Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Fjälltopploppet
2011-04-09
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 10
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Tilde Bångman
Offerdals SK
6:34.39360
2
Tilda Östberg
Stora Tuna IK SK
6:43.40210
+8.750
3
Ida Lundgren
Täfteå IK
6:50.40960
+16.1500
4
Maren Bakken
Os IL
6:52.41180
+18.1720
5
Maja Årebäck
Bolidens SK
6:55.41440
+20.1980
6
Ida Norman
Kramfors Alliansen
6:58.41700
+23.2240
7
Kristine Sundt
Röros IL
7:07.42690
+33.3230
8
Sara Eckerlid
Falu IK
7:12.43110
+37.3650
9
Bente Skåle
Östersunds SK
7:12.43130
+37.3670
10
Emmi Eriksson
Täfteå IK
7:17.43690
+43.4230
11
Agnes Stjerna
Utrikes SK
7:21.44050
+46.4590
12
Julia Jonsson
Jättendals IF
7:31.45080
+57.5620
13
Elin Busk
Svegs IK
7:43.46280
+1:09.6820
14
Julia Hansson
Svegs IK
7:44.46390
+1:10.6930
15
Nora Lignell
Lucksta IF
7:45.46400
+1:10.6940
16
Magda Aspholm
Spikbodarnas IK
7:50.46910
+1:15.7450
17
Emilia Pettersson
Kramfors Alliansen
8:08.48700
+1:33.9240
18
Ida Wickberg
Hägglunds IOFK
8:10.48950
+1:35.9490
19
Ida Wasell
Mörsils IF
8:12.49100
+1:37.9640
20
Sara Hellström
Undersåkers IF
8:12.49110
+1:37.9650
21
Sofie Palmelind
Duveds IF
8:32.51150
+1:57.11690
22
Matilda Bäck
Svegs IK
8:37.51690
+2:03.12230
23
Malva Zachrisson
Svegs IK
9:04.54310
+2:29.14850
24
Irma Olofsson
Svegs IK
9:04.54380
+2:30.14920
25
Signe Svensson
Järpens SK
9:13.55250
+2:38.15790
26
Sandra Westin
Hägglunds IOFK
9:36.57500
+3:01.18040
27
Lisa Kallin
Hägglunds IOFK
9:38.57730
+3:03.18270
28
Ebba Gärdh
Årsunda IF
9:49.58800
+3:14.19340
29
Emma Lindström
Fränsta IK
10:04.60350
+3:29.20890
30
Thella Norrby
Kramfors Alliansen
10:04.60360
+3:30.20900
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)