Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS
2011-02-12
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 501 till 565 av 565[
1
2
]
D 10
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
-
Linnea Sjödin
Rembo IK
23:59:59.8639800
-
Elin Lindberg
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
-
Louise Larsson
Ljusne AIK SK
23:59:59.8639800
-
Kajsa Pettersson
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
H 9
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Måns Skoglund
Täby IS SK
8:57.53600
2
Isak Garfvé
IFK Mora SK
9:24.56300
+27.2600
3
Jonas Carlsson
Stora Tuna IK SK
10:10.60900
+1:13.7200
4
Samuel Hansson
Stora Tuna IK SK
10:22.62100
+1:25.8400
5
Isac Söder
Rembo IK
10:26.62500
+1:29.8800
6
Gustav Ribbholm
Landsbro IF SK
10:27.62600
+1:30.8900
7
Olle Spik
Leksands SK
10:31.63000
+1:34.9300
8
Albin Köpman
Stora Tuna IK SK
10:39.63800
+1:42.10100
9
Filip Malmsten
IFK Mora SK
11:01.66000
+2:04.12300
10
Sander Krouwel
Stora Tuna IK SK
11:08.66700
+2:11.13000
10
Ludwig Lundin
Korsnäs IF SK
11:08.66700
+2:11.13000
12
Oscar Andersson
Älvdalens IF SK
11:19.67800
+2:22.14100
13
Arvid Johansson
Domnarvets GOIF
11:37.69600
+2:40.15900
14
Anton Wallqvist
Storviks IF
11:44.70300
+2:47.16600
15
Karl Granath
Korsnäs IF SK
11:56.71500
+2:59.17800
16
Johan Engberg
Storviks IF
12:01.72000
+3:04.18300
17
Gustav Hårrskog
Falu IK
12:29.74800
+3:32.21100
18
Anders Danielson Frost
Dala-Järna IK
12:48.76700
+3:51.23000
19
Nils Åberg
Stora Tuna IK SK
13:28.80700
+4:31.27000
20
Elias Brännström
Sågmyra SK
15:42.94100
+6:45.40400
21
Thobias Eriksson Brodin
IFK Mora SK
23:16.139500
+14:19.85800
-
Edvin Anger
IFK Hedemora SK
23:59:58.8639700
-
Erik Brandt
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
Nils Lindroth
Falu IK
23:59:59.8639800
-
Benjamin Säilä
Nässjö SF
23:59:59.8639800
-
Axel Bergman
Falu IK
23:59:59.8639800
H 10
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Emil Danielsson
Högbo GOIF
8:17.49600
2
Viktor Svensk
Stora Tuna IK SK
8:41.52000
+24.2300
3
Emil Marsch
Näsvikens IK
9:21.56000
+1:04.6300
4
Christoffer Eriksson
Årjängs IF
9:33.57200
+1:16.7500
5
Jakob Tapani
Falu IK
9:40.57900
+1:23.8200
6
Linus Jonsson
Årjängs IF
9:41.58000
+1:24.8300
7
Leopold Möllare
Sundbybergs IK
9:50.58900
+1:33.9200
8
Mattias Rylander
IFK Mora SK
9:55.59400
+1:38.9700
8
Albin Berger
Domnarvets GOIF
9:55.59400
+1:38.9700
10
Rasmus Dahl
Sunne SLF
9:57.59600
+1:40.9900
11
Johan Jonasson
Ekshärads SF
10:02.60100
+1:45.10400
12
Adam Hodin
Årsunda IF
10:03.60200
+1:46.10500
13
Marcus Lagerberg Hoen
Vansbro AIK SK
10:06.60500
+1:49.10800
13
Anton Mäkinen
Högbo GOIF
10:06.60500
+1:49.10800
15
Joel Helander
IFK Mora SK
10:09.60800
+1:52.11100
16
Andreas Näslund
Västerås SOK
10:13.61200
+1:56.11500
16
Magnus Österås
IFK Hedemora SK
10:13.61200
+1:56.11500
18
Bo Nygårds
Falu IK
10:20.61900
+2:03.12200
19
Hugo Johnson
Brandsbols SK
10:28.62700
+2:11.13000
20
Karl Lindqvist
Hagfors SF
10:32.63100
+2:15.13400
21
Benjamin Terent
Näsvikens IK
10:42.64100
+2:25.14400
22
Charles Lundvik
Falu IK
10:43.64200
+2:26.14500
23
Fredrik Säll
Bjursås IK
10:45.64400
+2:28.14700
24
Albin Lundqvist
Gillberga SK
10:48.64700
+2:31.15000
25
Emil Byberg
Kvarnsvedens GOIF SK
10:49.64800
+2:32.15100
26
Erik Lindgren
Gävle SK
11:24.68300
+3:07.18600
27
Benjamin Öhman
Falu IK
11:30.68900
+3:13.19200
28
David Simsa
Falu IK
11:31.69000
+3:14.19300
28
Milton Horcic
Älvdalens IF SK
11:31.69000
+3:14.19300
30
Gustav Björklund
IFK Mora SK
12:18.73700
+4:01.24000
31
Adam Berglund
Töcksfors IF
12:45.76400
+4:28.26700
32
Max Sandnabba
Sellnäs IF
13:05.78400
+4:48.28700
33
Jonatan Ståhl
Sundbybergs IK
13:46.82500
+5:29.32800
-
Jesper Kyrö
Högbo GOIF
23:59:59.8639800
-
Dennis Sjöberg
Rembo IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 501 till 565 av 565[
1
2
]