Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Billingens Långlopp
2011-02-05
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visar resultat 1 till 500 av 601[
1
2
]
D 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Johanna Sörgardt
IK Stern
2:51:43.1030200
53.6p
2
Karin Söderström
IK Stern
3:00:36.1083500
+8:53.53200
50.4p
3
Anna-lena Gotting
Tvärreds IF
3:01:56.1091500
+10:13.61200
50.0p
4
Monica Pihl
Borås SK
3:06:25.1118400
+14:42.88100
48.5p
5
Lina Freiman
Redvägs SK
3:12:26.1154500
+20:43.124200
46.7p
6
Maria Halvarsson
Fjärås AIK
3:13:19.1159800
+21:36.129500
46.5p
7
Jenny Johansson
IK Ymer
3:13:20.1159900
+21:37.129600
46.5p
8
Madeleine Björkqvist
IK Stern
3:19:13.1195200
+27:30.164900
44.9p
9
Anna Säfsten
FK Herkules
3:21:50.1210900
+30:07.180600
44.2p
10
Annette Sjögren
Ulricehamns IF
3:22:32.1215100
+30:49.184800
44.0p
11
Clary Cameras
IK Stern
3:26:33.1239200
+34:50.208900
43.0p
12
Amelie Runesson
IFK Mora SK
3:26:48.1240700
+35:05.210400
43.0p
13
Karin Schön
IK Stern
3:30:40.1263900
+38:57.233600
42.0p
14
Hedvig Falkenberg
IK Stern
3:35:49.1294800
+44:06.264500
40.9p
15
Lena Nilsson
Preem IF
3:39:56.1319500
+48:13.289200
40.0p
16
Kajsa Göransson
Ljungbypolisens SIF
3:47:22.1364100
+55:39.333800
38.5p
17
Anna Gerremo
Mölndals RK
3:47:35.1365400
+55:52.335100
38.4p
18
Sara Lingegård
OK Gipen
3:51:43.1390200
+1:00:00.359900
37.7p
19
Sara Svedevall
Kälarne IK
3:57:32.1425100
+1:05:49.394800
36.6p
19
Moa Axelsson
Stockholms SIF
3:57:32.1425100
+1:05:49.394800
36.6p
21
Agnes Falkenberg
IFK Skövde SK
3:58:53.1433200
+1:07:10.402900
36.4p
22
Kristin Österberg
IFK Mora SK
4:01:05.1446400
+1:09:22.416100
36.0p
23
Tina Bergman
Dalregementets IF
4:01:09.1446800
+1:09:26.416500
36.0p
24
Sofia Holmén
Kungälvs OK
4:07:14.1483300
+1:15:31.453000
35.0p
25
Sara Vallentin
IK Stern
4:16:01.1536000
+1:24:18.505700
33.6p
26
Marie Gustafsson
IK Stern
4:23:56.1583500
+1:32:13.553200
32.5p
27
Carola Carlsson
IK Albion
4:27:19.1603800
+1:35:36.573500
32.0p
28
Marianne Klingberg
Supermorötterna
4:30:20.1621900
+1:38:37.591600
31.6p
29
Linda Tenggren
Sälens IF
4:34:21.1646000
+1:42:38.615700
31.1p
-
Marika Fischer
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Madeleine Lundell
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Anne Marie Lindberg
Uddevalla SK
23:59:58.8639700
-
-
Annika Salomonsson
Tvärreds IF
23:59:59.8639800
-
-
Marianne Lönn
Jörlanda
23:59:59.8639800
-
-
Josefina Harryson
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Tina Karling Hellsvik
IK Gandvik
23:59:59.8639800
-
-
Åse Lindström
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Petra Ljungberg Bodin
Tidaholm SOK Sisu
23:59:59.8639800
-
-
Jenny Järvelä
F S Trollhättan
23:59:59.8639800
-
-
Emma Nilsson
Astrazeneca IF
23:59:59.8639800
-
H 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Dan Moberg
IFK Skövde SK
1:58:45.712400
85.3p
2
Anders Sörensson
Tanums IF
2:08:52.773100
+10:07.60600
76.7p
3
Viktor Elfvén
IF Hagen SK
2:09:59.779800
+11:14.67300
75.8p
4
Pontus Rygh
Mariestads FK
2:12:19.793800
+13:34.81300
74.1p
5
Jonas Blom
IF Hagen SK
2:12:21.794000
+13:36.81500
74.1p
6
Magnus Andreasson
IK Stern
2:12:49.796800
+14:04.84300
73.7p
7
Fredrik Nylén
Grava SK
2:13:52.803100
+15:07.90600
73.0p
8
Henning Bergqvist
IK Stern
2:15:24.812300
+16:39.99800
71.9p
9
Martin Gotting
Grönahögs IK
2:15:33.813200
+16:48.100700
71.8p
10
Fredrik Ousbäck
IFK Skövde SK
2:15:34.813300
+16:49.100800
71.8p
11
Stefan Palm
Ulricehamns IF
2:15:42.814100
+16:57.101600
71.7p
12
Göran Sahlin
Falköpings AIK SK
2:16:41.820000
+17:56.107500
71.1p
13
Johan Wigforss
IK Stern
2:16:42.820100
+17:57.107600
71.1p
14
Ola Davidsson
Skogsbygdens IF
2:16:48.820700
+18:03.108200
71.0p
15
Kristoffer Sideby
Göteborgs SK
2:17:59.827800
+19:14.115300
70.2p
16
Simon Jörgensen
Alsens IF
2:18:18.829700
+19:33.117200
70.0p
17
Andreas Bjärsvik
SOK 68
2:18:19.829800
+19:34.117300
70.0p
18
Micael Elmblad
Gnosjö FK
2:18:32.831100
+19:47.118600
69.9p
19
Magnus Aasa
OK Kullingshof
2:18:36.831500
+19:51.119000
69.8p
20
Emil Meijer
Ryda SK
2:18:42.832100
+19:57.119600
69.8p
21
Torgny Sundqvist
Gnosjö FK
2:19:53.839200
+21:08.126700
69.0p
22
Johan Nyman
Mariestads FK
2:20:09.840800
+21:24.128300
