Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tjejskidan
2012-02-18
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
D 21
17km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Emma Bivstedt
Sundbybergs IK
53:04.318300
65.6p
2
Anna Lindmark
Ikj Haninge
54:09.324800
+1:05.6400
64.3p
3
Malin Eriksson
Tierps IF
55:29.332800
+2:25.14400
62.8p
4
Anne Li Widén
Sundbybergs IK
55:56.335500
+2:52.17100
62.3p
5
Anna Åberg
Ikj Haninge
56:43.340200
+3:39.21800
61.4p
6
Jenny Ramstedt
Sundbybergs IK
56:57.341600
+3:53.23200
61.2p
7
Linnéa Jonsson
Roslags-Länna IF
56:59.341800
+3:55.23400
61.1p
8
Helene Ripa
Haninge SOK
57:00.341900
+3:56.23500
61.1p
9
Julia Angelsiöö
Storvreta IK
1:00:56.365500
+7:52.47100
57.2p
10
Åsa Bergman
Nacka Värmdö SK
1:00:59.365800
+7:55.47400
57.1p
11
My Heinrup
Järla IF SK
1:01:18.367700
+8:14.49300
56.8p
12
Annika Nygard
IFK Mora SK
1:02:45.376400
+9:41.58000
55.5p
13
Christina Holm
IK Rex
1:03:07.378600
+10:03.60200
55.2p
14
Ellinor Bergman
Sundbybergs IK
1:03:21.380000
+10:17.61600
55.0p
15
Katarina Bivstedt
Sundbybergs IK
1:04:20.385900
+11:16.67500
54.2p
16
Lina Andersson
Häverödals IF
1:04:22.386100
+11:18.67700
54.1p
17
Daniela Profir
Sundbybergs IK
1:04:35.387400
+11:31.69000
53.9p
18
Kristina Johnsen
Mälarö SOK
1:04:41.388000
+11:37.69600
53.9p
19
Johanna Almlund
Haninge SOK
1:05:16.391500
+12:12.73100
53.4p
20
Elisabet Höge
Sundbybergs IK
1:05:19.391800
+12:15.73400
53.3p
21
Lena Björk
Hofors Aif
1:05:26.392500
+12:22.74100
53.2p
22
Åsa Larson
Mälarö SOK
1:05:44.394300
+12:40.75900
53.0p
23
Åsa Pettersson
Brottby SK
1:07:06.402500
+14:02.84100
51.9p
24
Paula Lembke
Sundbybergs IK
1:08:46.412500
+15:42.94100
50.7p
25
Cecilia Lundevall
Sundbybergs IK
1:09:56.419500
+16:52.101100
49.8p
26
Gunilla Kreiss
Järla IF SK
1:10:11.421000
+17:07.102600
49.6p
27
Kerstin Amberg
Järla IF SK
1:10:11.421000
+17:07.102600
49.6p
28
Maria Alm
Sundbybergs IK
1:11:37.429600
+18:33.111200
48.6p
29
Linda Santesson
Järla IF SK
1:11:46.430500
+18:42.112100
48.5p
30
Josefin Halvarsson
Bodens SK
1:12:42.436100
+19:38.117700
47.9p
31
Sari Huusko
Sundbybergs IK
1:12:58.437700
+19:54.119300
47.7p
32
Åsa Karlsson
Sundbybergs IK
1:14:12.445100
+21:08.126700
47.0p
33
Ann-marie Näslund
Djursholms IF
1:14:17.445600
+21:13.127200
46.9p
34
Sara Israelsson
Järla IF SK
1:17:29.464800
+24:25.146400
45.0p
35
Birgitta Skoglund
OK Roslagen
1:18:49.472800
+25:45.154400
44.2p
36
Gabriella Karlöf
Nacka Värmdö SK
1:19:42.478100
+26:38.159700
43.7p
37
Sarah S Ohlstenius
OK Kåre
1:20:43.484200
+27:39.165800
43.2p
38
Annika Johansson
Sundbybergs IK
1:22:07.492600
+29:03.174200
42.4p
39
Katrine Ölund
Sundbybergs IK
1:23:53.503200
+30:49.184800
41.5p
40
Lykke Gregorsson Lundius
Yuppie Ski Club
1:24:14.505300
+31:10.186900
41.4p
41
Katarina Ahnbrink
Sundbybergs IK
1:25:32.513100
+32:28.194700
40.7p
42
Helena Modig
