5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Sara Henriksson | Tynderö IK | 15:34.93300 | ||
2 | Tova Grahn | Alnö SK | 16:14.97300 | ||
3 | Tuva Lundin | Alnö SK | 17:07.102600 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tove Eriksson | Stockviks SF | 13:54.83300 | ||
2 | Ebba Englund | Bergeforsens SK | 15:27.92600 | ||
3 | Frida Poromaa | Johannisbergs AIK | 15:59.95800 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ida Nilsson | Bergeforsens SK | 15:14.91300 | ||
2 | Agnes Öhrn | Bergeforsens SK | 15:48.94700 | ||
3 | Emelie Englund | Bergeforsens SK | 15:57.95600 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hilmer Grenedal | Hudiksvalls IF | 14:27.86600 | ||
2 | Arvid Norberg | Hudiksvalls IF | 15:06.90500 | ||
3 | Johan Borg | Hudiksvalls IF | 15:49.94800 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | August Rosén | Jättendals IF | 14:48.88700 | ||
2 | Anders Dahl | Alnö SK | 14:55.89400 | ||
3 | Wille Långberg | Hudiksvalls IF | 14:57.89600 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Rasmus Westerlund | Bergeforsens SK | 13:39.81800 | ||
2 | Adam Näslund | Bergeforsens SK | 13:50.82900 | ||
3 | Jonas Lenz | Matfors SK | 14:29.86800 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Teresia Ytterbom | Kovlands IF | 9:23.56200 | ||
2 | Ida Gradin | Stöde IF | 9:25.56400 | ||
3 | Klara Edström | Stockviks SF | 9:41.58000 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Leia Ugarph Nordström | Näsvikens IK | 8:12.49100 | ||
2 | Julia Jonsson | Alnö SK | 9:18.55700 | ||
3 | Signe Feil | Stockviks SF | 9:22.56100 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Alva Nilsson | Bergeforsens SK | 7:39.45800 | ||
2 | Ida Bergfors | Matfors SK | 7:58.47700 | ||
3 | Emma Strand | Selånger SOK | 8:10.48900 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Kalle Grahn-Birve | Alnö SK | 8:14.49300 | ||
2 | Isak Lind | Selånger SOK | 9:09.54800 | ||
2 | Pontus Westfal | Alnö SK | 9:09.54800 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Oscar Wikander | Alnö SK | 8:32.51100 | ||
2 | Alfred Johansson | Selånger SOK | 8:54.53300 | ||
3 | Lukas Ullberg | Näsvikens IK | 9:08.54700 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tomas Holmgren | Matfors SK | 7:22.44100 | ||
2 | David Palmgren | Bergeforsens SK | 7:46.46500 | ||
3 | Elias Bengtsson | Tynderö IK | 7:47.46600 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Selma Ullberg | Näsvikens IK | 6:23.38200 | ||
2 | Julia Wikander | Alnö SK | 6:44.40300 | ||
3 | Agnes Feil | Stockviks SF | 7:08.42700 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Agnes Boström | Kovlands IF | 5:52.35100 | ||
2 | Agnes Andersson | Tynderö IK | 6:24.38300 | ||
3 | Maja Åkerlund | Matfors SK | 6:30.38900 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Colin Abrahamsson | Kovlands IF | 6:31.39000 | ||
1 | Axel Danielsson Johansson | Stockviks SF | 6:31.39000 | ||
3 | Felix Dahlin | Kovlands IF | 6:54.41300 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Albin Persson | Lucksta IF | 4:44.28300 | ||
2 | Samuel Henriksson | Tynderö IK | 5:03.30200 | ||
3 | Albin Tuvesson | Stockviks SF | 5:42.34100 |