Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Mattila ski marathon
2016-02-07
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Vetle Christiansson
Åsen IL
2:15:40.813900
84.7p
2
Pontus Hermansson
Ulricehamns IF
2:17:57.827600
+2:17.13600
82.7p
3
Morten Soensteby
Rustad IL
2:19:37.837600
+3:57.23600
81.3p
4
Anders Johansson
Ryda SK
2:22:30.854900
+6:50.40900
79.0p
5
Andreas Blohm
Filipstads SF
2:23:09.858800
+7:29.44800
78.5p
6
Hannes Assarsson
Nässjö SF
2:23:51.863000
+8:11.49000
77.9p
7
Steffen Säterhagen Paulsen
Team Oslo
2:25:23.872200
+9:43.58200
76.8p
8
Ludwig Tärning
Falköpings AIK SK
2:25:53.875200
+10:13.61200
76.4p
9
Erik Hägg
Finspångs SOK
2:25:55.875400
+10:15.61400
76.4p
10
Erik Wilhelmsson
Lidköpings VSK
2:28:05.888400
+12:25.74400
74.9p
11
Ulf Johansson
Grava SK
2:29:10.894900
+13:30.80900
74.1p
12
Anton Bengtsson
Stenungsunds OK
2:30:25.902400
+14:45.88400
73.3p
13
Jonatan Forsman
Grava SK
2:31:00.905900
+15:20.91900
72.9p
14
Johannes Ainegren
IFK Likenäs
2:32:11.913000
+16:31.99000
72.1p
15
Sebastian Olsson
SK Bore
2:32:20.913900
+16:40.99900
72.0p
16
Olle Olsson
SK Bore
2:32:51.917000
+17:11.103000
71.7p
17
Eivind Lande
Magnor Ul
2:33:07.918600
+17:27.104600
71.5p
18
Marcus Sjöberg
Broby GOIF
2:33:27.920600
+17:47.106600
71.3p
19
Andreas Berntsson
IK Stern
2:33:38.921700
+17:58.107700
71.2p
20
Tor Fodnesbergene
No Club
2:33:46.922500
+18:06.108500
71.1p
21
David Fransson
ASK Växjö
2:34:24.926300
+18:44.112300
70.7p
22
Andre Basteskår
No Club
2:35:57.935600
+20:17.121600
69.7p
23
Emil Folkesson
Nybro Ski
2:36:46.940500
+21:06.126500
69.2p
24
Tomas Johansson
Åmåls OK
2:36:55.941400
+21:15.127400
69.1p
25
George Sandberg
Falköpings AIK SK
2:37:02.942100
+21:22.128100
69.1p
26
Henric Johansson
Grava SK
2:38:43.952200
+23:03.138200
68.1p
27
David Bergkvist
SK Bore
2:39:14.955300
+23:34.141300
67.8p
28
Peter Nilsson
Filipstads SF
2:39:23.956200
+23:43.142200
67.7p
29
Kenneth Ingemarsson
IK Stern
2:39:37.957600
+23:57.143600
67.6p
30
David Johansson
Nässjö SF
2:40:25.962400
+24:45.148400
67.1p
31
Per Johannesson
SK Bore
2:40:33.963200
+24:53.149200
67.0p
32
Victor Jonsson
SK Bore
2:40:41.964000
+25:01.150000
67.0p
33
Erik Bondesson
IK Stern
2:41:34.969300
+25:54.155300
66.5p
34
Ted Granli Saeter
No Club
2:41:35.969400
+25:55.155400
66.5p
35
Lennart Olsson
Göteborgs SK
2:41:45.970400
+26:05.156400
66.4p
36
Stefan Jansson
Åmotfors IF
2:41:51.971000
+26:11.157000
66.3p
37
Lars Hansen-Möllerud
Grue Finnskog IL
2:41:52.971100
+26:12.157100
66.3p
38
Christian Sjöqvist
Åmåls OK
2:42:07.972600
+26:27.158600
66.2p
39
Henrik Jansson