68.8p
23
Daniel Björndahl
Kungälvs OK
2:20:20.841900
+21:35.129400
68.7p
24
Sören Thörnqvist
IFK Skövde SK
2:20:38.843700
+21:53.131200
68.5p
25
Patrik Sonehag
IK Stern
2:20:44.844300
+21:59.131800
68.5p
26
Mathias Häggblom
Brännebrona SK
2:20:52.845100
+22:07.132600
68.4p
27
John Enander
Ulricehamns IF
2:21:07.846600
+22:22.134100
68.2p
28
Andreas Nilsson
IK Stern
2:21:11.847000
+22:26.134500
68.2p
29
Kristian Strandell
Lerdala IF
2:21:15.847400
+22:30.134900
68.2p
30
Anton Bengtsson
Stenungsunds OK
2:21:21.848000
+22:36.135500
68.1p
31
Glenn Lövgren
Ulricehamns IF
2:21:33.849200
+22:48.136700
68.0p
32
Niklas Dahlgren
IK Stern
2:21:51.851000
+23:06.138500
67.8p
33
Christian Wester
Borås SK
2:22:14.853300
+23:29.140800
67.6p
34
John Harrysson
Göteborgs SK
2:23:06.858500
+24:21.146000
67.0p
35
Ulrik Olsson
Brattås Ck
2:23:12.859100
+24:27.146600
67.0p
36
Peter Edvardsson
OK Alehof
2:24:06.864500
+25:21.152000
66.5p
37
Lukas Ternborg
Broby GOIF
2:24:08.864700
+25:23.152200
66.4p
38
Mikael Andersson
Istrums SK
2:24:16.865500
+25:31.153000
66.4p
39
Bo Gotting
Grönahögs IK
2:25:19.871800
+26:34.159300
65.8p
40
Marcus Johansson
IK Stern
2:25:25.872400
+26:40.159900
65.7p
41
Christer Andersson
IK Stern
2:25:50.874900
+27:05.162400
65.5p
42
David Källström
Mölndals RK
2:26:23.878200
+27:38.165700
65.2p
43
Johan Andersson
Hindås SK
2:26:24.878300
+27:39.165800
65.2p
44
Martin Ekwall
Sweden
2:26:34.879300
+27:49.166800
65.1p
45
Sebastian Persson
Äspereds IF
2:27:05.882400
+28:20.169900
64.8p
46
Martin Mattsson
Uddevalla SK
2:27:32.885100
+28:47.172600
64.5p
47
Krister Emanuelsson
Ulricehamns IF
2:27:39.885800
+28:54.173300
64.5p
48
Anders Davidsson
Sanhems IF
2:28:06.888500
+29:21.176000
64.2p
49
Magnus Bernhed ö
Sävedalens AIK
2:28:13.889200
+29:28.176700
64.2p
50
Fredrik Waldh
Smhi IF
2:28:16.889500
+29:31.177000
64.1p
51
Sten Axengren
Ulricehamns IF
2:28:49.892800
+30:04.180300
63.8p
52
Mikael Tärning
Falköpings AIK SK
2:28:59.893800
+30:14.181300
63.7p
53
Ingemar Pihl
Borås SK
2:29:05.894400
+30:20.181900
63.7p
54
Fredrik Belin
IK Stern
2:29:10.894900
+30:25.182400
63.6p
55
Andreas Stansvik
IK Stern
2:29:15.895400
+30:30.182900
63.6p
56
Börje Enander
Ulricehamns IF
2:29:38.897700
+30:53.185200
63.4p
57
Erik Hellsvik
IK Gandvik
2:29:50.898900
+31:05.186400
63.3p
58
Robert Björkqvist
IK Stern
2:29:56.899500
+31:11.187000
63.2p
59
Fredrik Skaremyr
IFK Skövde SK
2:30:06.900500
+31:21.188000
63.2p
60
Thorbjörn Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:30:09.900800
+31:24.188300
63.1p
61
Fredrik Persson
IK Stern
2:30:38.903700
+31:53.191200
62.9p
62
Magnus Glännå
Club Ski & Run
2:30:43.904200
+31:58.191700
62.8p
63
Tobias Lergård
Sisu Forshaga SK
2:30:50.904900
+32:05.192400
62.8p
64
Jonas Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
2:31:25.908400
+32:40.195900
62.5p
65
Mats Svensson
Axa SC
2:31:29.908800
+32:44.196300
62.4p
66
Kaj Nironen
Team Ultrasweden
2:31:31.909000
+32:46.196500
62.4p
67
Anders Carlsson
Istrums SK
2:31:37.909600
+32:52.197100
62.4p
68
Robert Nilsson
Deje SF
2:32:04.912300
+33:19.199800
62.1p
69
Richard Sundquist
Gnosjö FK
2:32:12.913100
+33:27.200600
62.1p
70
Bo Andersson
Uddevalla SK
2:32:36.915500
+33:51.203000
61.9p
71
Kent Tigerberg
Lidköpings VSK
2:32:56.917500
+34:11.205000
61.7p
72
Stefan Carlen
OK Landehof
2:33:15.919400
+34:30.206900
61.5p
73
Andreas Magnusson
Mariestads FK
2:33:28.920700
+34:43.208200
61.4p
74
Oskar Sagne
Fjärås AIK
2:33:37.921600
+34:52.209100
61.4p
75
Leiv Sjåstad
Tranemo IF
2:33:40.921900
+34:55.209400
61.3p
76
Martin Linde
Göteborgs SK
2:33:44.922300
+34:59.209800
61.3p
77
Kenneth Holgersson
Tidaholm SOK Sisu
2:33:53.923200
+35:08.210700
61.2p
78
Hans Pettersson
IF Rigor
2:33:54.923300
+35:09.210800
61.2p
79
Chris Nyström
K3 IF
2:33:54.923300
+35:09.210800
61.2p
80
Emil Cedergårdh
Lerums SOK
2:33:59.923800
+35:14.211300
61.2p
81
Peter Klock
IK Stern
2:34:07.924600
+35:22.212100
61.1p
82
Lennart Johansson
Ulricehamns IF
2:34:11.925000
+35:26.212500
61.1p
83
Daniel Marinder
OK Kullingshof
2:34:16.925500
+35:31.213000
61.0p
84
Thomas Bolmgren
Gnosjö FK
2:34:23.926200
+35:38.213700
61.0p
85
Ulf Eriksson
Lerdala IF
2:34:34.927300
+35:49.214800
60.9p
86
Henrik Lidhage
