Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla fjälltopploppet
2019-04-14
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Astrid Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
8:46.52590
2
Elsa Tänglander
Östersunds SK
8:47.52630
+0
3
Nora Samuelsson
Östersunds SK
9:05.54400
+18.1710
4
Lydia Hägg Eveby
Östersunds SK
9:22.56130
+35.3440
5
Teresia Ytterbom
Kovlands IF
9:25.56450
+38.3760
6
Nilla Grönborg
Kovlands IF
9:26.56580
+39.3890
7
Tilde Karlsson
IFK Mora SK
9:27.56680
+40.3990
8
Selma Partanen
Högbo GIF
9:29.56820
+42.4130
9
Ida Persson
Järvsö IF
9:30.56940
+43.4250
10
Eline Roed Feragen
Tynset
9:30.56960
+43.4270
11
Linnea Arnlöf
Hägglunds Ski Team SK
9:35.57430
+48.4740
12
Lisa Saether Verdenius
Tolga IL
9:44.58320
+57.5630
13
Emma Maria Päärson
KFK
9:53.59240
+1:06.6550
14
Wilma Lindström
Alnö SK
10:03.60220
+1:16.7530
15
Stine Nilsen
Trondheim
10:05.60410
+1:18.7720
16
Mali Nytrøen
Rendalen il
10:14.61370
+1:27.8680
17
Astrid Forslund
Stockviks SF
10:39.63880
+1:52.11190
18
Hedvig Ulander
Husums IF SK
10:54.65300
+2:07.12610
19
Alva Viklund
Järvsö IF
11:10.66900
+2:23.14210
20
Noelia Frank
Alnö SK
11:12.67150
+2:25.14460
21
Ellen Fränckel
Husums IF SK
11:23.68210
+2:36.15520
22
Hilda Bergqvist
Sollefteå Skidor IF
11:27.68690
+2:41.16000
23
Ebba Lindström
Husums IF SK
11:28.68760
+2:41.16070
24
Tilde Johnson
Östersunds SK
11:40.69910
+2:53.17220
25
Signe Gullikstad
Röros IL
11:42.70190
+2:56.17500
26
Marie Pavlovská
Trönö IK
11:51.71070
+3:04.18380
27
Tilde Karelius
Lima IF
12:28.74790
+3:42.22100
28
Stina Morin
Utrikes SK
12:34.75370
+3:47.22680
29
Astrid Johansson
Duveds IF
13:11.79060
+4:24.26370
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)