Filipstads SF
2:42:09.972800
+26:29.158800
66.2p
40
Martin Gustafsson
Gillberga SK
2:42:28.974700
+26:48.160700
66.0p
41
Mikael Zachrisson
IK Stern
2:42:41.976000
+27:01.162000
65.9p
42
Erik Utberg
Uddevalla IS
2:42:59.977800
+27:19.163800
65.7p
43
Per Einar Kalnes
Grue Finnskog IL
2:43:28.980700
+27:48.166700
65.4p
44
Jörgen Aurén
Hagfors SF
2:43:37.981600
+27:57.167600
65.4p
45
Jan Erik Pettersson
Säffle SK
2:43:47.982600
+28:07.168600
65.3p
46
Conny Carlsson
Hällefors SK
2:43:55.983400
+28:15.169400
65.2p
47
Anders Jakobsson
IFK Skövde SK
2:44:34.987300
+28:54.173300
64.9p
48
Christer Obbarius
Sunne SLF
2:44:58.989700
+29:18.175700
64.7p
49
Kent Aurbakken
Åmotfors IF
2:45:43.994200
+30:03.180200
64.3p
50
Anders Engström
Sisu Forshaga SK
2:45:48.994700
+30:08.180700
64.2p
51
Jan Diesen
Bærums Skiklubb
2:46:03.996200
+30:23.182200
64.1p
52
Simon Hansen
Sunne SLF
2:46:03.996200
+30:23.182200
64.1p
53
Johan Eriksson
Östmarks IF
2:46:21.998000
+30:41.184000
63.9p
54
Anders Buskqvist
IK Stern
2:46:44.1000300
+31:04.186300
63.7p
55
Per Vidar Fjeld
Granli IL
2:47:15.1003400
+31:35.189400
63.5p
56
Victor Lantz
Skoghall
2:47:28.1004700
+31:48.190700
63.4p
57
Johan Höjskeld
Grava SK
2:49:44.1018300
+34:04.204300
62.3p
58
Joachim Håven
Lundersæter IL
2:49:54.1019300
+34:14.205300
62.2p
59
Viktor Kolberg
Set Sail Fitness
2:51:20.1027900
+35:40.213900
61.5p
60
Nicklas Ranström
Sunne SLF
2:51:24.1028300
+35:44.214300
61.5p
61
Erik Sørumshaugen
Fagernes IL
2:52:05.1032400
+36:25.218400
61.1p
62
Nils Ivars
SK Bore
2:52:15.1033400
+36:35.219400
61.1p
63
Stein Ole Larsen
Kongsvinger IL
2:52:17.1033600
+36:37.219600
61.1p
64
Albin Sigby
IK Vista
2:52:24.1034300
+36:44.220300
61.0p
65
Lars G Johansson
IFK Göteborg
2:52:25.1034400
+36:45.220400
61.0p
66
Mats Nilsson
Ekshärads SF
2:52:49.1036800
+37:09.222800
60.8p
67
Robert Olsson
SK Bore
2:53:45.1042400
+38:05.228400
60.4p
68
Öyvind Hansen
Bråta IL
2:53:50.1042900
+38:10.228900
60.3p
69
Christian Johansson
Lysekils Skid o Löpareklubb
2:54:00.1043900
+38:20.229900
60.3p
70
Andreas Mannberg
Östersunds SK
2:54:32.1047100
+38:52.233100
60.0p
71
Per Värmsjö
Hindås SK
2:55:59.1055800
+40:19.241800
59.4p
72
Kenth Persson
Brandsbols SK
2:56:00.1055900
+40:20.241900
59.4p
73
Bo Andersson
Uddevalla IS
2:56:00.1055900
+40:20.241900
59.4p
74
Kent Andreasson
Åmåls OK
2:57:13.1063200
+41:33.249200
58.8p
75
Lars Ericson
Malungs IF
2:57:14.1063300
+41:34.249300
58.8p
76
Per Moen
Råda IK
2:57:14.1063300
+41:34.249300
58.8p
77
Jonas Wakéus
IK Stern
2:57:31.1065000
+41:51.251000
58.7p
78
Fredrik Bjørånesset
No Club
2:57:49.1066800