IK Ymer
2:35:23.932200
+36:38.219700
60.5p
87
Mikael Björndal
Seb IF
2:35:33.933200
+36:48.220700
60.4p
88
Michael Johansson
IK Stern
2:36:00.935900
+37:15.223400
60.2p
89
Christer Bengtsson
IK Uven
2:36:18.937700
+37:33.225200
60.1p
90
Freddy Wegelius
Borås SK
2:36:37.939600
+37:52.227100
59.9p
91
Karl Markus Laudon
Istrums SK
2:36:42.940100
+37:57.227600
59.9p
92
Erik Lindgren
IK Stern
2:37:20.943900
+38:35.231400
59.6p
93
Niklas Pernvik
Intellus SK
2:38:15.949400
+39:30.236900
59.2p
94
Erik Lundell
Istrums SK
2:38:25.950400
+39:40.237900
59.1p
95
Lars G Johansson
Vänersborgs SK
2:38:44.952300
+39:59.239800
58.9p
96
Per Ericsson
Trollhättans SOK
2:38:47.952600
+40:02.240100
58.9p
97
Martin Noord
Bmk Uddevalla
2:38:48.952700
+40:03.240200
58.9p
98
Olle Andersson
Trollhättans SOK
2:38:52.953100
+40:07.240600
58.9p
99
Lars Hammarlund
IK Stern
2:39:08.954700
+40:23.242200
58.8p
100
Håkan Sörman
Tidaholm SOK Sisu
2:39:16.955500
+40:31.243000
58.7p
101
Jens Prytz
IFK Skövde SK
2:39:34.957300
+40:49.244800
58.6p
102
Fredrik Hörstedt
Tranemo IF
2:40:08.960700
+41:23.248200
58.3p
103
Örjan Wängdahl
OK Gipen
2:40:20.961900
+41:35.249400
58.2p
104
Niclas Karlsson
Redvägs SK
2:40:26.962500
+41:41.250000
58.2p
105
Andreas Gustafsson
IFK Skövde SK
2:40:30.962900
+41:45.250400
58.1p
106
Anders Bergvall
IK Stern
2:40:35.963400
+41:50.250900
58.1p
107
Henrik Wallin
IK Stern
2:40:57.965600
+42:12.253100
57.9p
108
Ola Franzen
Team Hångsdala
2:41:22.968100
+42:37.255600
57.8p
109
Mattias Strid
Linköpings SK
2:41:37.969600
+42:52.257100
57.6p
110
Bernt Henriksson
Gudhems IF
2:41:39.969800
+42:54.257300
57.6p
111
Per-Uno Klasson
Tidaholm SOK Sisu
2:41:47.970600
+43:02.258100
57.6p
112
Erik Carlsson
IK Stern
2:41:54.971300
+43:09.258800
57.5p
113
Lars Elfving
OK Gipen
2:42:00.971900
+43:15.259400
57.5p
114
Fredrik Lindh
Blybergs FF
2:42:05.972400
+43:20.259900
57.4p
115
Thomas Oljelund
OK Alehof
2:42:13.973200
+43:28.260700
57.4p
116
Mikael Peterson
Falköpings AIK SK
2:42:17.973600
+43:32.261100
57.4p
117
Joakim Winggren
Redvägs SK
2:42:17.973600
+43:32.261100
57.4p
118
Oscar Svensson
Ryda SK
2:42:24.974300
+43:39.261800
57.3p
119
Andreas Carlsson
Falköpings AIK SK
2:42:49.976800
+44:04.264300
57.1p
120
Kristoffer Jidetoft
Trollhättans SOK
2:42:59.977800
+44:14.265300
57.1p
121
Tapio Koppelo
Anderstorps OK
2:43:00.977900
+44:15.265400
57.1p
122
Jan Gotting
Tvärreds IF
2:43:09.978800
+44:24.266300
57.0p
123
Tomas Hurtig
OK Skogshjortarna
2:43:11.979000
+44:26.266500
57.0p
124
Anders Hammer
Lidköpings VSK
2:43:14.979300
+44:29.266800
57.0p
125
Fredrik Hallberg
OK Reftele
2:43:17.979600
+44:32.267100
56.9p
126
Ingemar Ericsson
FK Finn
2:43:30.980900
+44:45.268400
56.8p
127
Urban Ödlund
Ryda SK
2:43:34.981300
+44:49.268800
56.8p
128
Stefan Ekström
OK Kullingshof
2:43:38.981700
+44:53.269200
56.8p
129
Patrik Enesten
Hössna IF
2:43:41.982000
+44:56.269500
56.8p
130
Daniel Andersson
K3 IF
2:45:10.990900
+46:25.278400
56.1p
131
Mats Frisk
Sanhems IF
2:45:11.991000
+46:26.278500
56.1p
132
Jörgen Carslsson
Fjärås AIK
2:45:15.991400
+46:30.278900
56.1p
133
Håkan Mellegård
IF Hagen SK
2:45:15.991400
+46:30.278900
56.1p
134
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:45:39.993800
+46:54.281300
55.9p
135
Claes Egerstad
Lidköpings VSK
2:45:49.994800
+47:04.282300
55.9p
136
Johan Gustavson
SOK Träff
2:46:00.995900
+47:15.283400
55.8p
137
Tobias Bromander
Tidaholm SOK Sisu
2:46:05.996400
+47:20.283900
55.8p
138
Gustaf Af Petersens
Tåsjö IF
2:46:18.997700
+47:33.285200
55.7p
139
Henrik Gustafsson
Skogsbygdens IF
2:46:38.999700
+47:53.287200
55.5p
140
Mikael Björkqvist
IK Stern
2:46:54.1001300
+48:09.288800
55.4p
141
Rasmus Persson
IK Wilske
2:46:54.1001300
+48:09.288800
55.4p
142
Henrik Jernström
OK Alehof
2:46:59.1001800
+48:14.289300
55.4p
143
Anders Ulfwi
IK Stern
2:47:02.1002100
+48:17.289600
55.4p
144
Emil Helldin
Brännebrona SK
2:47:18.1003700
+48:33.291200
55.3p
145
Peter Torgen
Istrums SK
2:47:33.1005200
+48:48.292700
55.2p
146
Björn Gotting
Tvärreds IF
2:47:37.1005600
+48:52.293100
55.1p
147
Marcus Carlsson
IFK Skövde SK
2:47:41.1006000
+48:56.293500
55.1p
148
Ulf Runum
Gnosjö FK
2:47:56.1007500
+49:11.295000
55.0p
149
Erik Florin
Lerums SOK
