Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Västergötland
Västergötland
Info
Resultat
Medlemmar
Information
Antal medlemmar: 4
Antal resultat: 1247
Karta
Senaste resultaten
Ski Team Ungdomscup Skicross
2023-03-11
D 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
10
Ellen Mohr
Västergötland
4:12.25130
29
Alice Peterson
Västergötland
4:25.26420
35
Moa Erlandsson
Västergötland
4:30.26960
40
Elsa Widell
Västergötland
4:32.27130
86
Tuva Holm
Västergötland
5:02.30150
92
Nova Valtersson
Västergötland
5:12.31150
D 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
42
Alva Hallin
Västergötland
4:22.26160
52
Wilma Torkelsson
Västergötland
4:31.27090
59
Stella Björk
Västergötland
4:35.27470
64
Jennifer Persson
Västergötland
4:39.27880
71
Minna Kvarndal
Västergötland
4:49.28890
75
Marta Björck
Västergötland
4:54.29370
87
Lova Pettersson
Västergötland
5:09.30820
H 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
11
Malte Alvarsson
Västergötland
3:57.23610
12
Filip Weber
Västergötland
3:57.23690
33
Wille Sylvan
Västergötland
4:13.25250
44
Ivan Elv
Västergötland
4:23.26200
52
Tage Henricson
Västergötland
4:28.26750
71
Vincent Andreasson
Västergötland
4:55.29480
H 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
4
Vilmer Wingskog Lindqvist -
Västergötland
3:29.20860
44
Vidar Fritzson
Västergötland
4:00.23930
45
Alfred Biversten
Västergötland
4:00.23950
47
Malte Worm
Västergötland
4:01.24070
69
River Larsson
Västergötland
4:17.25690
76
Liam Segerqvist
Västergötland
4:27.26670
Ski Team Ungdomscup Sprint
2023-03-11
D 13
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
11
Ellen Mohr
Västergötland
3:02.18170
20
Alice Peterson
Västergötland
3:07.18670
41
Elsa Widell
Västergötland
3:17.19670
47
Moa Erlandsson
Västergötland
3:20.19980
75
Tuva Holm
Västergötland
3:33.21250
93
Nova Valtersson
Västergötland
3:49.22800
D 14
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
35
Alva Hallin
Västergötland
3:09.18810
44
Marta Björck
Västergötland
3:13.19290
46
Wilma Torkelsson
Västergötland
3:14.19360
50
Stella Björk
Västergötland
3:15.19470
67
Jennifer Persson
Västergötland
3:26.20560
68
Minna Kvarndal
Västergötland
3:29.20870
82
Lova Pettersson
Västergötland
3:41.22090
H 13
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
6
Filip Weber
Västergötland
2:49.16860
10
Malte Alvarsson
Västergötland
2:53.17290
28
Wille Sylvan
Västergötland
3:04.18300
43
Vincent Andreasson
Västergötland
3:11.19070
50
Ivan Elv
Västergötland
3:14.19370
54
Tage Henricson
Västergötland
3:19.19830
H 14
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
9
Vilmer Wingskog Lindqvist -
Västergötland
2:35.15460
30
Malte Worm
Västergötland
2:48.16710
39
Vidar Fritzson
Västergötland
2:53.17220
48
Alfred Biversten
Västergötland
2:56.17500
76
Liam Segerqvist
Västergötland
3:14.19370
79
River Larsson
Västergötland
3:18.19780
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Fler resultat
Bäst rankade medlemmarna
Längdskidor
Rullskidor
Listan är tom
Se hela listan
Medlemmar med flest resultat
Lisa Johansson
56 st
Albin Brunngård
38 st
Gustav Andersson
10 st
Victor Jansson
3 st