Gävle SK
1:25:36.513500
+32:32.195100
40.7p
43
Kristin Wågström
Täby IS SK
1:32:12.553100
+39:08.234700
37.8p
44
Marita Lillbäck
Bsk
1:32:26.554500
+39:22.236100
37.7p
D 21 Motion
17km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Sofia Hållmarker
IFK Mora SK
1:00:05.360400
58.0p
2
Anna Alm
Sundbybergs IK
1:02:03.372200
+1:58.11700
56.1p
3
Catrine Karlöf Hodnesdal
IFK Vaxholm
1:02:06.372500
+2:01.12000
56.1p
4
Anna Hansson
Stockholms Landstings IF
1:02:45.376400
+2:40.15900
55.5p
5
Cecilia Norberg
Solna
1:04:52.389100
+4:47.28600
53.7p
6
Ida Mogensen
Enskededalen
1:05:05.390400
+5:00.29900
53.5p
7
Antonia Bryntesson
Solna
1:07:23.404200
+7:18.43700
51.7p
8
Maria Backe
Enskede
1:08:03.408200
+7:58.47700
51.2p
9
Lena Högfeldt
Mälarö SOK
1:08:55.413400
+8:50.52900
50.6p
10
Susanne Wahlqvist
Norrtälje
1:10:04.420300
+9:59.59800
49.7p
11
Åsa Rosby
Hässleby SOK
1:10:46.424500
+10:41.64000
49.2p
12
Eva-lena Karlsson
Täby IS SK
1:12:37.435600
+12:32.75100
48.0p
13
Ewa Alvarsson
Täby
1:12:42.436100
+12:37.75600
47.9p
14
Linda Meittinis
Stockholm
1:13:07.438600
+13:02.78100
47.6p
15
Anna Holmström
Stockholms Landstings IF
1:13:24.440300
+13:19.79800
47.5p
16
Sanna Åfors
Ljungbyholm
1:13:26.440500
+13:21.80000
47.4p
17
Teresa Soler
Mälarö SOK
1:13:28.440700
+13:23.80200
47.4p
18
Majken Liden
Saltsjö Boo
1:14:10.444900
+14:05.84400
47.0p
19
Amanda Ulfsdotter
Stockholm
1:14:40.447900
+14:35.87400
46.7p
20
Pernilla Einerborg Broberg
Sollentuna
1:16:00.455900
+15:55.95400
45.8p
21
Åsa Jöngren
Sundbybergs IK
1:16:11.457000
+16:06.96500
45.7p
22
Maria Uvhagen
Järfälla
1:16:14.457300
+16:09.96800
45.7p
23
Hanna Lindgren
Stockholm
1:16:19.457800
+16:14.97300
45.6p
24
Alexandra Eriksson
Järfälla
1:16:43.460200
+16:38.99700
45.4p
25
Sofia Sirvell
Lidingö
1:17:33.465200
+17:28.104700
44.9p
26
Johanna Elisabet Karlöf
IFK Vaxholm
1:17:36.465500
+17:31.105000
44.9p
27
Lena Arnsved
No Club
1:17:46.466500
+17:41.106000
44.8p
28
Madeleine Hagberg
Lidingö
1:17:53.467200
+17:48.106700
44.7p
29
Linda Johnsson
Huddinge
1:17:54.467300
+17:49.106800
44.7p
30
Charlotte Roempke
Täby
1:18:30.470900
+18:25.110400
44.4p
31
Johanna Fürst
Sollentuna
1:18:32.471100
+18:27.110600
44.4p
32
Emma Westling
Sollentuna
1:18:34.471300
+18:29.110800
44.3p
33
Maria Viggeborn
Linköping
1:18:46.472500
+18:41.112000
44.2p
34
Helena Tönne
Sundbybergs IK
1:18:47.472600
+18:42.112100
44.2p
35
Monica Dreijer
Täby IS SK
1:19:05.474400
+19:00.113900
44.1p
36
Anna Bäck
Mälarö SOK
1:19:34.477300
+19:29.116800
43.8p
37
Jennie Falk Eriksson
Vallentuna
1:19:35.477400
+19:30.116900
43.8p
38
Marie Lydahl
No Club
1:20:15.481400
+20:10.120900
43.4p
39
Marthe Helene Kinnander
Norway
1:20:18.481700
+20:13.121200
43.4p
40
Malin Backman
Stockholms Landstings IF
1:20:24.482300
+20:19.121800
43.3p
41
Evelina Delldén
Stockholm
1:20:42.484100
+20:37.123600
43.2p
42
