ski & Run
4:00:20.1441900
+2:15:11.811000
32.2p
-
Henrik Bernkull
Borås GIF
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Carlsson
Falköpings AIK SK
23:59:58.8639700
-
-
Pontus Rygh
Mariestads FK
23:59:58.8639700
-
-
Adam Blomberg
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
-
Lars Kullman
Göteborgs SK
23:59:58.8639700
-
-
Martin Ahlberger
Hestra IF
23:59:58.8639700
-
-
Niclas Andersson
IK Trasten
23:59:58.8639700
-
-
Hans Ekström
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Stefan Johansson
Västra Frölunda
23:59:58.8639700
-
-
Peter Molén
Lerums SOK
23:59:58.8639700
-
-
Jonathan Persson
Hössna IF
23:59:58.8639700
-
-
Timo Saaranen
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Juhani Turpeenoja
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Lidén
Äspereds IF
23:59:58.8639700
-
-
Markus Eriksson
Väst Alpin SK
23:59:58.8639700
-
-
C J Edstam
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Mattias Göransson
SOK Aneby
23:59:58.8639700
-
-
Jørgen Siemonsen
København SK
23:59:58.8639700
-
-
Claes Andersson
Tranemo IF
23:59:59.8639800
-
-
Kjell Asplund
Hestra IF
23:59:59.8639800
-
-
Christer Bengtsson
IK Uven
23:59:59.8639800
-
-
Åke Carlsson
Jönköpings OK
23:59:59.8639800
-
-
Micael Elmblad
Gnosjö FK
23:59:59.8639800
-
-
Per Orestig
IF Hallby SOK
23:59:59.8639800
-
-
Hans Pettersson
IF Rigor
23:59:59.8639800
-
-
Mattias Qvarnström
Lekeryd-Svarttorps SK
23:59:59.8639800
-
-
Martin Andersberg
IF Rigor
23:59:59.8639800
-
-
Albin Andersson
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Gösta Blomqvist
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Tomas Cullin
Göteborgs SK
23:59:59.8639800
-
-
Jörgen Dahner
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Davidsson
Burseryds IF
23:59:59.8639800
-
-
Martin Egerström
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Mats Hannevad
Vattenfalls IF
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Hasselqvist
IK Uven
23:59:59.8639800
-
-
Emil Helldin
Brännebrona SK
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Johnsson
Navåsens FK
23:59:59.8639800
-
-
Lennart Klingberg
Orsa SK
23:59:59.8639800
-
-
Peter Kristensson
Hindås SK
23:59:59.8639800
-
-
Johan Nilsson
Swedbank IF
23:59:59.8639800
-
-
Ulf Sahlin
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Johan Svensson
Björnstorps IF
23:59:59.8639800
-
-
Jimmy Söhrman
IF Rigor
23:59:59.8639800
-
-
Martin Weimarck
IK Stern
23:59:59.8639800
-
Logga in för att slippa de här annonserna
D 21 Motion
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Emma Nilsson
Mölndal
2:36:17.937600
52.8p
2
Elisabeth Axell
Lerums SOK
3:13:29.1160800
+37:12.223100
41.1p
3
Annica Ravn Fischer
IK Stern
3:14:39.1167800
+38:22.230100
40.8p
4
Lena Andersson
Svenljunga IK
3:16:47.1180600
+40:30.242900
40.3p
5
Lotta Kronlid
Göteborg
3:24:16.1225500
+47:59.287800
38.6p
6
Elin Lindberg
Åf SK
3:28:24.1250300
+52:07.312600
37.8p
7
Anneli Alsér
Göteborg
3:29:26.1256500
+53:09.318800
37.6p
8
Katarina Gustafsson
Marbäck
3:30:20.1261900
+54:03.324200
37.4p
9
Hanna Swenson
Kullavik IF
3:43:05.1338400
+1:06:48.400700
35.0p
10
Åse Lindström
OK Landehof
3:43:51.1343000
+1:07:34.405300
34.8p
11
Malin Omland
Mölndal
3:54:15.1405400
+1:17:58.467700
33.1p
12
Ea Baden
Lugi SK
3:54:16.1405500
+1:17:59.467800
33.1p
13
Malin Lithander
Borås GIF
3:57:00.1421900
+1:20:43.484200
32.7p
14
Therex Jällbrink
Broströms IF
3:58:10.1428900
+1:21:53.491200
32.5p
15
Catharina Fors
IK Stern
4:05:30.1472900
+1:29:13.535200
31.4p
16
Marie Svensson
Göteborg
4:16:02.1536100
+1:39:45.598400
30.0p
-
Therese Petersson
Helsingborg
23:59:58.8639700
-
-
Lisa Skoglöf
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Camilla Nordenberg
Volvo Flygmotor FF
23:59:59.8639800
-
H 21 Motion
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Erik Dahlén
Partille
2:38:22.950100
51.9p
Visar resultat 1 till 500 av 639[
1
2
]