+42:09.252800
58.6p
79
Martin Lindgren
Danmark
2:58:00.1067900
+42:20.253900
58.5p
80
Mikael Peterson
Falköpings AIK SK
2:58:14.1069300
+42:34.255300
58.4p
81
David Ottosson
Norra Dals SK
2:58:39.1071800
+42:59.257800
58.2p
82
Thomas Hylander
Tockarps IK
3:00:15.1081400
+44:35.267400
57.6p
83
Erik Algesten
FK Spänst
3:01:09.1086800
+45:29.272800
57.2p
84
Erik Sundström
Set Sail Fitness
3:01:09.1086800
+45:29.272800
57.2p
85
Ulf Erlandsson
Köla AIK
3:01:13.1087200
+45:33.273200
57.2p
86
Håkan Richter
Säffle SK
3:01:22.1088100
+45:42.274100
57.1p
87
Tomas Ytreland
IL Brane
3:01:23.1088200
+45:43.274200
57.1p
88
Martin Eriksson
Axa SC
3:01:34.1089300
+45:54.275300
57.0p
89
Lars-Åke Åberg
IFK Hedemora SK
3:01:38.1089700
+45:58.275700
57.0p
90
Jonas Fågelberg
Sisu Forshaga SK
3:03:14.1099300
+47:34.285300
56.4p
91
Anders Nilsson
SK Bore
3:03:27.1100600
+47:47.286600
56.3p
92
Leif Dybvig
Renstad SP
3:03:36.1101500
+47:56.287500
56.2p
93
Erik Jacobsson
Sya SK
3:03:42.1102100
+48:02.288100
56.2p
94
Tomas Nilsson
OK Gipen
3:04:06.1104500
+48:26.290500
56.0p
95
Lars Staffansson
Axa SC
3:04:10.1104900
+48:30.290900
56.0p
96
Edvard Smith
Sisu Forshaga SK
3:04:24.1106300
+48:44.292300
55.9p
97
Samuel Lindberg
Hagfors SF
3:04:47.1108600
+49:07.294600
55.7p
98
Thomas Johansson
Ställbergs IK
3:05:11.1111000
+49:31.297000
55.6p
99
BO Lundgren
Axa SC
3:05:36.1113500
+49:56.299500
55.4p
100
Mats Emil Sand
Galterud IF
3:05:43.1114200
+50:03.300200
55.4p
101
Jonny Widén
Säffle SK
3:05:47.1114600
+50:07.300600
55.4p
102
Håkan Pettersson
OK Kroppefjäll
3:06:07.1116600
+50:27.302600
55.2p
103
Hampus Dahlgren
Karlstad
3:06:35.1119400
+50:55.305400
55.1p
104
Patrik Horner
Grava SK
3:06:37.1119600
+50:57.305600
55.0p
105
Jonatan Dahlgren
Axa SC
3:06:54.1121300
+51:14.307300
54.9p
106
Peter Elvborn
Säffle SK
3:07:18.1123700
+51:38.309700
54.8p
107
Arne Nåbo
Trollhättans SOK
3:07:47.1126600
+52:07.312600
54.6p
108
Peter Ahlvik
Södertälje IF
3:07:50.1126900
+52:10.312900
54.6p
109
Sveinung Torgersen
No Club
3:07:54.1127300
+52:14.313300
54.6p
110
Torleif Magnusson
IK Stern
3:08:02.1128100
+52:22.314100
54.5p
111
Tomas Bengtsson
Stenungsunds OK
3:08:05.1128400
+52:25.314400
54.5p
112
Jonas Melke
IK Stern
3:08:27.1130600
+52:47.316600
54.4p
113
Johan Hansson
Lima IF
3:08:31.1131000
+52:51.317000
54.3p
114
Anders Ulfwi
IK Stern
3:09:03.1134200
+53:23.320200
54.1p
115
David Unnersjö-jess
Svärdsjö IF
3:09:13.1135200
+53:33.321200
54.1p
116
Fredrik Olsson
SK Skogarna
3:09:15.1135400
+53:35.321400
54.1p
117
Eiliv Madssen
Nets Active
3:09:54.1139300
+54:14.325300
53.8p
118