2:48:13.1009200
+49:28.296700
54.9p
150
Erik Westerlind
Säffle SK
2:48:35.1011400
+49:50.298900
54.8p
151
Mats Berntsson
Brämhults Cykloider
2:48:45.1012400
+50:00.299900
54.7p
152
Henrik Ekdahl
Lidköpings VSK
2:49:02.1014100
+50:17.301600
54.6p
153
Ragnar Nilsson
Navåsens FK
2:49:04.1014300
+50:19.301800
54.6p
154
Lars Åke Sörensson
IK Granit
2:49:11.1015000
+50:26.302500
54.5p
155
Sverker Jagers
Astrazeneca IF
2:49:16.1015500
+50:31.303000
54.5p
156
Glenn Edvardsson
OK Alehof
2:49:17.1015600
+50:32.303100
54.5p
157
Dan Jonasson
Trollhättans SOK
2:49:21.1016000
+50:36.303500
54.5p
158
Joacim Gustafsson
OK Klyftamo
2:49:27.1016600
+50:42.304100
54.4p
159
Jonas Törndal
Borås SK
2:49:27.1016600
+50:42.304100
54.4p
160
Mikael Knutsson
Brännebrona SK
2:49:30.1016900
+50:45.304400
54.4p
Logga in för att slippa de här annonserna
161
Bertil Sjögren
Ulricehamns IF
2:49:49.1018800
+51:04.306300
54.3p
162
Jan Eric Thelin
Lidköpings VSK
2:50:16.1021500
+51:31.309000
54.1p
163
Fredrik Davidsson
OK Kullingshof
2:50:21.1022000
+51:36.309500
54.1p
164
Magnus Häger
Lidköpings VSK
2:50:32.1023100
+51:47.310600
54.0p
165
Torbjörn Pettersson
OK Kullingshof
2:50:44.1024300
+51:59.311800
53.9p
166
Håkan Harrysson
IK St1 Göteborg
2:50:53.1025200
+52:08.312700
53.9p
167
Jonas Öberg
Sanhems IF
2:51:03.1026200
+52:18.313700
53.8p
168
Kent Olausson
OK Klyftamo
2:51:05.1026400
+52:20.313900
53.8p
169
Magnus Ramsin
IFK Skövde SK
2:51:06.1026500
+52:21.314000
53.8p
170
Roger Rosenström
Falköpings AIK SK
2:51:15.1027400
+52:30.314900
53.7p
171
Henrik Grönberg
IK Ymer
2:51:44.1030300
+52:59.317800
53.5p
172
Claes Flinck
IF Rigor
2:51:44.1030300
+52:59.317800
53.5p
173
Christian Bengtsson
Dalsjöfors GOIF
2:51:50.1030900
+53:05.318400
53.5p
174
Anders Sandbecker
Borås GIF
2:51:59.1031800
+53:14.319300
53.5p
175
Rickard Segh
Södertälje Ck
2:52:10.1032900
+53:25.320400
53.4p
176
Magnus Gildevall
IK Stern
2:52:31.1035000
+53:46.322500
53.3p
177
Mikael Lugn
Brännebrona SK
2:52:40.1035900
+53:55.323400
53.2p
178
Andreas Andersson
Axa SC
2:53:06.1038500
+54:21.326000
53.0p
179
Håkan Stråkensjö
Mullsjö SOK
2:53:19.1039800
+54:34.327300
53.0p
180
Håkan Jacobson
Mullsjö SOK
2:53:20.1039900
+54:35.327400
53.0p
181
Kristian Adolfsson
IK Ymer
2:53:22.1040100
+54:37.327600
52.9p
182
Kim Freiman
Redvägs SK
2:53:37.1041600
+54:52.329100
52.8p
183
Bengt Olausson
Skogsbygdens IF
2:53:49.1042800
+55:04.330300
52.8p
184
Ingemar Franzén
Team Hångsdala
2:53:54.1043300
+55:09.330800
52.7p
185
Mats Bryntesson
Tidaholm SOK Sisu
2:53:55.1043400
+55:10.330900
52.7p
186
Jonas Björck
IK Albion
2:54:12.1045100
+55:27.332600
52.6p
187
Jonas Ljungström
Axa SC
2:54:38.1047700
+55:53.335200
52.5p
188
Fredrik Johansson
Bredaryds SOK
2:54:41.1048000
+55:56.335500
52.5p
189
Martin Malmkvist
Axa SC
2:54:45.1048400
+56:00.335900
52.4p
190
Johan Gustavsson
Skogsbygdens IF
2:54:53.1049200
+56:08.336700
52.4p
191
Rickard Fredh
Volvo Pv Om Team
2:55:04.1050300
+56:19.337800
52.3p
192
Karl Markus Wilenius
OK Klyftamo
2:55:11.1051000
+56:26.338500
52.3p
193
Magnus Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:55:15.1051400
+56:30.338900
52.3p
194
Henrik Tosteberg
Linköpings OK
2:55:15.1051400
+56:30.338900
52.3p
195
Claes Johansson
Axa SC
2:55:29.1052800
+56:44.340300
52.2p
196
Anders Bolin
SOK 68
2:55:32.1053100
+56:47.340600
52.2p
197
Anders Bergdahl
Lidköpings VSK
2:55:38.1053700
+56:53.341200
52.1p
198
Magnus Källgård
OK Gipen
2:55:45.1054400
+57:00.341900
52.1p
199
David Olofsson
IF Hagen SK
2:55:51.1055000
+57:06.342500
52.0p
200
Ingebrigt Landsem
Volvo IF
2:55:52.1055100
+57:07.342600
52.0p
201
Olof Axelhed
Axa SC
2:56:09.1056800
+57:24.344300
51.9p
202
David Jönsson
IK Stern
2:56:11.1057000
+57:26.344500
51.9p
203
Björn Tunander
Skara Motorklubb
2:56:12.1057100
+57:27.344600
51.9p
204
Magnus Holm
Lerdala IF
2:56:28.1058700
+57:43.346200
51.8p
205
Martin Hedman
Istrums SK
2:57:01.1062000
+58:16.349500
51.6p
206
Leif Claesson
Gudhems IF
2:57:22.1064100
+58:37.351600
51.5p
207
Johnny Lundgren
IF Rigor
2:57:25.1064400
+58:40.351900
51.5p
208
Ulf Danielsson
Peab Väst IF
2:57:36.1065500
+58:51.353000
51.4p
209
Hans Weidenmo
IF Hagen SK
2:58:03.1068200
+59:18.355700
51.3p
210
Mikael Svensson
