Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Morapinglan
2020-01-04
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 14
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Minna Mikaelsson
Vårby IK
7:38.45750
2
Maya Rennermalm
Sälens IF
7:56.47590
+18.1740
3
Leia Ugarph Nordström
Näsvikens IK
8:04.48390
+26.2540
4
Elin Gezelius
IFK Mora SK
8:07.48680
+29.2830
5
Klara Pettersson
Åmåls OK
8:13.49230
+34.3380
6
Johanna Hägg
Finspångs SOK
8:17.49620
+38.3770
7
Agnes Josefsson
Täby IS SK
8:17.49640
+38.3790
8
Kajsa Limby
IFK Mora SK
8:17.49690
+39.3840
9
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
8:20.49960
+42.4110
10
Ellen Berg
Granbergsdals IF
8:22.50120
+43.4270
11
Kajsa Ekenberg
IK Stern
8:25.50430
+46.4580
12
Hanna Bengtsson
Sya SK
8:25.50470
+47.4620
13
Alva Bengtsson
Tranemo IF
8:37.51610
+58.5760
14
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
8:39.51860
+1:01.6010
15
Elsa Moqvist
OK Landehof
8:40.51960
+1:02.6110
16
Frida Tynell
Falu IK
8:42.52130
+1:03.6280
17
Vilma Högman
Ulricehamns IF
8:42.52170
+1:04.6320
18
Saga Värmsjö
SK Bore
8:51.53000
+1:12.7150
19
Stina Widholm
Lidköpings VSK
8:51.53030
+1:12.7180
20
Philippa Eriksson
Filipstads SF
8:52.53160
+1:14.7310
21
Wilda Lundqvist
Mälarö SOK
8:53.53280
+1:15.7430
22
Ella Jansson
Tidaholm SOK Sisu
8:54.53310
+1:15.7460
23
Wilma Olofsson
Malungs IF
8:54.53320
+1:15.7470
24
Maja Hörnström
Grava SK
8:59.53870
+1:21.8020
25
Hannah Hedström
Grava SK
9:02.54110
+1:23.8260
26
Vera Värmsjö
SK Bore
9:06.54580
+1:28.8730
27
Ella Jonsson
Zinkgruvans IF
9:08.54730
+1:29.8880
28
Moa Söderqvist
Storvreta IK
9:08.54730
+1:29.8880
29
Ayla Boberg
Älvdalens IF SK
9:09.54830
+1:30.8980
30
Amanda Frid
Filipstads SF
9:24.56300
+1:45.10450
31
Ingrid Skiöld
Borås SK
9:31.57030
+1:52.11180
32
Beata Åkerström
IFK Skövde SK
9:32.57130
+1:53.11280
33
Alice Enetjärn
Hällbybrunns IF
9:32.57170
+1:54.11320
34
Ebba Johansson
Borås SK
9:44.58320
+2:05.12470
35
Alice Mohr
Borås SK
10:01.60000
+2:22.14150
36
Viktoria Leandersson
Älvdalens IF SK
10:04.60390
+2:26.14540
37
Ida Johansson
IFK Mora SK
10:10.60960
+2:32.15110
38
Angelica Dahlgren
Älvdalens IF SK
10:16.61580
+2:38.15730
39
Stina Karlsten
Zinkgruvans IF
10:35.63440
+2:56.17590
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)