Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Dalarna
Dalarna
Info
Resultat
Medlemmar
Information
Antal medlemmar: 7
Antal resultat: 1517
Karta
Senaste resultaten
Ski Team Ungdomscup Skicross
2023-03-11
D 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
Lisen Nygård
Dalarna
3:42.22110
3
Rut Rydén
Dalarna
4:00.23900
16
Lilly Bjuredal
Dalarna
4:18.25750
22
Anja Nordenström
Dalarna
4:22.26180
24
Ebba Karelius
Dalarna
4:24.26310
33
Embla Tuvall
Dalarna
4:27.26640
43
Alma Värn
Dalarna
4:33.27250
49
Silje Skärhem
Dalarna
4:36.27580
53
Astrid Danils
Dalarna
4:37.27680
58
Alice Bygg
Dalarna
4:40.27940
64
Meja Nygårds Bodin
Dalarna
4:46.28570
74
Wilda Rydqvist
Dalarna
4:52.29110
76
Linnéa Hjortvall
Dalarna
4:53.29240
80
Saga Bjurell
Dalarna
4:57.29630
96
Alice Hellström
Dalarna
5:21.32080
102
Ellie Mörk
Dalarna
5:57.35640
D 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
Vera Myhlback
Dalarna
3:43.22240
5
Lisa Lundberg
Dalarna
3:51.23090
7
Agnes Liss Berglund
Dalarna
3:55.23430
12
Kerstin LÖVGREN
Dalarna
3:59.23830
13
Agnes Karlsson
Dalarna
3:59.23840
15
Maja Sveder
Dalarna
4:00.23910
28
Annie Modigs
Dalarna
4:13.25280
33
Elin Bergman
Dalarna
4:16.25500
37
Elsa Elf Boberg
Dalarna
4:20.25920
53
Emma Ehrling
Dalarna
4:32.27120
62
Greta Brandin
Dalarna
4:38.27710
68
Natalie Norén
Dalarna
4:48.28730
73
Amanda Frykström
Dalarna
4:54.29300
H 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
15
Thor Conradson
Dalarna
4:01.24030
20
Oskar Kullman
Dalarna
4:04.24380
42
Axel Stolt
Dalarna
4:21.26000
57
Pelle Bärwolf
Dalarna
4:34.27370
H 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
Hugo Söder
Dalarna
3:18.19740
14
Aron Hyttinen
Dalarna
3:37.21660
15
Isak Unger
Dalarna
3:38.21700
19
Erik Nordahl
Dalarna
3:43.22230
25
Vilgot Elofsson
Dalarna
3:45.22440
25
Sigge Löfgren
Dalarna
3:45.22440
32
Arvid Björklund
Dalarna
3:48.22770
43
Zaakris Haanes
Dalarna
3:59.23890
50
Aaron Gunnarsson
Dalarna
4:02.24140
54
Elias Landh
Dalarna
4:04.24350
58
Malte Dag Åkerlund
Dalarna
4:06.24580
58
Rasmus Wedholm
Dalarna
4:06.24580
61
Melker Zetterström
Dalarna
4:09.24800
70
Otis Ziesnitz
Dalarna
4:20.25930
80
Julius Schoeneck
Dalarna
4:37.27680
Logga in för att slippa de här annonserna
Ski Team Ungdomscup Sprint
2023-03-11
D 13
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
Lisen Nygård
Dalarna
2:41.16050
4
Rut Rydén
Dalarna
2:57.17650
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Fler resultat
Bäst rankade medlemmarna
Längdskidor
Rullskidor
Listan är tom
Se hela listan
Medlemmar med flest resultat
Helmer Jöhnemark
4 st
Ebba Andersson
3 st
Ville Norlin
3 st
Evelina Larsson
1 st
Viktor Eriksson
1 st
Joel Bjurman
1 st
Oscar Dahl
1 st