5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jack Impola | Domnarvets GOIF | 13:38.81700 | 79.8p | |
2 | Emil Persson | SK Bore | 13:55.83400 | 77.7p | |
3 | Oscar Persson | SK Bore | 13:58.83700 | 77.3p | |
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Pontus Johannesson | Bengtsfors Bois | 13:55.83400 | 77.7p | |
2 | Tom Impola | Domnarvets GOIF | 14:01.84000 | 77.0p | |
3 | Sebastian Torstensson | Kopparbergs IF | 14:31.87000 | 73.6p | |
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Bill Impola | Falun Borlänge SK | 13:40.81900 | 79.5p | |
4.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Moa Wikberg | Grava SK | 11:56.71500 | ||
2 | Sandra Olsson | SK Bore | 12:02.72100 | ||
3 | Therese Axelsson | SK Bore | 12:32.75100 | ||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Josefin Nilsson | Filipstads SF | 12:40.75900 | 54.0p | |
4.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Helena Olsson | Brandsbols SK | 15:15.91400 | 44.1p | |
2 | Sara Granqvist | Grava SK | 15:16.91500 | 44.1p | |
4.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Marcus Ruus | Årjängs IF | 10:24.62300 | ||
2 | Gabriel Thorn | Bengtsfors Bois | 10:25.62400 | ||
3 | Erik Söderlund | SK Bore | 10:47.64600 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Moa Olsson | SK Bore | 9:52.59100 | ||
2 | Emma Stenmark | Brandsbols SK | 9:53.59200 | ||
3 | Ida Melén | Filipstads SF | 10:04.60300 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Mathilda Ruus | Årjängs IF | 8:16.49500 | ||
2 | Linn Gustafsson | Grava SK | 8:22.50100 | ||
3 | Malin Svensson | Årjängs IF | 8:28.50700 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Viktor Gustafsson | Grava SK | 9:27.56600 | ||
2 | Simon Lundberg | Hagfors SF | 9:30.56900 | ||
3 | Elis Berg | Sunne SLF | 9:55.59400 | ||
3 | Viktor Brandt | Grava SK | 9:55.59400 | ||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Victor Remneland | Bengtsfors Bois | 7:57.47600 | ||
2 | Tomas Bryntesson | Töcksfors IF | 8:07.48600 | ||
3 | Hannes Johnson | Brandsbols SK | 8:32.51100 | ||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Gabrielle Augustsson | IK Fryken | 7:16.43500 | ||
2 | Ellen Edvinsson | Hagfors SF | 9:09.54800 | ||
3 | Thea Andreasson | IK Fryken | 16:17.97600 | ||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Louise Adolfsson | SK Bore | 5:45.34400 | ||
1 | Maja Westh | SK Bore | 5:45.34400 | ||
3 | Märta Bryne | IK Fryken | 6:12.37100 | ||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Bryne | IK Fryken | 6:35.39400 | ||
2 | Hjalmar Berg | Sunne SLF | 7:02.42100 | ||
3 | Ludvig Ehne | Hagfors SF | 9:16.55500 | ||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Stenmark | Brandsbols SK | 4:54.29300 | ||
2 | Kim Norberg | Filipstads SF | 5:06.30500 | ||
3 | Julius Berg | Sunne SLF | 5:07.30600 |