IFK Skövde SK
2:58:04.1068300
+59:19.355800
51.3p
211
Joakim Isaksson
Tibro OK
2:58:19.1069800
+59:34.357300
51.2p
212
Mats Fransén
Ulricehamns IF
2:58:38.1071700
+59:53.359200
51.1p
213
Ola Hultkrantz
OK Alehof
2:58:42.1072100
+59:57.359600
51.0p
214
Per Arne Wahlgren
Sjövalla FK
2:58:43.1072200
+59:58.359700
51.0p
215
Håkan Olsson
Trollhättans SOK
2:58:43.1072200
+59:58.359700
51.0p
216
Mats Frendberg
Hindås SK
2:58:52.1073100
+1:00:07.360600
51.0p
217
Torbjörn Lindberg
Uddevalla SK
2:58:56.1073500
+1:00:11.361000
51.0p
218
Johan Meuller
Astrazeneca IF
2:59:13.1075200
+1:00:28.362700
50.9p
219
Ingvar Svensson
Tvärreds IF
2:59:58.1079700
+1:01:13.367200
50.6p
220
Stefan Johansson
Brännebrona SK
3:00:28.1082700
+1:01:43.370200
50.5p
221
Magnus Karlén
Borgunda
3:00:37.1083600
+1:01:52.371100
50.4p
222
Patrik Blom
IFK Skövde SK
3:00:39.1083800
+1:01:54.371300
50.4p
223
Peter Bromander
Falköpings AIK SK
3:00:42.1084100
+1:01:57.371600
50.4p
224
Fredrik Andersson
Trollhättans SOK
3:00:58.1085700
+1:02:13.373200
50.3p
225
Mikael Dalemo
Brännebrona SK
3:01:04.1086300
+1:02:19.373800
50.3p
226
Jonny Enarsson
Mariestads FK
3:01:07.1086600
+1:02:22.374100
50.2p
227
Daniel Seger
Uddevalla SK
3:01:08.1086700
+1:02:23.374200
50.2p
228
Johan Tell
Sya SK
3:01:11.1087000
+1:02:26.374500
50.2p
229
Kalle Isaksson
IK Stern
3:01:39.1089800
+1:02:54.377300
50.1p
230
Erik Mellegård
IFK Skövde SK
3:01:45.1090400
+1:03:00.377900
50.0p
231
Mikael Söderman
Mariestads FK
3:01:50.1090900
+1:03:05.378400
50.0p
232
Thomas Ljung
OK Kullingshof
3:01:55.1091400
+1:03:10.378900
50.0p
233
Dieter Weise
Göteborgs Spårvägar GIF
3:02:16.1093500
+1:03:31.381000
49.9p
234
Torleif Aiff
Tibro OK
3:03:21.1100000
+1:04:36.387500
49.5p
235
Albin Andersson
OK Landehof
3:03:24.1100300
+1:04:39.387800
49.5p
236
Peter Nohlin
Volvo Flygmotor FF
3:03:27.1100600
+1:04:42.388100
49.5p
237
Mikael Medin
Volvo IF
3:03:49.1102800
+1:05:04.390300
49.4p
238
Dip Raj Thapa
Nepal
3:03:51.1103000
+1:05:06.390500
49.3p
239
Jan Kristiansson
Uddevalla Roddklubb
3:03:55.1103400
+1:05:10.390900
49.3p
240
Niclas Lygner
IK Stern
3:04:02.1104100
+1:05:17.391600
49.3p
241
Mikael Karlsson
Vägverket Fritidsför CF
3:04:47.1108600
+1:06:02.396100
49.0p
242
Alberto Montebelli
IFK Skövde SK
3:04:55.1109400
+1:06:10.396900
49.0p
243
Thomas Andersson
IK Stern
3:05:00.1109900
+1:06:15.397400
49.0p
244
Marcus Bäckström
FK Herkules
3:05:06.1110500
+1:06:21.398000
48.9p
245
Niels Peter Mortensen
Hareskoven Skiklub
3:05:14.1111300
+1:06:29.398800
48.9p
246
Arne Lindblad
Mullsjö SOK
3:05:44.1114300
+1:06:59.401800
48.8p
247
Per Henrik Andersson
IF Hagen SK
3:06:20.1117900
+1:07:35.405400
48.6p
248
Björn Axelsson
Axa SC
3:06:38.1119700
+1:07:53.407200
48.5p
249
Carl Furhoff
IFK Skövde SK
3:06:42.1120100
+1:07:57.407600
48.5p
250
Ulf Gustafsson
Ryda SK
3:06:57.1121600
+1:08:12.409100
48.4p
251
Niklas Gustafson
Madrid
3:07:22.1124100
+1:08:37.411600
48.2p
252
Morgan Rahm
Intellus SK
3:07:29.1124800
+1:08:44.412300
48.2p
253
Conny Jakobsson
Swedbank IF
3:07:57.1127600
+1:09:12.415100
48.1p
254
Erik Sahlin
Ryda SK
3:07:58.1127700
+1:09:13.415200
48.1p
255
Henrik Widegren
Brännebrona SK
3:08:09.1128800
+1:09:24.416300
48.0p
256
Björn Gilbertsson
Volvo IF
3:08:11.1129000
+1:09:26.416500
48.0p
257
Joakim Alriksson
Skogsbygdens IF
3:08:17.1129600
+1:09:32.417100
48.0p
258
Conny Allansson
OK Alehof
3:08:18.1129700
+1:09:33.417200
48.0p
259
Magnus Carlsson
OK Gipen
3:08:56.1133500
+1:10:11.421000
47.8p
260
David de Val
Volvo IF
3:09:12.1135100
+1:10:27.422600
47.7p
261
Robert Funke
Götenehus FF
3:09:14.1135300
+1:10:29.422800
47.7p
262
Patrik Fagerfjäll
Yuppie Ski Club
3:09:27.1136600
+1:10:42.424100
47.6p
263
Mattias Johansson
OK Skogshjortarna
3:10:01.1140000
+1:11:16.427500
47.4p
264
Carl Fredrik Chöler
Karlslunds IF SF
3:10:07.1140600
+1:11:22.428100
47.4p
265
Eddie Sandberg
Swedbank IF
3:10:09.1140800
+1:11:24.428300
47.4p
266
Sandor Ujvari
IFK Skövde SK
3:10:23.1142200
+1:11:38.429700
47.3p
267
Thrane Mogens
Holte Ski
3:10:31.1143000
+1:11:46.430500
47.3p
268
Håkan Grubb
IK Stern
3:11:31.1149000
+1:12:46.436500
47.0p
269
Magnus Hasselqvist
IK Uven
3:11:39.1149800
+1:12:54.437300
47.0p
270
Erik Gerremo
Spirit IF
3:11:40.1149900
