5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Michela Andreasson | Gillberga SK | 18:01.108000 | ||
2 | Emma Stenmark | Brandsbols SK | 21:07.126600 | +3:06.18500 | |
3 | Mikela Johnson | Brandsbols SK | 21:51.131000 | +3:50.22900 | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Elin Bryne | IK Fryken | 16:47.100600 | 61.7p | |
2 | Julia Seger | Boo IF | 17:28.104700 | +41.4000 | 59.3p |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | David Nykvist | Sunne SLF | 17:14.103300 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
- | Gabriel Strid | Sunne SLF | 23:59:59.8639800 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Elin Westh | SK Bore | 9:26.56500 | ||
2 | Clara Lundqvist | Gillberga SK | 9:34.57300 | +8.700 | |
3 | Filippa Lundgren Wikström | Grava SK | 9:57.59600 | +31.3000 | |
4 | Rebecka Westlund | Sunne SLF | 10:29.62800 | +1:03.6200 | |
5 | Thea Braneby | Sunne SLF | 11:43.70200 | +2:17.13600 | |
6 | Olivia Ednarsson | Brandsbols SK | 13:16.79500 | +3:50.22900 | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Louise Adolfsson | SK Bore | 8:25.50400 | ||
2 | Josehanna Lundgren Wikström | Grava SK | 8:41.52000 | +16.1500 | |
3 | Elsa Persson | IK Fryken | 9:15.55400 | +50.4900 | |
4 | Alva Andreasson | IK Fryken | 9:41.58000 | +1:16.7500 | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hjalmar Berg | Sunne SLF | 8:42.52100 | ||
2 | Filip Strand | Sunne SLF | 8:50.52900 | +8.700 | |
3 | Kasper Olsen | Grava SK | 9:14.55300 | +32.3100 | |
4 | Erik Bryne | IK Fryken | 9:22.56100 | +40.3900 | |
5 | Christian Eriksson | Årjängs IF | 9:40.57900 | +58.5700 | |
6 | Simon Johansson | Grava SK | 9:50.58900 | +1:08.6700 | |
7 | Axel Enström-erixon | Grava SK | 10:04.60300 | +1:22.8100 | |
8 | Daniel Näs | Gillberga SK | 10:39.63800 | +1:57.11600 | |
9 | Joel Eriksson | Sunne SLF | 10:41.64000 | +1:59.11800 | |
10 | Måns Olsen | Grava SK | 10:45.64400 | +2:03.12200 | |
11 | Oscar Braneby | SK Bore | 11:09.66800 | +2:27.14600 | |
12 | Jakob Wolff | Sunne SLF | 16:19.97800 | +7:37.45600 | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Albin Lundqvist | Gillberga SK | 8:19.49800 | ||
2 | Felix Fougstedt | Grava SK | 8:24.50300 | +5.400 | |
3 | Hugo Johnson | Brandsbols SK | 8:39.51800 | +20.1900 | |
4 | Christoffer Eriksson | Årjängs IF | 8:48.52700 | +29.2800 | |
5 | Christoffer Näs | Gillberga SK | 8:53.53200 | +34.3300 | |
6 | Erik Stenmark | Brandsbols SK | 8:57.53600 | +38.3700 | |
7 | Helge Magnusson | Sunne SLF | 30:37.183600 | +22:18.133700 | |
- | Arvid Värmsjö | SK Bore | 23:59:59.8639800 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Julia Björn | SK Bore | 7:49.46800 | ||
2 | Linnea Hedin | Brandsbols SK | 8:07.48600 | +18.1700 | |
3 | Nora Källgren | Sunne SLF | 8:59.53800 | +1:10.6900 | |
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Filip Sundin | Grava SK | 6:21.38000 | ||
2 | Fredrik Westlund | Sunne SLF | 7:03.42200 | +42.4100 | |
3 | Casper Eriksson | Årjängs IF | 7:08.42700 | +47.4600 | |
4 | Oskar Persson | IK Fryken | 7:16.43500 | +55.5400 | |
5 | Daniel Nykvist | Sunne SLF | 7:17.43600 | +56.5500 | |
6 | Jonathan Hedberg | Sunne SLF | 7:17.43600 | +56.5500 | |
7 | Lukas Andreasson | Gillberga SK | 7:26.44500 | +1:05.6400 | |
8 | Gustav Eriksson | SK Bore | 7:30.44900 | +1:09.6800 | |
9 | Alwin Persson | Sunne SLF | 7:51.47000 | +1:30.8900 | |
10 | Sixten Bihl | Grava SK | 8:11.49000 | +1:50.10900 | |
11 | Gustav Jonsson | Östmarks IF | 9:15.55400 | +2:54.17300 | |
12 | William Karlsson Persson | Brandsbols SK | 9:46.58500 | +3:25.20400 | |
13 | Oskar Näsman | Brandsbols SK | 10:48.64700 | +4:27.26600 | |
14 | Eric Bönström | Östmarks IF | 11:24.68300 | +5:03.30200 |