Daniel Wolbe
IF Hallby SOK
3:09:57.1139600
+54:17.325600
53.8p
119
Jonas Johansson
Sisu Forshaga SK
3:10:10.1140900
+54:30.326900
53.7p
120
Lars Elfving
OK Gipen
3:10:30.1142900
+54:50.328900
53.6p
121
Ulf Johansson
Trollhättans SOK
3:11:12.1147100
+55:32.333100
53.4p
122
Stefan Poohl
Filipstads SF
3:12:26.1154500
+56:46.340500
52.9p
123
Martin Andersson
Brattås Ck
3:12:46.1156500
+57:06.342500
52.8p
124
Birger Bengtsson
Peab Bedriftsidrettslag
3:12:53.1157200
+57:13.343200
52.8p
125
Emil Rydh
Lerums SOK
3:13:11.1159000
+57:31.345000
52.7p
126
Robin Adolfsson
Skattkärrs SOK
3:13:16.1159500
+57:36.345500
52.6p
127
Erik Svensson
Sisu Forshaga SK
3:13:37.1161600
+57:57.347600
52.5p
128
Mats Runald
Molkoms SK
3:13:49.1162800
+58:09.348800
52.4p
129
Erik Simonsson
IK Stern
3:13:58.1163700
+58:18.349700
52.4p
130
Tarmo Kariis
Sisu Forshaga SK
3:14:02.1164100
+58:22.350100
52.4p
131
Magnus Jansson
Säffle SK
3:14:32.1167100
+58:52.353100
52.2p
132
Ole Rognstad
Ssb Bil
3:14:52.1169100
+59:12.355100
52.1p
133
Marcus Wising
Uddevalla IS
3:15:17.1171600
+59:37.357600
51.9p
134
Runar Finnstun
Ssb Bil
3:16:24.1178300
+1:00:44.364300
51.6p
135
Erik Andersson
Arvika SLK
3:16:40.1179900
+1:01:00.365900
51.5p
136
Erik Eriksson
Sunne SLF
3:17:22.1184100
+1:01:42.370100
51.3p
137
Joel Syversson
Köla AIK
3:18:30.1190900
+1:02:50.376900
50.9p
138
Dan Sjölander
IK Stern
3:20:11.1201000
+1:04:31.387000
50.3p
139
Johan Persson
Sunne SLF
3:20:14.1201300
+1:04:34.387300
50.3p
140
Trond Svindal
Renstad SP
3:20:34.1203300
+1:04:54.389300
50.2p
141
Jan Henriksson
Brandsbols SK
3:21:13.1207200
+1:05:33.393200
50.0p
142
Jan-anders Olsson
Köla AIK
3:21:30.1208900
+1:05:50.394900
49.9p
143
Peter Fredriksson
Silleruds IF
3:22:34.1215300
+1:06:54.401300
49.6p
144
Lasse Torgersen
Hydro Energi
3:22:53.1217200
+1:07:13.403200
49.5p
145
Erik Bovaller
Axa SC
3:23:24.1220300
+1:07:44.406300
49.4p
146
Markus Bengtsson
Säffle SK
3:23:30.1220900
+1:07:50.406900
49.3p
147
Staffan Henriksson
Lidköpings VSK
3:24:04.1224300
+1:08:24.410300
49.1p
148
Andreas Larsson
Sunne SLF
3:24:34.1227300
+1:08:54.413300
49.0p
149
Mikael Törmänen
IK Stern
3:24:56.1229500
+1:09:16.415500
48.9p
150
Andreas Persson
Munkfors
3:25:32.1233100
+1:09:52.419100
48.7p
151
Per-Åke Larsson
Västra Ämterviks IF
3:25:48.1234700
+1:10:08.420700
48.6p
152
Willy Nannestad Kolboholen
Moss SK
3:26:44.1240300
+1:11:04.426300
48.4p
153
Erik Olofsson
Sisu Forshaga SK
3:27:01.1242000
+1:11:21.428000
48.3p
154
Christopher Rolsdorph
Grue Finnskog IL
3:27:16.1243500
+1:11:36.429500
48.2p
155
Mathias Albrektsson
Älgå SK
3:28:04.1248300