+1:12:55.437400
47.0p
271
Mattias Kjell
Främmestads IK
3:12:12.1153100
+1:13:27.440600
46.8p
272
Jonny Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
3:12:15.1153400
+1:13:30.440900
46.8p
273
Anders Jonasson
IK Stern
3:12:34.1155300
+1:13:49.442800
46.7p
274
Staffan Henriksson
Lidköpings VSK
3:12:39.1155800
+1:13:54.443300
46.7p
275
Harald Granbom
Lidköpings VSK
3:12:58.1157700
+1:14:13.445200
46.6p
276
Robert Fogelqvist
Lidköpings VSK
3:13:00.1157900
+1:14:15.445400
46.6p
277
Anders Meijer
Ryda SK
3:13:04.1158300
+1:14:19.445800
46.6p
278
Elias Moberg
IK Stern
3:13:16.1159500
+1:14:31.447000
46.5p
279
Pär Skoglund
Lidköpings VSK
3:13:19.1159800
+1:14:34.447300
46.5p
280
Pher Ola Carlson
Volvo Flygmotor FF
3:13:21.1160000
+1:14:36.447500
46.5p
281
Johan Simonsson
IK Stern
3:13:40.1161900
+1:14:55.449400
46.4p
282
Peter Hellqvist
Lidköpings VSK
3:13:41.1162000
+1:14:56.449500
46.4p
283
Per Åkeflo
IK St1 Göteborg
3:13:48.1162700
+1:15:03.450200
46.4p
284
Alexander Christianssen
IFK Skövde SK
3:14:16.1165500
+1:15:31.453000
46.2p
285
Johan Balkhammar
Volvo Pv Om Team
3:14:20.1165900
+1:15:35.453400
46.2p
286
Andreas Wallin
IK Stern
3:14:40.1167900
+1:15:55.455400
46.1p
287
Joakim Färén
IFK Skövde SK
3:14:44.1168300
+1:15:59.455800
46.1p
288
Martin Gusstavsson
Team Näckrosen
3:14:53.1169200
+1:16:08.456700
46.1p
289
Pontus Wiegandt
Brännebrona SK
3:15:14.1171300
+1:16:29.458800
46.0p
290
Claes Larsson
Brännebrona SK
3:15:30.1172900
+1:16:45.460400
45.9p
291
Kjell Andersson
OK Landehof
3:15:34.1173300
+1:16:49.460800
45.9p
292
Klas Åström
FK Herkules
3:15:42.1174100
+1:16:57.461600
45.8p
293
Håkan Melander
Bovallstrands SK
3:15:46.1174500
+1:17:01.462000
45.8p
294
Mattias Andersson
Ryda SK
3:15:50.1174900
+1:17:05.462400
45.8p
295
Magnus Hasselqvist
IF Hagen SK
3:15:55.1175400
+1:17:10.462900
45.8p
296
Tord Axelsson
Axa SC
3:16:07.1176600
+1:17:22.464100
45.7p
297
Anders Bertilsson
IFK Skövde SK
3:16:50.1180900
+1:18:05.468400
45.5p
298
Håkan Bertilsson
Timmersdala Motion
3:17:00.1181900
+1:18:15.469400
45.5p
299
Johan Andersson
Kinnaströms SK
3:17:10.1182900
+1:18:25.470400
45.4p
300
Ulf Johansson
Volvo Flygmotor FF
3:17:14.1183300
+1:18:29.470800
45.4p
301
Christer Wessberg
Volvo IF
3:18:08.1188700
+1:19:23.476200
45.2p
302
Peter Jacobsson
Väst Alpin SK
3:18:18.1189700
+1:19:33.477200
45.1p
303
Bengt Andersson
Tidaholm SOK Sisu
3:18:22.1190100
+1:19:37.477600
45.1p
304
Mats Olsson
Axa SC
3:19:03.1194200
+1:20:18.481700
44.9p
305
Markus Ericson
Astrazeneca IF
3:19:21.1196000
+1:20:36.483500
44.8p
306
Mats Sjöberg
Gnosjö FK
3:19:31.1197000
+1:20:46.484500
44.8p
307
Daniel Johansson
IFK Skövde SK
3:19:33.1197200
+1:20:48.484700
44.8p
308
Niklas Forsmoo
OK Landehof
3:19:44.1198300
+1:20:59.485800
44.7p
309
Hannes Persson
Volvo Flygmotor FF
3:19:50.1198900
+1:21:05.486400
44.7p
310
Åke Nilsson
Göteborgs SK
3:19:54.1199300
+1:21:09.486800
44.7p
311
Lars Erik Heimholt
Hermansby IF
3:20:06.1200500
+1:21:21.488000
44.6p
312
Jonas Möller
Volvo IF
3:21:02.1206100
+1:22:17.493600
44.4p
313
Magnus Harryson
Strängnäs-Malmby OL
3:21:08.1206700
+1:22:23.494200
44.4p
314
Martin Källgård
Ikj Haninge
3:21:09.1206800
+1:22:24.494300
44.4p
315
Jan Hermansson
Ryda SK
3:22:04.1212300
+1:23:19.499800
44.1p
316
Franz Johnsson
Navåsens FK
3:22:11.1213000
+1:23:26.500500
44.1p
317
Emil Kristiansson
Östersunds SK
3:22:28.1214700
+1:23:43.502200
44.0p
318
Torbjörn Jahnke
Lilla Edet Okjp
3:22:43.1216200
+1:23:58.503700
44.0p
319
Johan Barkinge
Hermansby IF
3:23:00.1217900
+1:24:15.505400
43.9p
320
Mattias Lidgren
Volvo IF
3:23:11.1219000
+1:24:26.506500
43.9p
321
Ove Svensson
Skogsbygdens IF
3:23:15.1219400
+1:24:30.506900
43.8p
322
Fredrik Emanuelsson
IFK Skövde SK
3:23:19.1219800
+1:24:34.507300
43.8p
323
Bengt Lingegård
OK Gipen
3:23:47.1222600
+1:25:02.510100
43.7p
324
Tommy Eriksson
Intellus SK
3:24:29.1226800
+1:25:44.514300
43.5p
325
Tim Sultan
Magra IS
3:24:42.1228100
+1:25:57.515600
43.5p
326
Per Ola Hartman
Dals-Långeds IK
3:25:35.1233400
+1:26:50.520900
43.3p
327
Andreas Danielsson
Volvo IF
3:25:49.1234800
+1:27:04.522300
43.2p
328
Claes Orsbeck
Volvo IF
3:26:05.1236400
+1:27:20.523900
43.1p
329
Erik Möller
Tidaholm SOK Sisu
3:26:11.1237000