Sanna Tamm
Sollentuna
1:20:48.484700
+20:43.124200
43.1p
43
Ann-sophie Bäckman
Orangeriet
1:20:50.484900
+20:45.124400
43.1p
44
Pia Ferm
Enebyberg
1:20:50.484900
+20:45.124400
43.1p
45
Anette Olsson
Åkersberga
1:20:51.485000
+20:46.124500
43.1p
46
Stina Wesslau
Danderyds SK
1:21:18.487700
+21:13.127200
42.9p
47
Eva Molén
Skarpnäcks OL
1:21:23.488200
+21:18.127700
42.8p
48
Ulrika Sterner
Täby
1:21:32.489100
+21:27.128600
42.7p
49
Caroline Edenholm
Stockholm
1:21:59.491800
+21:54.131300
42.5p
50
Ida Leander
Stockholm
1:22:15.493400
+22:10.132900
42.4p
51
Mariko Mitsem
Täby
1:22:21.494000
+22:16.133500
42.3p
52
Cecilia Ekman
Danderyds SK
1:22:38.495700
+22:33.135200
42.2p
53
Katrin Ekvall
Stockholm
1:22:42.496100
+22:37.135600
42.1p
54
Eva Unell
Stockholm
1:22:48.496700
+22:43.136200
42.1p
55
Julia Ewerbring
Täby IS SK
1:23:00.497900
+22:55.137400
42.0p
56
Lena Eklund
Huddinge
1:23:25.500400
+23:20.139900
41.8p
57
Anne Oinonen
Vällingby
1:24:02.504100
+23:57.143600
41.5p
58
Eva Pettersson
Stockholm
1:24:07.504600
+24:02.144100
41.4p
59
Sofia Ehrengren
Djursholms IF
1:24:09.504800
+24:04.144300
41.4p
60
Lisa Gabrielsson
Stockholm
1:24:11.505000
+24:06.144500
41.4p
61
Therez Björnsson
Täby
1:24:37.507600
+24:32.147100
41.2p
62
Eva Ruthberg
Täby
1:24:55.509400
+24:50.148900
41.0p
63
Cecilia Arvidson
Åkersberga
1:25:59.515800
+25:54.155300
40.5p
64
Anna Samuelson Karlsson
Stockholm
1:26:18.517700
+26:13.157200
40.4p
65
Karin Gyllberg
Lidingö
1:26:25.518400
+26:20.157900
40.3p
66
Anna Lena Brantberg
Stockholms Landstings IF
1:26:47.520600
+26:42.160100
40.1p
67
Julia Von Mecklenburg Ehrhardt
Stockholm
1:26:47.520600
+26:42.160100
40.1p
68
Petrine Herbai
Uppsala
1:27:15.523400
+27:10.162900
39.9p
69
Maria Hultgren
Enskede
1:27:24.524300
+27:19.163800
39.9p
70
Katarina Svensson
Sollentuna
1:27:30.524900
+27:25.164400
39.8p
71
Eva Lotta Sundblad
Saltsjö Boo
1:27:34.525300
+27:29.164800
39.8p
72
Petra Ejeklint
Stockholm
1:27:46.526500
+27:41.166000
39.7p
73
Elisabet Welinder
Stockholm
1:28:18.529700
+28:13.169200
39.5p
74
Johanna Nygård
Stockholm
1:28:24.530300
+28:19.169800
39.4p
75
Anna Kramers
Täby
1:29:05.534400
+29:00.173900
39.1p
76
Sara Lundén
Täby
1:29:06.534500
+29:01.174000
39.1p
77
Åsa Burström
Stockholms Landstings IF
1:29:35.537400
+29:30.176900
38.9p
78
Eeva Europe
Stockholms Landstings IF
1:29:45.538400
+29:40.177900
38.8p
79
Elisabeth Sandin
Täby
1:29:57.539600
+29:52.179100
38.7p
80
Eva Sundgren
Brottby SK
1:30:05.540400
+30:00.179900
38.7p
81
Anni Fuhr
Saltsjö-Duvnäs
1:30:19.541800
+30:14.181300
38.6p
82
Linda Broman
Stockholm
1:30:40.543900
+30:35.183400
38.4p
83
Anne Kelderer
Stockholms Landstings IF
1:30:53.545200
+30:48.184700
38.3p
84
Lollo Gröndal
Stockholm
1:30:54.545300
+30:49.184800
38.3p
85
Anette Thorheim
Sollentuna
1:31:12.547100
+31:07.186600
38.2p
86
Lotta Björkman
Nacka