+1:12:24.434300
48.0p
156
Lars-aine Carlsson
Gillberga SK
3:28:05.1248400
+1:12:25.434400
48.0p
157
Jörgen Bergström
OK Grane
3:28:40.1251900
+1:13:00.437900
47.8p
158
Johan Börjel
Hällefors SK
3:28:47.1252600
+1:13:07.438600
47.8p
159
Tomas Wahlström
No Club
3:29:13.1255200
+1:13:33.441200
47.6p
160
Pontus Melke
IF Ski Team Skåne
3:29:18.1255700
+1:13:38.441700
47.6p
161
Henrik Jonsson
Grums SK
3:30:21.1262000
+1:14:41.448000
47.3p
162
Fredrik Värmsjö
SK Bore
3:30:27.1262600
+1:14:47.448600
47.3p
163
Fredrik Herou
Volvo IF
3:30:29.1262800
+1:14:49.448800
47.3p
164
Lars Berndtson
Köla AIK
3:30:32.1263100
+1:14:52.449100
47.3p
165
Leif Andersson
IK Fryken
3:30:50.1264900
+1:15:10.450900
47.2p
166
Johan Gustafson
GIF
3:30:57.1265600
+1:15:17.451600
47.2p
167
Kjetil Saugestad
BIL
3:31:22.1268100
+1:15:42.454100
47.0p
168
Per Wiksten
SK Bore
3:31:34.1269300
+1:15:54.455300
47.0p
169
Fredrik Larsson
Molkoms SK
3:31:40.1269900
+1:16:00.455900
47.0p
170
Kent Sånemyr
Sunne SLF
3:33:48.1282700
+1:18:08.468700
46.4p
171
Thomas Adolfsson
Finnskoga IF
3:34:09.1284800
+1:18:29.470800
46.3p
172
Bengt Jonsson
Hestra IF
3:34:09.1284800
+1:18:29.470800
46.3p
173
Henrik Emilsson
IK Fryken
3:35:39.1293800
+1:19:59.479800
45.9p
174
Björn Sövsö Jensen
Team s
3:35:59.1295800
+1:20:19.481800
45.8p
175
Connie Edberg
Säffle SK
3:36:02.1296100
+1:20:22.482100
45.8p
176
Jess Moritz Schneider
Team s
3:36:29.1298800
+1:20:49.484800
45.7p
177
Ulrik Abelson
Åtvidabergs IF
3:38:00.1307900
+1:22:20.493900
45.3p
178
Johan Säterhed
Axa SC
3:38:21.1310000
+1:22:41.496000
45.2p
179
Per Brolin
SOK
3:38:49.1312800
+1:23:09.498800
45.1p
180
Jens Andersson
Filipstads SF
3:39:18.1315700
+1:23:38.501700
44.9p
181
Christian Eriksson
IFK Mora SK
3:39:26.1316500
+1:23:46.502500
44.9p
182
Alexander Thelander
IK Hakarpspojkarna
3:39:44.1318300
+1:24:04.504300
44.8p
183
Åke Bovaller
Axa SC
3:40:19.1321800
+1:24:39.507800
44.7p
184
Mats Atterstig
Svartå IF
3:40:43.1324200
+1:25:03.510200
44.6p
185
Brian Möller Kristensen
Århus Skiklub
3:41:28.1328700
+1:25:48.514700
44.4p
186
Carl-johan Strandberg
Molkoms SK
3:42:02.1332100
+1:26:22.518100
44.3p
187
Jonas Mattsson
Axa SC
3:43:35.1341400
+1:27:55.527400
43.9p
188
Ola Brusehed
FK Herkules
3:44:22.1346100
+1:28:42.532100
43.7p
189
Klas Adolfsson
Borås SK
3:45:21.1352000
+1:29:41.538000
43.5p
190
Tomas Persson
Arvika IS
3:45:39.1353800
+1:29:59.539800
43.4p
191
Peter Norlander
Molkoms SK
3:45:48.1354700
+1:30:08.540700
43.4p
192
Robert Tärnler
Molkoms SK
3:48:48.1372700
+1:33:08.558700
42.7p
193
Lars Häggblom
Ulvsby IF
3:49:47.1378600
+1:34:07.564600