+1:27:26.524500
43.1p
330
Jonas Larsson
OK Alehof
3:27:04.1242300
+1:28:19.529800
42.9p
331
Magnus Odhagen
Billdal
3:27:12.1243100
+1:28:27.530600
42.9p
332
Mattias Ståhl
IFK Skövde SK
3:27:23.1244200
+1:28:38.531700
42.8p
333
Henrik Pamsjö
No Club
3:27:50.1246900
+1:29:05.534400
42.7p
334
Lars Castenschiold
Holte Ski
3:27:52.1247100
+1:29:07.534600
42.7p
335
Ingvar Pehrson
Kristinehamns OK
3:29:55.1259400
+1:31:10.546900
42.2p
336
Thomas Jeppesen
Valby, Danmark
3:29:57.1259600
+1:31:12.547100
42.2p
337
Rolf Bergman
Vattenfalls IF Trollhättan
3:30:51.1265000
+1:32:06.552500
42.0p
338
Ulf Hjörne
OK Gipen
3:31:12.1267100
+1:32:27.554600
41.9p
339
Mattias Karlsson
OK Alehof
3:32:08.1272700
+1:33:23.560200
41.7p
340
Carl Hultström
IFK Skövde SK
3:32:50.1276900
+1:34:05.564400
41.5p
341
Leif Ålgårdh
F S Trollhättan
3:33:10.1278900
+1:34:25.566400
41.5p
342
Peter Hellman
OK Landehof
3:33:21.1280000
+1:34:36.567500
41.4p
343
Per Börjeson
Ryda SK
3:33:52.1283100
+1:35:07.570600
41.3p
344
Jörgen Svensson
Högåspojkarna
3:34:04.1284300
+1:35:19.571800
41.3p
345
Michael Svensson
Fågelfors IF
3:35:23.1292200
+1:36:38.579700
41.0p
346
Erick Morales
Volvo Flygmotor FF
3:36:12.1297100
+1:37:27.584600
40.8p
347
Stefan Andersson
Istrums SK
3:36:33.1299200
+1:37:48.586700
40.7p
348
Claes Gyllensvan
Hängsdda
3:37:10.1302900
+1:38:25.590400
40.6p
349
Christer Sjöstedt
Lidköpings VSK
3:37:15.1303400
+1:38:30.590900
40.6p
350
Sven-Bertil Nilsson
Bonbiz SK
3:37:45.1306400
+1:39:00.593900
40.5p
351
Christer Andersson
Uddevalla Roddklubb
3:37:52.1307100
+1:39:07.594600
40.4p
352
Magnus Gustafsson
IFK Skövde SK
3:38:15.1309400
+1:39:30.596900
40.4p
353
Andreas Olovsson
IFK Skövde SK
3:38:41.1312000
+1:39:56.599500
40.3p
354
Joakim Larsson
OK Skogshjortarna
3:38:53.1313200
+1:40:08.600700
40.2p
355
Stefan Heyne
Kfums Ia Göteborg
3:39:20.1315900
+1:40:35.603400
40.1p
356
Christer Hoffman
IK Albion
3:39:26.1316500
+1:40:41.604000
40.1p
357
Simon Fredriksson
Redvägs SK
3:39:31.1317000
+1:40:46.604500
40.1p
358
Per Sandinge
Falköping
3:40:29.1322800
+1:41:44.610300
39.9p
359
Gunnar Davidsson
Skogsbygdens IF
3:42:28.1334700
+1:43:43.622200
39.5p
360
Eivind Claesson
Hermansby IF
3:42:58.1337700
+1:44:13.625200
39.4p
361
Joakim Gerhardsson
Hjo Msk
3:43:11.1339000
+1:44:26.626500
39.3p
Logga in för att slippa de här annonserna
362
Mattias Wester
Munkedals SOK
3:43:21.1340000
+1:44:36.627500
39.3p
363
Anders Jinnestål
Istrums SK
3:43:30.1340900
+1:44:45.628400
39.3p
364
Erling Larsson
OK Alehof
3:44:14.1345300
+1:45:29.632800
39.1p
365
Rikard Larsson
IK Stern
3:47:26.1364500
+1:48:41.652000
38.5p
366
Mats Andersson
Högåspojkarna
3:47:31.1365000
+1:48:46.652500
38.5p
367
David Östberg
Redvägs SK
3:48:10.1368900
+1:49:25.656400
38.3p
368
Jon Johansson
Lidköpings VSK
3:48:17.1369600
+1:49:32.657100
38.3p
369
Rickard Fornell
Preem IF
3:50:13.1381200
+1:51:28.668700
37.9p
370
Martin Andersson
IF Saab
3:51:29.1388800
+1:52:44.676300
37.7p
371
Magnus Andersson
IK Stern
3:51:29.1388800
+1:52:44.676300
37.7p
372
Torbjörn Jakobsson
Lidköpings VSK
3:52:33.1395200
+1:53:48.682700
37.5p
373
Håkan Glad
Tidaholm SOK Sisu
3:52:50.1396900
+1:54:05.684400
37.5p
374
Per-Åke Pettersson
Vattenfalls IF Trollhättan
3:53:00.1397900
+1:54:15.685400
37.4p
375
Torbjörn Andersson
Trollhättans SOK
3:53:03.1398200
+1:54:18.685700
37.4p
376
Mikael Hendelberg
Intellus SK
3:53:04.1398300
+1:54:19.685800
37.4p
377
Mikael Forsberg
Intellus SK
3:54:51.1409000
+1:56:06.696500
37.1p
378
Roger Hagstedt
Tidaholm SOK Sisu
3:55:24.1412300
+1:56:39.699800
37.0p
379
Peter Ljunglund
Herrljunga Skid o OL
3:59:41.1438000
+2:00:56.725500
36.2p
380
Johan Andersson
Främmestads IK
4:00:41.1444000
+2:01:56.731500
36.1p
381
Hans Johansson
Ryholm
4:00:55.1445400
+2:02:10.732900
36.0p
382
Per Norberg
IK Stern
4:02:44.1456300
+2:03:59.743800
35.7p
383
Jan Åke Hjert
Kungälvs OK
4:06:38.1479700
+2:07:53.767200
35.1p
384
Lise Lotte Blom
IFK Skövde SK
4:07:25.1484400
+2:08:40.771900
34.9p
385
David Karlsson
IFK Skövde SK
4:11:38.1509700
+2:12:53.797200
34.3p
386
Fredrik Myllykangas
Uddevalla SK
4:19:57.1559600
+2:21:12.847100
33.0p
387
Johan Wedin
Axa SC
4:30:07.1620600
+2:31:22.908100
31.7p
388
Fredrik Larsson
Intellus SK
