16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Linnéa Jonsson | Roslags-Länna IF | 57:03.342200 | 56.0p | |
16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Helena Gezelius Björkman | IFK Mora SK | 54:10.324900 | 59.6p | |
2 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 1:02:38.375700 | 50.2p | |
3 | Carolina Andersson | Häverödals IF | 1:08:13.409200 | 45.4p | |
16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Anders Eriksson | IFK Mora SK | 43:17.259600 | 78.8p | |
2 | Jakob Bergsen | Roslags-Länna IF | 44:15.265400 | 76.6p | |
3 | Edvin Lindmark | Ikj Haninge | 46:05.276400 | 72.8p | |
16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Magnus Andersson | Nacka Värmdö SK | 44:13.265200 | 76.7p | |
2 | Erik Arnland | Storvreta IK | 45:25.272400 | 74.1p | |
3 | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 46:19.277800 | 72.3p | |
16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Olle Yttermo | Ikj Haninge | 48:20.289900 | 68.6p | |
2 | Per Sandgren | Mälarhöjdens IK | 54:13.325200 | 59.6p | |
3 | Peter Ahlvik | Södertälje IF | 54:20.325900 | 59.4p | |
8km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Julia Angelsiöö | Storvreta IK | 27:15.163400 | ||
8km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Andreas Andersson | Knutby IF | 30:15.181400 | ||
3.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Anna Herbert | Sundbybergs IK | 14:02.84100 | ||
2 | Johanna Axelsson | Storvreta IK | 14:34.87300 | ||
3 | Sofia Berglund | Storvreta IK | 15:08.90700 | ||
3.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Frida Lögdberg | IK Rex | 13:52.83100 | ||
3.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Oliver Angelsiöö | Storvreta IK | 11:35.69400 | ||
2 | Johan Herbert | Sundbybergs IK | 11:58.71700 | ||
3 | Edvin Nordström | Brottby SK | 12:04.72300 | ||
3.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Joel Häggström | Storvreta IK | 11:11.67000 | ||
2 | Gustaf Berglund | Storvreta IK | 11:22.68100 | ||
3 | Isak Häggström | Storvreta IK | 11:23.68200 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Alva Sköld | Häverödals IF | 7:18.43700 | ||
2 | Josefine Fridsjö | Tierps IF | 7:37.45600 | ||
3 | Wilma Björkman | IFK Mora SK | 7:37.45600 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Arvid Schön | Storvreta IK | 7:08.42700 | ||
2 | Karl Grywenz | Storvreta IK | 7:59.47800 | ||
3 | David Wesslen | Brottby SK | 8:02.48100 | ||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Isabella Möllare | Sundbybergs IK | 6:10.36900 | ||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Josefin Ahnbrink | Sundbybergs IK | 4:01.24000 | ||
2 | Erika Lavén | Täby IS SK | 4:15.25400 | ||
3 | Emilia Hagrot | Sundbybergs IK | 6:20.37900 | ||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Kristoffer Collin | Sundbybergs IK | 4:36.27500 | ||
2 | Linus Nilsson | Åkersberga SK | 5:35.33400 | ||
3 | Oscar Lundkvist | Sundbybergs IK | 6:47.40600 | ||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Loke Sköld | Häverödals IF | 3:32.21100 | ||
2 | Filip Björkman | IFK Mora SK | 3:42.22100 | ||
3 | Jacob Lundkvist | Sundbybergs IK | 3:51.23000 |