42.5p
194
Per Jemth
Arvika IS
3:53:48.1402700
+1:38:08.588700
41.6p
195
Mattias Urech
Järla IF SK
3:54:03.1404200
+1:38:23.590200
41.5p
196
Jan Graflund
Arvika IS
3:54:25.1406400
+1:38:45.592400
41.4p
197
Urban Olsson
IK Stern
3:55:46.1414500
+1:40:06.600500
41.1p
198
Simon Jakobsson
IK Rex
3:56:05.1416400
+1:40:25.602400
41.1p
199
Lars Henrik Nielsen
Danmark
3:56:28.1418700
+1:40:48.604700
41.0p
200
Arne Sjölin
Volvo IF
3:57:51.1427000
+1:42:11.613000
40.7p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Ingmar Johansson
Lerums SOK
3:58:44.1432300
+1:43:04.618300
40.5p
202
Jörgen Josefsson
Uddevalla IS
3:58:44.1432300
+1:43:04.618300
40.5p
203
Peter Nilsson
SK Bore
3:58:49.1432800
+1:43:09.618800
40.5p
204
Henrik Johansson
Karlstad
3:58:56.1433500
+1:43:16.619500
40.5p
205
John Erik Jess
No Club
3:59:37.1437600
+1:43:57.623600
40.3p
206
Johan Hylland
OK Grane
4:04:23.1466200
+1:48:43.652200
39.4p
207
Lars Alexandersson
SK Skogarna
4:04:40.1467900
+1:49:00.653900
39.3p
208
Magnus Persson
SK Skogarna
4:05:53.1475200
+1:50:13.661200
39.1p
209
Joakim Näs
Gillberga SK
4:06:39.1479800
+1:50:59.665800
39.0p
210
Stefan Westerlind
Hammarö RK
4:07:04.1482300
+1:51:24.668300
38.9p
211
Erik Hansen
Sunne SLF
4:07:23.1484200
+1:51:43.670200
38.8p
212
Kurt Miettinen
Uddevalla IS
4:07:44.1486300
+1:52:04.672300
38.8p
213
Lage Ottosson
OK Gipen
4:09:17.1495600
+1:53:37.681600
38.5p
214
Otto Ardeby
Skattkärrs IF
4:11:37.1509600
+1:55:57.695600
38.0p
215
Pierre Eriksson
Hällefors SK
4:13:49.1522800
+1:58:09.708800
37.7p
216
Magnus Alteblad
Karlstad
4:14:53.1529200
+1:59:13.715200
37.5p
217
Björn Fredriksson
Sisu Forshaga SK
4:16:01.1536000
+2:00:21.722000
37.3p
218
Christian Rabjerg Madsen
København SK
4:16:45.1540400
+2:01:05.726400
37.1p
219
Per-Olof Hansson
Uddevalla IS
4:18:30.1550900
+2:02:50.736900
36.8p
220
Yngve Björn Söyland
Turrennklubben
4:26:16.1597500
+2:10:36.783500
35.6p
221
Håkan Pettersson
Skruvsta IK
4:38:41.1672000
+2:23:01.858000
33.7p
222
Jorma Heinered
Skruvsta IK
4:39:30.1676900
+2:23:50.862900
33.6p
223
Erik Lunnari
Åmåls OK
5:39:33.2037200
+3:23:53.1223200
26.8p
-
Adam Hedbom
Filipstads SF
23:59:58.8639700
-
-
Anders Karlsson
Blomskogs IF
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Gårdstam
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Nilsson
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Nyman
Broby GOIF
23:59:58.8639700
-
-
Bengt Göran Strid
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
BO Hagström
OK Grane
23:59:58.8639700
-
-
Claus Jordan
Danmark
23:59:58.8639700
-
-
Dan Johansson
Lysekils Skid o Löpareklubb