4:34:21.1646000
+2:35:36.933500
31.1p
389
Johan Skoglund
IK Stern
4:34:49.1648800
+2:36:04.936300
31.0p
390
Filip Olsson
Lidköpings VSK
4:37:32.1665100
+2:38:47.952600
30.7p
-
Erik Timmerman
København SK
23:59:58.8639700
-
-
Stefan Apell
OK Klyftamo
23:59:58.8639700
-
-
Christian Strömberg
Bankeryds Skid o Mk
23:59:58.8639700
-
-
Bo Welander
Tibro OK
23:59:58.8639700
-
-
Gösta Blomqvist
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Anders Påhlman
Istrums SK
23:59:58.8639700
-
-
Per Söderberg
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Daniel Holm
Tidaholm SOK Sisu
23:59:58.8639700
-
-
John Winquist
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Patrik Hylander
Hössna IF
23:59:58.8639700
-
-
Patrik Rullander
Rulles IF
23:59:58.8639700
-
-
Peter Wikander
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
-
William Rex
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
-
Lasse Blom
OK Linné
23:59:58.8639700
-
-
Jonny Sandström
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Markus Lindström
Timmersdala Motion
23:59:58.8639700
-
-
Erik Bondesson
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Johan Heidenvall
Tidaholm SOK Sisu
23:59:58.8639700
-
-
Kalle Prembäck
Bromma Vällingby SOK
23:59:58.8639700
-
-
Kurt Miettinen
Uddevalla SK
23:59:58.8639700
-
-
Peter Johansson
Falköpings AIK SK
23:59:58.8639700
-
-
Are Wallin
Volvo Flygmotor FF
23:59:58.8639700
-
-
Ulf Sjöberg
Volvo Flygmotor FF
23:59:58.8639700
-
-
Peter Pennholm
Trollhättans SOK
23:59:58.8639700
-
-
Niklas Solsjö
Borgunda IK
23:59:58.8639700
-
-
Jörgen Castenschiold
Danskiforbund
23:59:58.8639700
-
-
Mårten Knudsson
København SK
23:59:59.8639800
-
-
Lars Allärd
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
-
Andreas Samuelsson
OK Reftele
23:59:59.8639800
-
-
Claes Lindberg
OK Skogshjortarna
23:59:59.8639800
-
-
Anders Sahlin
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
-
Kari Ruuskanen
IFK Skövde SK
23:59:59.8639800
-
-
Stanley Eriksson
Skogsbygdens IF
23:59:59.8639800
-
-
David Ohlsson
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
David Håkanson
Ulricehamns IF
23:59:59.8639800
-
-
Krister Muslinder
Falköpings AIK SK
23:59:59.8639800
-
-
Henrik Dellborg
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Jakob Hanberger
Volvo Flygmotor FF
23:59:59.8639800
-
-
Sven Erik Fredlund
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Emil Kronholm
Skillingaryds FK
23:59:59.8639800
-
-
Sven Svedulf
IF Rigor
23:59:59.8639800
-
-
Niklas Andersson
Falköpings AIK SK
23:59:59.8639800
-
-
Göran Engblom
Skärhamns IK
23:59:59.8639800
-
-
David Andersson
Källbottens IK
23:59:59.8639800
-
-
Helmut Hansen
Fjärås AIK
23:59:59.8639800
-
-
Lars Leijon
Msok
23:59:59.8639800
-
-
Anders Henriksson
IK Trasten
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Jensen
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Mats Olsson Gråbo
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Anders Benjaminsson
Intellus SK
23:59:59.8639800
-
-
Björn Petersson
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Hannes Sternerson
Volvo Flygmotor FF
23:59:59.8639800
-
-
Markus Grenestam
Friskis och Svettis
23:59:59.8639800
-
-
Martin Kuhlin
Astrazeneca IF
23:59:59.8639800
-
-
Joakim Jarnelid
Magra IS
23:59:59.8639800
-
-
Per Lundenmark
Kungälvs OK
23:59:59.8639800
-
-
Johan Olsson
Brännebrona SK
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Svensson
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
-
Johan Ölander
Borås SK
23:59:59.8639800
-
-
Dan Sjölander
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Tomas Vedin
Skyttorp IF
23:59:59.8639800
-
-
Mats Kvarnström
Skogsbygdens IF
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Grahn
Rejlers IF
23:59:59.8639800
-
-
Biarne Kullander
Trollhättans SOK
23:59:59.8639800
-
-
Kent Persson
Volvo IF
23:59:59.8639800
-
-
Morgan Tideman
Jönköpings OK
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Johansson
Lidköpings VSK
23:59:59.8639800
-
-
Håkan Pettersson
Jörlanda
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Almén
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
-
Henrik Lomholt
Ringe, Danmark
23:59:59.8639800
-
Visar resultat 1 till 500 av 601[
1
2
]