Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Vårbyfläkten stafett / DM Stafett Ångermanland
2014-02-23
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 10
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Stafett
1
Bondsjöhöjden 2
12:16.73500
Markus Juntikka
Bondsjöhöjdens IK
2:48.16700
Hugo Sjölander
Bondsjöhöjdens IK
3:03.18200
Markus Juntikka
Bondsjöhöjdens IK
3:14.19300
Hugo Sjölander
Bondsjöhöjdens IK
3:09.18800
2
Hägglunds 1
12:43.76200
+27.2600
Marcus Nilsson
Hägglunds IOFK
2:51.17000
Isac Lundblad
Hägglunds IOFK
3:08.18700
Marcus Nilsson
Hägglunds IOFK
3:30.20900
Isac Lundblad
Hägglunds IOFK
3:12.19100
3
Vårby 4
13:12.79100
+56.5500
Edvin Lake
Vårby IK
3:18.19700
Nora Westerlund
Vårby IK
3:00.17900
Edvin Lake
Vårby IK
3:34.21300
Nora Westerlund
Vårby IK
3:18.19700
4
Vårby 6
13:31.81000
+1:15.7400
Erik Byström
Vårby IK
2:59.17800
Elis Karlsson
Vårby IK
3:33.21200
Erik Byström
Vårby IK
3:21.20000
Elis Karlsson
Vårby IK
3:37.21600
5
Hägglunds 2
13:45.82400
+1:29.8800
Filip Nordström
Hägglunds IOFK
3:15.19400
Jonatan Hälldal
Hägglunds IOFK
3:22.20100
Filip Nordström
Hägglunds IOFK
3:42.22100
Jonatan Hälldal
Hägglunds IOFK
3:24.20300
6
Husum 1
14:47.88600
+2:31.15000
Viking Olsson
Husums IF SK
3:15.19400
Johannes Ulander
Husums IF SK
3:32.21100
Viking Olsson
Husums IF SK
3:41.22000
Johannes Ulander
Husums IF SK
3:38.21700
7
Bondsjöhöjden 1
14:44.88300
+2:28.14700
Viktor Westman
Bondsjöhöjdens IK
4:12.25100
Rikard Sjödin
Bondsjöhöjdens IK
2:59.17800
Viktor Westman
Bondsjöhöjdens IK
4:19.25800
Rikard Sjödin
Bondsjöhöjdens IK
3:14.19300
8
Vårby 5
15:04.90300
+2:48.16700
Isak Söderlind
Vårby IK
4:11.25000
Carl Gustafsson
Vårby IK
3:08.18700
Isak Söderlind
Vårby IK
4:30.26900
Carl Gustafsson
Vårby IK
3:14.19300
9
Vårby 2
15:35.93400
+3:19.19800
Wilmer Hörnfeldt
Vårby IK
3:45.22400
Oskar Persson
Vårby IK
3:24.20300
Wilmer Hörnfeldt
Vårby IK
4:53.29200
Oskar Persson
Vårby IK
3:32.21100
10
Moliden 1
15:35.93400
+3:19.19800
Oliver Larsson
Molidens IK
3:37.21600
Alma Söderlund
Molidens IK
3:49.22800
Oliver Larsson
Molidens IK
4:09.24800
Alma Söderlund
Molidens IK
3:59.23800
11
Vårby 3
16:45.100400
+4:29.26800
Hubert Konopka
Vårby IK
4:42.28100
Knut Saitton
Vårby IK
3:34.21300
Hubert Konopka
Vårby IK
5:07.30600
Knut Saitton
Vårby IK
3:21.20000
12
Vårby 1
17:00.101900
+4:44.28300
William Häggkvist
Vårby IK
5:13.31200
Hugo Petersson
Vårby IK
3:05.18400
William Häggkvist
Vårby IK
5:35.33400
Hugo Petersson
Vårby IK
3:05.18400
13
Hägglunds 3
18:54.113300
+6:38.39700
Viktor Öhman
Hägglunds IOFK
4:29.26800
Filip Flarke Löfdahl
Hägglunds IOFK
4:20.25900
Viktor Öhman
Hägglunds IOFK
5:35.33400
Filip Flarke Löfdahl
Hägglunds IOFK
4:29.26800
-
Nätra 1
23:59:59.8639800
Jonathan Edin
Nätra SK
23:59:59.8639800
Elsa Edlund
Nätra SK
23:59:59.8639800
Jonathan Edin
Nätra SK
23:59:59.8639800
Elsa Edlund
Nätra SK
23:59:59.8639800