Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Scandic Cup Fristil
2011-12-11
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Emma Wikén
Åsarna IK
25:36.153510
76.4p
2
Emma Eriksson
Falun Borlänge SK
26:04.156340
+28.2730
74.9p
3
Jennie Öberg
Piteå Elit SK
26:09.156880
+33.3270
74.6p
4
Elin Mohlin
Sollefteå SK
26:48.160730
+1:12.7120
72.7p
5
Laila Kveli
Lierne IL
26:55.161480
+1:19.7870
72.4p
6
Hanna Seppas
IFK Mora SK
27:00.161900
+1:23.8290
72.2p
7
Magdalena Pajala
Piteå Elit SK
27:01.162060
+1:25.8450
72.1p
8
Jennie Jirhed
Östersunds SK
27:03.162220
+1:27.8610
72.0p
9
Johanna Meyer
Camp Södergren SC
27:03.162260
+1:27.8650
72.0p
10
Eva Svensson
IFK Mora SK
27:10.162940
+1:34.9330
71.7p
11
Heidi Raju
Estonia
27:16.163560
+1:40.9950
71.4p
12
Rebecka Sundin
Graninge-Alliansen
27:17.163660
+1:41.10050
71.4p
13
Linda Danvind Malm
IFK Umeå
27:29.164850
+1:53.11240
70.8p
14
Terese Andersson
Stockviks SF
27:30.164940
+1:54.11330
70.8p
15
Anna Simberg
Piteå Elit SK
27:50.166930
+2:14.13320
69.9p
16
Emilie Cedervärn
Ulricehamns IF
27:51.167020
+2:15.13410
69.8p
17
Ingrida Ardisauskaite
Utena Ski Club
27:53.167270
+2:17.13660
69.7p
18
Frida Hallquist
Åsarna IK
28:01.168020
+2:25.14410
69.4p
19
Marika Sundin
Sollefteå SK
28:05.168430
+2:29.14820
69.2p
20
Maria Nordström
Gävle SK
28:21.170020
+2:45.16410
68.5p
21
Karin Wasell
Graninge-Alliansen
28:24.170340
+2:48.16730
68.4p
22
Lisa K Svensson
Åsarna IK
28:54.173380
+3:18.19770
67.1p
23
Eva Johansson
Linköpings SK
28:58.173740
+3:22.20130
67.0p
24
Petra Nilsson
Åsarna IK
29:04.174310
+3:28.20700
66.8p
25
Anna Janjons
Falun Borlänge SK
29:09.174870
+3:33.21260
66.5p
26
Katja Schwartz
Åsarna IK
29:29.176870
+3:53.23260
65.8p
27
Ida Indahl
Camp Södergren SC
29:54.179310
+4:18.25700
64.8p
28
Lina Hultin
Garphyttans IF
30:05.180470
+4:29.26860
64.4p
29
Linn Nyback
Finland
30:22.182110
+4:46.28500
63.8p
30
Emelie Stark
Nordingrå SK
30:23.182280
+4:47.28670
63.7p
31
Kristina Kazlauskaite
SK Viesulas Anyksciai
30:46.184530
+5:10.30920
62.9p
32
Elin Axlund
Hudiksvalls IF
31:24.188380
+5:48.34770
61.6p
33
Samanta Kolosovaite
Lithuania
31:51.191030
+6:15.37420
60.7p
34
Laura Fenyvesi
IFK Moras OK
33:32.201130
+7:56.47520
57.5p
-
Sanna Hallberg
Åsarna IK
23:59:58.8639700
-
-
Anna K Maliwan
Falun Borlänge SK
23:59:59.8639800
-
-
Erika Oskarsson
Camp Södergren SC
23:59:59.8639800
-
-
Lina Korsgren
Falun Borlänge SK
23:59:59.8639800
-