Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Billingens Långlopp
2011-02-05
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 501 till 601 av 601[
1
2
]
H 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
-
Anders Bäckegren
Intellus SK
23:59:59.8639800
-
-
Anders Nordeman
OK Skogshjortarna
23:59:59.8639800
-
-
Andreas Andersson
Främmestads IK
23:59:59.8639800
-
-
Anders Nilsson
Falcon Sports Club
23:59:59.8639800
-
-
Per Carlsson
Macgregor IF
23:59:59.8639800
-
-
Jimmy Söhrman
IF Rigor
23:59:59.8639800
-
-
Anders Åhs
Skärhamns IK
23:59:59.8639800
-
-
Tommy Andersson
Hindås SK
23:59:59.8639800
-
-
Andreas Rom
Främmestads IK
23:59:59.8639800
-
-
Johan Pettersson
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Sebastian Persson
Äspereds IF
23:59:59.8639800
-
-
Gunnar Markinhunta
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Martin Weimarck
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Daniel Midholm
Volvo Flygmotor FF
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Blom
Sweden
23:59:59.8639800
-
-
Hans Gillesén
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Tommy Jonsson
Telia IoFF
23:59:59.8639800
-
-
Henrik Orrsjö
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Toni Apell
Lidköpings VSK
23:59:59.8639800
-
-
Johan Ersman
IK Uven
23:59:59.8639800
-
-
Kalle Tholén
OK Skogshjortarna
23:59:59.8639800
-
-
Nikki Schei
Øvrevoll Hosle IL
23:59:59.8639800
-
-
Ingemar Andersson
Främmestads IK
23:59:59.8639800
-
-
Tomas Nordbye
IF Rigor
23:59:59.8639800
-
-
Dan Dehlén
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Jan Berntsson
Magra IS
23:59:59.8639800
-
-
Henrik Sahlström
Främmestads IK
23:59:59.8639800
-
-
Sebastian Wester
Borås SK
23:59:59.8639800
-
-
Martin Hedström
F S Trollhättan
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Pettersson
Volvo IF
23:59:59.8639800
-
-
Johan Wallin
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Calle Thyberg
Mariestads FK
23:59:59.8639800
-
-
Ulf Magnusson
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Joakim Claesson
IK Ymer
23:59:59.8639800
-
-
Jean Hamberg
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Anders Carlsson
Istrums SK
23:59:59.8639800
-
-
Lars Galgaard
Ringe, Danmark
23:59:59.8639800
-
-
Odd Wallum
Sävedalens AIK
23:59:59.8639800
-
D 21 Motion
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Matilda Wilsson
IFK Skövde SK
1:12:56.437500
69.2p
2
Veronica Moberg
IFK Skövde SK
1:21:57.491600
+9:01.54000
61.6p
3
Lena Wallström
Tidaholm SOK Sisu
1:32:54.557300
+19:58.119700
54.3p
4
Camilla Jacobsson
IK Stern
1:33:58.563700
+21:02.126100
53.7p
5
Ann Sofie Gustafson
IFK Skövde SK
1:36:32.579100
+23:36.141500
52.3p
6
Elin Herrman
IK Wilske
1:36:38.579700
+23:42.142100
52.2p
7
Frida Prembäck
Bromma Vällingby SOK
1:40:37.603600
+27:41.166000
50.1p
8
Birgitta Andersson
Kungsäters IF
1:41:05.606400
+28:09.168800
49.9p
9
Karin Brydevall
Sjömarken
1:41:09.606800
+28:13.169200
49.9p
10
Lotta Bolin
Sjömarken
1:41:09.606800
+28:13.169200
49.9p
11
Hanna Wernerson
Kvänum
1:42:37.615600
+29:41.178000
49.2p
12
Malin Sörstrand
Istrums SK
1:45:32.633100
+32:36.195500
47.8p
13
Eva Berg
Volvo Flygmotor FF
1:49:18.655700
+36:22.218100
46.2p
14
Annelie Emanuelsson
Ulricehamns IF
1:50:57.665600
+38:01.228000
45.5p