1:31:23.548200
+31:18.187700
38.1p
87
Anna Gustavsson Hynning
Täby
1:31:23.548200
+31:18.187700
38.1p
88
Annika Öquist
Stockholm
1:31:43.550200
+31:38.189700
38.0p
89
Caroline Broliden
Danderyds SK
1:31:47.550600
+31:42.190100
38.0p
90
Lisa Enarsson
Stockholm
1:31:48.550700
+31:43.190200
37.9p
91
Anna Killander
Danderyds SK
1:31:57.551600
+31:52.191100
37.9p
92
Amina Djemili
Stockholm
1:32:04.552300
+31:59.191800
37.8p
93
Safia Djemili
Stockholm
1:32:08.552700
+32:03.192200
37.8p
94
Kajsa Larsberger Holting
Stockholm
1:32:13.553200
+32:08.192700
37.8p
95
Ebba Levin
Djursholms IF
1:32:15.553400
+32:10.192900
37.8p
96
Erica Christenson
Stockholms Landstings IF
1:32:18.553700
+32:13.193200
37.7p
97
Lotta Landberg
Täby
1:32:27.554600
+32:22.194100
37.7p
98
Charlotta Barker
Hägersten
1:32:35.555400
+32:30.194900
37.6p
99
Helena Nyman
Sollentuna
1:32:40.555900
+32:35.195400
37.6p
100
Ing-marie Lidell Edman
Ekerö
1:32:44.556300
+32:39.195800
37.6p
101
Lisa Andersson
Djursholms IF
1:33:16.559500
+33:11.199000
37.4p
102
Sophie Vrang
Stockholms Landstings IF
1:33:27.560600
+33:22.200100
37.3p
103
Eszter Borbas
Enskededalen
1:33:32.561100
+33:27.200600
37.2p
104
Lisa Lindén
Täby
1:33:38.561700
+33:33.201200
37.2p
105
Mathilde Häggbom
Saltsjöbadens SLK
1:34:06.564500
+34:01.204000
37.0p
106
Katarina Gunnarsson
Stockholm
1:34:17.565600
+34:12.205100
36.9p
107
Ylva Sellberg
Hägersten
1:34:23.566200
+34:18.205700
36.9p
108
Åsa Enrot
Bromma
1:34:25.566400
+34:20.205900
36.9p
109
Emelie Lagerlund
IFK Vaxholm
1:34:42.568100
+34:37.207600
36.8p
110
Susanne Pettersson
Enskede Gård
1:34:46.568500
+34:41.208000
36.8p
111
Lotta Wassén
Sollentuna
1:34:47.568600
+34:42.208100
36.8p
112
Malin Ragnarsson
Sollentuna
1:34:54.569300
+34:49.208800
36.7p
113
Suzanne Wallén
Stockholms Landstings IF
1:34:56.569500
+34:51.209000
36.7p
114
Liselott Håkanson
Sundbybergs IK
1:35:30.572900
+35:25.212400
36.5p
115
Karin Sardal
Täby
1:35:49.574800
+35:44.214300
36.4p
116
Inger Dahlbom
Stockholms Landstings IF
1:36:10.576900
+36:05.216400
36.2p
117
Ida Lindberg
Stockholm
1:36:18.577700
+36:13.217200
36.2p
118
Celia Lausson
Lidingö
1:36:26.578500
+36:21.218000
36.1p
119
Maria Wessel
Upplands Väsby
1:36:53.581200
+36:48.220700
36.0p
120
Sara Lodestad
Hägersten
1:37:07.582600
+37:02.222100
35.9p
121
Christina Eng
Täby
1:37:22.584100
+37:17.223600
35.8p
122
Camilla Bäckelin
Djursholms IF
1:37:24.584300
+37:19.223800
35.8p
123
Marie Spinelli Scala
Täby
1:37:49.586800
+37:44.226300
35.6p
124
Mona Gillberg
Stockholms Landstings IF
1:37:55.587400
+37:50.226900
35.6p
125
Malin Clevenpalm
Södertälje
1:37:57.587600
+37:52.227100
35.6p
126
Anna Skaring
Täby
1:38:03.588200
+37:58.227700
35.5p
127
Jenny Söderberg
Tyresö
1:38:06.588500
+38:01.228000
35.5p
128
Karolin Karlsson
Stockholm
1:38:08.588700
+38:03.228200
35.5p
129
Maria Sannes Lande
Bagarmossen
