2020-02-08 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
169 | Per Andersson | Länghems IF | 3:27:15.1243400 | 38.3p | ||||
2018-02-27 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Peter Östensson | Länghems IF | 39:35.237431 | 62.1p | ||||
2017-02-12 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
277 | Krister Juliander | Länghems IF | 4:54:55.1769400 | 37.4p | ||||
277 | Eero Toivonen | Länghems IF | 4:54:55.1769400 | 37.4p | ||||
2017-02-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
119 | Stefan Wallin | Länghems IF | 2:39:04.954300 | 58.2p | ||||
2017-01-15 | ||||||||
Längdskidor, Stafett | ||||||||
7 | Länghems IF | 18:33.111210 | ||||||
Linn Järsenholt | Länghems IF | 2:51.17050 | ||||||
Isabell Järsenholt | Länghems IF | 5:44.34300 | ||||||
Linn Järsenholt | Länghems IF | 9:03.54270 | ||||||
Isabell Järsenholt | Länghems IF | 12:05.72450 | ||||||
Linn Järsenholt | Länghems IF | 15:22.92150 | ||||||
Isabell Järsenholt | Länghems IF | 18:33.111210 | ||||||
2017-01-14 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
27 | Annie Wallin | Länghems IF | 9:03.54260 | |||||
2016-01-30 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Isabelle Järsenholt | Länghems IF | 6:25.38420 | |||||
2016-01-06 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
21 | Wilma Palmqvist | Länghems IF | 11:35.69470 | |||||
2015-09-13 | ||||||||
20km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Martin Danklint | Länghems IF | 50:30.302900 | 67.9p | ||||
2015-03-14 | ||||||||
Längdskidor, Skicross, Fristil | ||||||||
4 | Hanna Björkman | Länghems IF | 2:30.14902 | |||||
8 | Felicia Norrby Rydin | Länghems IF | 2:47.16602 | |||||
9 | Amanda Norrby Rydin | Länghems IF | 2:52.17109 | |||||
2015-02-25 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Petter Björkman | Länghems IF | 12:35.75490 | |||||
7 | Sebastian Palmér | Länghems IF | 15:35.93430 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Felicia Norrby Rydin | Länghems IF | 6:55.41430 | |||||
6 | Hanna Björkman | Länghems IF | 7:24.44380 | |||||
9 | Amanda Norrby Rydin | Länghems IF | 7:59.47880 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Isabell Järsenholt | Länghems IF | ||||||
- | Linn Järsenholt | Länghems IF | ||||||
2015-02-22 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
33 | Mikael Olofsson | Länghems If | 4:30:48.1624700 | 34.1p | ||||
34 | Eero Toivonen | Länghems IF | 4:30:48.1624700 | 34.1p | ||||
35 | Krister Juliander | Länghem IF | 4:31:19.1627800 | 34.0p | ||||
2015-02-08 | ||||||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Petter Björkman | Länghems IF | 17:43.106200 | |||||
4 | Sebastian Palmér | Länghems IF | 22:25.134400 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Ida Wallin | Länghems IF | 10:45.64400 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Julia Wallin | Länghems IF | 9:15.55400 | |||||
3 | Hanna Björkman | Länghems IF | 9:16.55500 | |||||
10 | Amanda Norrby Rydin | Länghems IF | 10:00.59900 | |||||
- | Felicia Norrby Rydin | Länghems IF | 23:59:59.8639800 | |||||
2015-02-08 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
42 | Martin Danklint | Länghems IF | 2:29:37.897600 | 57.2p | ||||
2015-02-07 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
367 | Krister Juliander | Länghems IF | 4:06:04.1476300 | 28.8p | ||||
368 | Eero Toivonen | Länghems IF | 4:06:08.1476700 | 28.8p | ||||
369 | Mikael Olofsson | Länghems IF | 4:06:15.1477400 | 28.7p | ||||
2015-01-31 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
7 | Petter Björkman | Länghems IF | 25:29.152800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Felicia Norrby Rydin | Länghems IF | 16:36.99500 | |||||
6 | Hanna Björkman | Länghems IF | 17:24.104300 | |||||
12 | Amanda Norrby Rydin | Länghems IF | 19:18.115700 | |||||
2015-01-25 | ||||||||
Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
17 | Lisa Östensson | Länghems IF | 6:46.40599 | |||||
Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
12 | Ida Wallin | Länghems IF | 5:27.32678 | |||||
Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
10 | Hanna Björkman | Länghems IF | 6:21.38032 | |||||
16 | Amanda Norrby Rydin | Länghems IF | 7:17.43687 | |||||
Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
8 | Felicia Norrby Rydin | Länghems IF | 5:44.34395 | |||||
13 | Julia Wallin | Länghems IF | 6:19.37880 | |||||
Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
31 | Gustav Östensson | Länghems IF | 6:29.38858 |
Tommy Liebäck | 10 st |
Alice Nyman | 9 st |
Stefan Wallin | 6 st |
Adam Nyman | 6 st |
Victor Gustafsson | 5 st |
Annie Wallin | 4 st |
Krister Juliander | 3 st |
Emilia Claesson | 3 st |
Eero Toivonen | 3 st |
Eine Kallin | 2 st |
Mikael Olofsson | 2 st |
Isabell Järsenholt | 2 st |
Emilia Paulsson | 2 st |
Alva Glansberg | 2 st |
Linn Järsenholt | 2 st |
Alicia Claesson | 2 st |
Peter Drotz | 2 st |
Noah Sankala | 1 st |
Madelene Hagberg | 1 st |
Per Andersson | 1 st |
Kindsmästerskapen | 2011-02-19 |