15
Eva Karlsson
Lidköpings VSK
2:01:12.727100
+48:16.289500
41.6p
16
Malin Thor
Björneborg
2:01:34.729300
+48:38.291700
41.5p
17
Kristina Pettersson
Falköpings AIK SK
2:03:03.738200
+50:07.300600
41.0p
18
Sofia Karlsson
Istrums SK
2:06:45.760400
+53:49.322800
39.8p
19
Julia Wallström
Tidaholm SOK Sisu
2:10:32.783100
+57:36.345500
38.6p
20
Hanna Ericson
Kullavik IF
2:10:46.784500
+57:50.346900
38.6p
21
Ann Charlotte Ryrman
No Club
2:11:32.789100
+58:36.351500
38.4p
22
Sissi Baumann Frangos
Volvo Flygmotor FF
2:11:45.790400
+58:49.352800
38.3p
23
Anna Karlsson
IFK Skövde SK
2:12:55.797400
+59:59.359800
38.0p
24
Nina Bergman
Bredaryds SOK
2:13:27.800600
+1:00:31.363000
37.8p
25
Eva Johannesson
Hisingsbacka
2:13:29.800800
+1:00:33.363200
37.8p
26
Tanja Renfors
Mölltorp
2:17:07.822600
+1:04:11.385000
36.8p
27
Louise Franzen
Team Hångsdala
2:18:17.829600
+1:05:21.392000
36.5p
28
Carina Franzén
Team Hångsdala
2:18:22.830100
+1:05:26.392500
36.5p
29
Ellen Kristiansson
Aerotech Telub Fritid
2:18:22.830100
+1:05:26.392500
36.5p
30
Katarina Allansson
OK Alehof
2:22:46.856500
+1:09:50.418900
35.3p
31
Carina Eriksson
Nödinge
2:22:46.856500
+1:09:50.418900
35.3p
32
Annika Björk
No Club
2:25:00.869900
+1:12:04.432300
34.8p
33
Cathrine Ersmarker
No Club
2:25:24.872300
+1:12:28.434700
34.7p
34
Josefin Moberg
Volvo Flygmotor FF
2:27:41.886000
+1:14:45.448400
34.2p
35
Maria Eng
Volvo Flygmotor FF
2:28:02.888100
+1:15:06.450500
34.1p
-
Eva Johansson
Idåsen IF
23:59:58.8639700
-
-
Kicki Lamberg Castor
IFK Skövde SK
23:59:59.8639800
-
-
Ninna Klock
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Hanna Inemyr
Istrums SK
23:59:59.8639800
-
-
Åse Hansen
Fjärås AIK
23:59:59.8639800
-
Logga in för att slippa de här annonserna
H 21 Motion
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Karl-Fredrik Andersson
Hjo Msk
1:16:06.456500
66.3p
2
Tobias Lövkvist
Bankeryds Skid o Mk
1:23:02.498100
+6:56.41500
60.8p
3
Hans Påhlman
Istrums SK
1:23:36.501500
+7:30.44900
60.3p
4
Per Carlsson
Mariestads FK
1:26:14.517300
+10:08.60700
58.5p
5
Peter Andersson
Björneborg
1:26:32.519100
+10:26.62500
58.3p
6
Greger Ahlén
IFK Skövde SK
1:27:11.523000
+11:05.66400
57.9p
7
Ove Andersson
Axvall
1:27:45.526400
+11:39.69800
57.5p
8
Jean Pennholm
Trollhätte KK
1:28:10.528900
+12:04.72300
57.2p
9
Michael Wallin
IK Stern
1:34:08.564700
+18:02.108100
53.6p
10
Henrik Lindberg
Hjo Msk
1:47:28.644700
+31:22.188100
46.9p
11
Lars Palmqvist
Kullavik IF
1:49:01.654000
+32:55.197400
46.3p
12
Bengt Österblom
K3 IF
1:52:48.676700
+36:42.220100
44.7p
13
Lennart Johansson
Mariestads FK
1:58:04.708300
+41:58.251700
42.7p
14
Magnus Rydén
IK Stern
2:03:00.737900
+46:54.281300
41.0p
15
Henry Johansson
Idåsen IF
2:04:37.747600
+48:31.291000
40.5p
16
Bengt Persson
IFK Skövde SK
2:05:02.750100
+48:56.293500
40.3p
17
Christer Karlsson
Istrums SK
2:06:38.759700
+50:32.303100
39.8p
18
Johan Erlandsson
Volvo Flygmotor FF
2:22:05.852400
+1:05:59.395800
35.5p
-
Oscar Klock
Göteborgs kungliga segelsällskap
23:59:59.8639800
-
-
Bengt Persson
IFK Skövde SK
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Jonsson
Team Saj Se
23:59:59.8639800
-
-
David Olofsson
IF Hagen SK
23:59:59.8639800
-
-
Johan Erlandsson
No Club
23:59:59.8639800
-
Visar resultat 501 till 601 av 601[
1
2
]