23:59:58.8639700
-
-
Emil Sörli
Malungs IF
23:59:58.8639700
-
-
Erik Öhrner
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Harri Skyttborn
OK Tyr
23:59:58.8639700
-
-
Jan-Erik Höglund
Hindås SK
23:59:58.8639700
-
-
Jonas Wahlberg
Väse IK
23:59:58.8639700
-
-
Kent Tigerberg
Lidköpings VSK
23:59:58.8639700
-
-
Ludvig Eriksson
Oxvretens SK
23:59:58.8639700
-
-
Per Andersson
Filipstads SF
23:59:58.8639700
-
-
Sebastian Tapio
Gillberga SK
23:59:58.8639700
-
-
Thomas Olsson
SK Bore
23:59:58.8639700
-
-
Thorbjörn Olofsson
Linköpings SK
23:59:58.8639700
-
-
Claes Olsson
Göteborgs SK
23:59:58.8639700
-
-
Tommy Reuter
Åmåls OK
23:59:58.8639700
-
-
Henrik Pettersson
Åmåls OK
23:59:58.8639700
-
-
Lennart Ivars
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Gustav Axman
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Anders Eriksson
Säffle SK
23:59:58.8639700
-
-
Robert Ambjörnsson
OK Tyr
23:59:58.8639700
-
-
Anders Bylund
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Alexander Carlsson
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Amund Sigstad
Hernes IL
23:59:59.8639800
-
-
Claes Björklund
OK Skogsvargarna
23:59:59.8639800
-
-
David Larnemark
Karlstad
23:59:59.8639800
-
-
Erik Bengtsson
Ekshärads SF
23:59:59.8639800
-
-
Erik Jonsson
Hestra IF
23:59:59.8639800
-
-
Fredrik Svensson
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Hans Tjäder
Kungälv
23:59:59.8639800
-
-
Henrik Jernström
Lidköpings VSK
23:59:59.8639800
-
-
Håvar Rimfeldt-kvale
Glipptak IL
23:59:59.8639800
-
-
Johannes Tornborg
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Lundberg
Brandsbols SK
23:59:59.8639800
-
-
Jörgen Lindgren
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Lars Jönsson
SK Bore
23:59:59.8639800
-
-
Mads Berthelsen
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Ellström
Väse IK
23:59:59.8639800
-
-
Mattias Sundell
Åmåls OK
23:59:59.8639800
-
-
Max Thomas Furuseth
Magnor Ul
23:59:59.8639800
-
-
Michael Bergkvist
Hällefors SK
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Nordanlid
Sisu Forshaga SK
23:59:59.8639800
-
-
Morten Braend
Magnor Ul
23:59:59.8639800
-
-
Niklas Millberg
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Asker
Ulvsby IF
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Virtanen
Nässjö SF
23:59:59.8639800
-
-
Sten Idar Johansen
Mangenfjellet Turlag
23:59:59.8639800
-
-
Sturle Helgar
Grava SK
23:59:59.8639800
-
-
Svenerik Skoglund
Köla AIK
23:59:59.8639800
-
-
Thomas Eriksson
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
-
Tobias Sander
Hällefors SK
23:59:59.8639800
-