1:38:20.589900
+38:15.229400
35.4p
130
Marie Åkeby
Enebyberg
1:38:26.590500
+38:21.230000
35.4p
131
Ann Swedberg
Hässleby SOK
1:38:37.591600
+38:32.231100
35.3p
132
Birgitta Ingves Blomqvist
Täby
1:38:44.592300
+38:39.231800
35.3p
133
Ebba Littorin
Stockholm
1:38:53.593200
+38:48.232700
35.2p
134
Malin Heidvall
Johanneshov IF
1:39:40.597900
+39:35.237400
35.0p
135
Carina Edenfäll
Sollentuna
1:39:41.598000
+39:36.237500
34.9p
136
Helene Henriksson
London
1:39:56.599500
+39:51.239000
34.9p
137
Hanna Wetter
Sundbybergs IK
1:40:32.603100
+40:27.242600
34.7p
138
Ingela Nilsson
Hägersten
1:40:34.603300
+40:29.242800
34.6p
139
Helena Höglund
Täby
1:41:06.606500
+41:01.246000
34.5p
140
Lena Wilmo
Solna
1:41:07.606600
+41:02.246100
34.5p
141
Ingrid Holkedahl
Sollentuna
1:41:38.609700
+41:33.249200
34.3p
142
Irene Granebrink
Stockholm
1:41:45.610400
+41:40.249900
34.2p
143
Madeleine Brandt
Vällingby
1:41:46.610500
+41:41.250000
34.2p
144
Anita Lagerberg
Sigtuna
1:41:53.611200
+41:48.250700
34.2p
145
Maria Torefeldt
Södertälje
1:41:54.611300
+41:49.250800
34.2p
146
Helena Björn
Solna
1:43:01.618000
+42:56.257500
33.8p
147
Amelie Hedenstierna
Stockholm
1:43:42.622100
+43:37.261600
33.6p
148
Christina Lundström
Täby
1:43:50.622900
+43:45.262400
33.6p
149
Elisabeth Astell
Solna
1:43:52.623100
+43:47.262600
33.5p
150
Susanna Lidman
Stockholm
1:44:33.627200
+44:28.266700
33.3p
151
Kristin Leander
Täby
1:45:21.632000
+45:16.271500
33.1p
152
Jeanette Kihlberg
Vallentuna
1:45:24.632300
+45:19.271800
33.1p
153
Eva Mörk
Uppsala
1:45:57.635600
+45:52.275100
32.9p
154
Eva Liss
Djursholms IF
1:46:52.641100
+46:47.280600
32.6p
155
Maria Werner
Djursholms IF
1:46:56.641500
+46:51.281000
32.6p
156
Silvia Neveris
Stockholm
1:47:15.643400
+47:10.282900
32.5p
Logga in för att slippa de här annonserna
157
Mia Hansson
Stockholm
1:47:15.643400
+47:10.282900
32.5p
158
Margaretha Bouleau
Stockholms Landstings IF
1:47:44.646300
+47:39.285800
32.3p
159
Anna Granström
Täby
1:47:48.646700
+47:43.286200
32.3p
160
Petra Bergström
Täby
1:47:52.647100
+47:47.286600
32.3p
161
Eva Mellström
Stockholms Landstings IF
1:48:05.648400
+48:00.287900
32.2p
162
Anna Norén
Lidingö
1:48:22.650100
+48:17.289600
32.1p
163
Emelie Hedegärd
Stockholm
1:48:57.653600
+48:52.293100
32.0p
164
Lena Wallberg
Stockholms Landstings IF
1:49:28.656700
+49:23.296200
31.8p
165
Ylva Thim
Älvsjö
1:49:49.658800
+49:44.298300
31.7p
166
Eva Wehlin-fürst
Sollentuna
1:50:42.664100
+50:37.303600
31.5p
167
Anna Klingspor
Stockholm
1:51:52.671100
+51:47.310600
31.1p
168
Louise Ekengård
Friskis & Svettis Täby
1:53:40.681900
+53:35.321400
30.6p
169
Carita Holmberg
Lidingö
1:54:02.684100
+53:57.323600
30.6p
170
Sofia Thuresson Rudenschöld
Stockholm
1:54:19.685800
+54:14.325300
30.5p
171
Jennie Isaksson
Hägersten
2:02:31.735000
+1:02:26.374500
28.4p
172
Penny Robertsson Pearce
Bålsta
