10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Carola Eriksson | Arlanda-Märsta SK | 39:23.236200 | 60.5p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Rasmus Rostö | Arlanda-Märsta SK | 46:12.277100 | 51.5p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Magnus Björk | IK Rex | 31:05.186400 | 76.6p | |
2 | Kristian Thufvasson | IK Rex | 31:09.186800 | 76.4p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Hampus Ohlström | IK Rex | 30:55.185400 | 77.0p | |
2 | Fredrik Lindgren | IK Hakarpspojkarna | 31:33.189200 | 75.5p | |
3 | Daniel Pelyhe | Sundbybergs IK | 34:13.205200 | 69.6p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Guy Utter | Arlanda-Märsta SK | 32:27.194600 | 73.4p | |
2 | Lars Utter | Arlanda-Märsta SK | 34:07.204600 | 69.8p | |
3 | Per Magnus Karlsson | Täby IS SK | 35:17.211600 | 67.5p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Magnus Graas | OK Linné | 33:20.199900 | 71.4p | |
2 | Gordon Woodward | Märsta | 1:17:30.464900 | 30.7p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Tomas Einarsson | Arlanda-Märsta SK | 38:53.233200 | 61.2p | |
2 | Karl Axel Älgamo | Arlanda-Märsta SK | 44:58.269700 | 53.0p | |
3 | Bror Utter | Arlanda-Märsta SK | 53:14.319300 | 44.7p | |
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 18:49.112800 | ||
2 | Julia Angelsiöö | Storvreta IK | 20:13.121200 | ||
3 | Emma Graas | OK Linné | 23:04.138300 | ||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Jakob Öberg | Sundbybergs IK | 18:20.109900 | ||
2 | Edvin Stertman | Arlanda-Märsta SK | 20:12.121100 | ||
3 | Daniel Markström | Sundbybergs IK | 22:58.137700 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Johanna Ingard | IK Rex | 11:24.68300 | ||
2 | Lisa Umberg | IK Rex | 11:51.71000 | ||
3 | Sofie Wulff | Arlanda-Märsta SK | 13:43.82200 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Klara Laurell | Arlanda-Märsta SK | 15:24.92300 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Oliver Angelsiöö | Storvreta IK | 9:47.58600 | ||
2 | Assar Markström | Åkersberga SK | 10:47.64600 | ||
3 | Markus Hägglund | IK Rex | 12:10.72900 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Oscar Bröte | Sundbybergs IK | 9:56.59500 | ||
2 | Jacob Nystedt | Sundbybergs IK | 10:11.61000 | ||
3 | Adam Östling | Sundbybergs IK | 10:30.62900 | ||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Therese Nilsson | Åkersberga SK | 10:23.62200 | ||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Gabriel Söderqvist | Bälinge IF | 8:09.48800 | ||
2 | Alexander Melin | Sundbybergs IK | 8:19.49800 | ||
3 | Martin Björk | IK Rex | 8:40.51900 | ||
0.75km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Jacob Lundkvist | Sundbybergs IK | 3:40.21900 | ||
2 | Elliot Angelsiöö | Storvreta IK | 4:30.26900 | ||
3 | Jacob Nyberg | Arlanda-Märsta SK | 4:33.27200 |