Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Vårbyfläkten stafett / DM Stafett Ångermanland
2014-02-23
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Stafett
1
Sollefteå 1
15:49.94800
Alva Eklund
Sollefteå SK
4:20.25900
Tess Andersson
Sollefteå SK
3:40.21900
Alva Eklund
Sollefteå SK
3:56.23500
Tess Andersson
Sollefteå SK
3:51.23000
2
Sollefteå 2
16:06.96500
+17.1600
Johanna Pahlin
Sollefteå SK
4:24.26300
Alina Eliasson
Sollefteå SK
3:53.23200
Johanna Pahlin
Sollefteå SK
4:02.24100
Alina Eliasson
Sollefteå SK
3:45.22400
3
Vårby 5
16:36.99500
+47.4600
Elin Näslund
Vårby IK
4:40.27900
Alva Persson
Vårby IK
3:43.22200
Elin Näslund
Vårby IK
4:20.25900
Alva Persson
Vårby IK
3:51.23000
4
Vårby 3
16:44.100300
+55.5400
Sally Gustafsson
Vårby IK
5:05.30400
Sanna Berglund
Vårby IK
3:32.21100
Sally Gustafsson
Vårby IK
4:37.27600
Sanna Berglund
Vårby IK
3:30.20900
5
Kramfors 1
16:47.100600
+58.5700
Emma Höglund
Kramfors
4:29.26800
Marie Dahlberg
Kramfors
4:13.25200
Emma Höglund
Kramfors
3:40.21900
Marie Dahlberg
Kramfors
4:23.26200
6
Vårby 2
16:55.101400
+1:06.6500
Kajsa Lindberg
Vårby IK
5:08.30700
Elin Forsgren
Vårby IK
3:35.21400
Kajsa Lindberg
Vårby IK
4:33.27200
Elin Forsgren
Vårby IK
3:37.21600
7
Anundsjö 1
17:15.103400
+1:26.8500
Ida Helgesson
Anundsjö IF
4:36.27500
Tea Nilsson
Anundsjö IF
4:02.24100
Ida Helgesson
Anundsjö IF
4:22.26100
Tea Nilsson
Anundsjö IF
4:13.25200
8
Vårby 4
17:19.103800
+1:30.8900
Maja Mårtensson
Vårby IK
4:48.28700
Stina Wallner
Vårby IK
3:59.23800
Maja Mårtensson
Vårby IK
4:31.27000
Stina Wallner
Vårby IK
4:01.24000
9
Husum 2
17:20.103900
+1:31.9000
Rebecka Samuelsson
Husums IF SK
4:45.28400
Klara Jonsson
Husums IF SK
4:00.23900
Rebecka Samuelsson
Husums IF SK
4:32.27100
Klara Jonsson
Husums IF SK
4:02.24100
10
Husum 1
17:25.104400
+1:36.9500
Sanna Sundström
Husums IF SK
5:15.31400
Sigrid Hübenette
Husums IF SK
3:48.22700
Sanna Sundström
Husums IF SK
4:28.26700
Sigrid Hübenette
Husums IF SK
3:53.23200
11
Hägglunds 1
17:32.105100
+1:43.10200
Maja Kallin
Hägglunds IOFK
4:36.27500
Ella Sehlberg
Hägglunds IOFK
4:11.25000
Maja Kallin
Hägglunds IOFK
4:20.25900
Ella Sehlberg
Hägglunds IOFK
4:23.26200
12
Sollefteå 3
17:41.106000
+1:52.11100
Hilda Sundberg
Sollefteå SK
4:48.28700
Thea Forsberg
Sollefteå SK
4:01.24000
Hilda Sundberg
Sollefteå SK
4:32.27100
Thea Forsberg
Sollefteå SK
4:19.25800
13
Bondsjöhöjden 1
19:26.116500
+3:37.21600
Maja Norberg
Bondsjöhöjdens IK
5:28.32700
Anna Sundell
Bondsjöhöjdens IK
4:27.26600
Maja Norberg
Bondsjöhöjdens IK
5:04.30300
Anna Sundell
Bondsjöhöjdens IK
4:25.26400
14
Nordingrå 1
19:34.117300
+3:45.22400
Alva Viberg
Nordingrå SK
4:57.29600
Fanny Vedin
Nordingrå SK
4:58.29700
Alva Viberg
Nordingrå SK
4:39.27800
Fanny Vedin
Nordingrå SK
4:58.29700
15
Nätra 1
19:51.119000
+4:02.24100
Amelie Josefsson
Nätra SK
5:20.31900
Felicia Edin
Nätra SK
4:53.29200
Amelie Josefsson
Nätra SK
4:48.28700
Felicia Edin
Nätra SK
4:49.28800
16
Vårby 1
21:26.128500
+5:37.33600
Julia Bohman
Vårby IK
7:05.42400
Klara Torshage
Vårby IK
3:31.21000
Jula Bohman
Vårby IK
7:12.43100
Klara Torshage
Vårby IK
3:37.21600
17
Husum 3
23:04.138300
+7:15.43400
Hanna Westerlund/holmgren
Husums IF SK
6:35.39400
Sanna Rantala
Husums IF SK
5:13.31200
Hanna Westerlund/holmgren
Husums IF SK
5:47.34600
Sanna Ranatala
Husums IF SK
5:28.32700
-
Hägglunds 2
23:59:59.8639800
Melina Vestermark
Hägglunds IOFK
23:59:59.8639800
Vakant Vakant
Hägglunds IOFK
23:59:59.8639800
Melina Vestermark
Hägglunds IOFK
23:59:59.8639800
Vakant Vakant
Hägglunds IOFK
23:59:59.8639800