2:05:06.750500
+1:05:01.390000
27.8p
173
Nina Blommé
Stockholms Landstings IF
2:06:00.755900
+1:05:55.395400
27.6p
174
Siw Wåle
Stockholms Landstings IF
2:06:16.757500
+1:06:11.397000
27.6p
175
Ulrika Herlitz
Vallentuna
2:08:50.772900
+1:08:45.412400
27.0p
176
Ylva Classon
Täby
2:09:03.774200
+1:08:58.413700
27.0p
177
Christina Karlsson
Järfälla
2:09:31.777000
+1:09:26.416500
26.9p
-
Emma Jansson
Sundbybergs IK
23:59:58.8639700
-
-
Frida Andersson
Stockholm
23:59:58.8639700
-
-
Gabriella Löfgren
Åkersberga
23:59:58.8639700
-
-
Eleine Rommen
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Helena Reinikainen
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Anna Ouchterlony
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Martina Westman
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Marianne Sellgren
Sigtuna OK
23:59:59.8639800
-
-
Satu Nordlund
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Åsa Markén
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Mona Ahlgren
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Anneli Alanko
Bandhagen
23:59:59.8639800
-
-
Maria Bagge
Bålsta
23:59:59.8639800
-
-
Sara Dahl
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Bettina Dahlbacka
Ekerö
23:59:59.8639800
-
-
Linnéa Eriksson
Åkersberga
23:59:59.8639800
-
-
Camilla Graversen
Västerås
23:59:59.8639800
-
-
Linda Gustafsson
Vällingby
23:59:59.8639800
-
-
Britta Hedlund
Lidingö
23:59:59.8639800
-
-
Lina Jandér
Johanneshov IF
23:59:59.8639800
-
-
Ingrid Kjören
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Jenni Laukkanen
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Ann-sofie Liljekvist
Uppsala
23:59:59.8639800
-
-
Hilde Lindblad
Hägersten
23:59:59.8639800
-
-
Lena Lundin
Saltsjö Boo
23:59:59.8639800
-
-
Hildur Lönnqvist Hamming
Solna
23:59:59.8639800
-
-
Jessica Martinsson
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Petra Månström
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Sonja Nilsson
Järfälla
23:59:59.8639800
-
-
Erika Odung
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Eleonora Olsmats
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Anna Sandén
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Eva Stavenberg
Åkersberga
23:59:59.8639800
-
-
Anneli Söderberg
Hägersten
23:59:59.8639800
-
-
Malin Wallin
Linköping
23:59:59.8639800
-
-
Christina Wergens
Lidingö
23:59:59.8639800
-
-
Martina Westman
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Katarina Wilk
Enskede
23:59:59.8639800
-
-
Anna Wohrne
Uppsala
23:59:59.8639800
-
-
Johanna Gunér
Stockholms Landstings IF
23:59:59.8639800
-
-
Emma Högberg
Stockholms Landstings IF
23:59:59.8639800
-
-
Kristina Linder Ekberg
Stockholms Landstings IF
23:59:59.8639800
-
-
Felicia Nordenstam
Stockholms Landstings IF
23:59:59.8639800
-
-
Viktoria Burén
Stockholms Landstings IF
23:59:59.8639800
-