Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Fiskarrennet
2016-03-13
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 21 Motion
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Sebastian Olsson
Stockviks SF
55:30.332990
76.7p
2
Emil Lagergren
Tynderö IK
56:45.340490
+1:15.7400
75.0p
3
Erik Viklund
Bondsjöhöjdens IK
56:46.340520
+1:15.7430
75.0p
4
Martin Lundgren
Stockviks SF
56:47.340640
+1:16.7550
75.0p
5
Henrik Dahlén
Tynderö IK
59:46.358560
+4:15.25470
71.2p
6
Fredrik Nilsson
Kovlands IF
59:47.358690
+4:17.25600
71.2p
7
Rolf Kempe
Bergeforsens SK
59:49.358820
+4:18.25730
71.2p
8
Tobias Nilsson
Kovlands IF
1:00:03.360200
+4:32.27110
70.9p
9
Thomas Henriksson
Tynderö IK
1:00:03.360220
+4:32.27130
70.9p
10
Fredrik Nordlander
Stockviks SF
1:00:26.362540
+4:55.29450
70.4p
11
Erik Nordlund
IK Aluminium
1:01:55.371440
+6:24.38350
68.7p
12
Leif Andersson
Njurunda SK
1:06:54.401360
+11:23.68270
63.6p
13
Niclas Bergfors
Ljustorps IF
1:06:56.401540
+11:25.68450
63.6p
14
Simon Svanebo
Tynderö IK
1:08:03.408280
+12:32.75190
62.5p
15
Håkan Nygren
Ljustorps IF
1:15:37.453630
+20:06.120540
56.3p
16
Michael Ljungberg
No Club
1:15:57.455600
+20:26.122510
56.1p
17
Joakim Jönsson
Timrå SOK
1:16:06.456550
+20:35.123460
55.9p
18
Robert Johansson
Selånger SOK
1:16:46.460530
+21:15.127440
55.5p
19
Per Stenvall
Timrå SOK
1:17:10.462920
+21:39.129830
55.2p
20
Björn Holm
No Club
1:17:22.464140
+21:51.131050
55.0p
21
Mathias Sahlander
No Club
1:17:23.464240
+21:52.131150
55.0p
22
Stefan Andersson
No Club
1:18:17.469620
+22:46.136530
54.4p
23
Sebastian Österlund
No Club
1:18:29.470800
+22:58.137710
54.2p
24
Marco Binfaré
No Club
1:18:29.470830
+22:58.137740
54.2p
25
Tomas Svedberg
No Club
1:19:06.474540
+23:35.141450
53.8p
26
Tommy Hassel
Tynderö IK
1:20:11.481000
+24:40.147910
53.1p
27
Clas Kempe
Tynderö IK
1:24:16.505590
+28:45.172500
50.5p
27
Andreas Svedberg
Kovlands IF
1:24:16.505590
+28:45.172500
50.5p
29
Emil Nilvander
Tynderö IK
1:26:24.518310
+30:53.185220
49.3p
30
Peter Häggström
Tynderö IK
1:27:01.522000
+31:30.188910
48.9p
31
Johan Markström
Kovlands IF
1:27:07.522610
+31:36.189520
48.9p
32
Ronny Frycksten
Rejlers IF
1:27:59.527820
+32:28.194730
48.4p
33
Rikard Mellberg
No Club
1:33:23.560280
+37:52.227190
45.6p
34
Niklas Holm
Tynderö IK
1:38:04.588300
+42:33.255210
43.4p
35
Mikael Norberg
No Club
1:40:24.602360
+44:53.269270
42.4p
36
Martin Håsaether
Tynderö IK
1:45:43.634200
+50:12.301110
40.3p
37
Rikard Holmgren
Timrå SOK
1:45:46.634530
+50:15.301440
40.2p
38
Mikael Norrgård
No Club
2:14:25.806420
+1:18:54.473330
31.7p